Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 814
  • 38 566
# 525
Скрит текст:
И в нашата община преди 6 години свалиха ГЕРБ, дойде един такъв месия. Нищо различно не виждам.
Добрата новина е, че няма изтичане на мозъци в чужбина.... /по Фейсбук/
Ние няма да доживеем да се оправи държавата, аз поне не виждам как ще стане.
Портоколите са били ужасни, щом при 300 гласували в моята секция се брои и попълва до 23:30, хората са на избори от години едни и същи.
Кому беше нужно машинното гласуване! Пари хвърлени на вятъра без особена полза. Само усложниха работата на СИК.

И второто са многото грешки в протоколите на комисиите, ама то това не е изненада при положение, че в такива комисии участват доста, меко казано, ниско образовани хора.
За тази работа не се изисква академно образование. В крайна сметка това  е една проста аритметика.
Виж целия пост
# 526
Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?

В момента ги преглеждам. Повечето имена не ми говорят нищо. Не разбирам какво прави бившия футболист Пламен Николов в сектор "Образование".

Че те ДБ имат далеч по-големи експерти.
Ти може и сега да ги преглеждаш имената, тоест умствения капацитет на хората на Слави.
Гласувалите за него може и никога да не са ги преглеждали.
Виж целия пост
# 527
Не е същият Пламен Николов

Доктор по философия на правото, политиката и икономиката
Виж целия пост
# 528
Само си представете Слави премиер изкичен в Брюксел,а Мая председател на народното събрание врещи истерично!
Вече съм твърдо убедена ,че българския народ си заслужава съдбата.
Пропуснах рошавите сценаристи-министри.

Ааааа не. Ако Слави ще е премиер, председателя на НС ще е Годжи, който от трибуната ще обявява "И сега ще говори Славииии Трифоноооов" Joy
Виж целия пост
# 529
Скрит текст:
И в нашата община преди 6 години свалиха ГЕРБ, дойде един такъв месия. Нищо различно не виждам.
Добрата новина е, че няма изтичане на мозъци в чужбина.... /по Фейсбук/
Ние няма да доживеем да се оправи държавата, аз поне не виждам как ще стане.
Портоколите са били ужасни, щом при 300 гласували в моята секция се брои и попълва до 23:30, хората са на избори от години едни и същи.
Кому беше нужно машинното гласуване! Пари хвърлени на вятъра без особена полза. Само усложниха работата на СИК.

И второто са многото грешки в протоколите на комисиите, ама то това не е изненада при положение, че в такива комисии участват доста, меко казано, ниско образовани хора.
За тази работа не се изисква академно образование. В крайна сметка това  е една проста аритметика.
Как на кой ... на президентчу и сие.
Виж целия пост
# 530
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Вотът за ИТН изненада всички. Но имам чувството, че нямат топки да съставят те правителство, ако им дойде реда и ще клекнат на ГЕРБ. Имам чувството, че задкулисието сега ще дърпа конците на Слави след оттеглянето на Пеевски. Има нещо гнило тук.  
Другият възможен вариант е избори до дупка и криза в държавата на всички нива. Не че сега сме много добре.
И аз така мисля. Ще им се дадат министерски кресла, апетитни парцели, които бяха отказани на Слави преди време, и ще ги укротят.

Аз да попитам какви изследвания си прави Слави и защо се е самоизолирал като КОВИД не съществува и само ни плашат?

Не искам да пожелавам на никого лошо, но представяте ли си каква ирония на съдбата ще бъде Слави да легне болен 2-3 седмици с Ковид и да се наложи да се лекува при същите лекари, които плюе. Разбира се той ще бъде приоритетен и приет веднага, няма да чака на стълбите пред някоя препълнена болница.
Като повторите една лъжа десет пъти, тя ще стане ли истина?
Та кои лекари е плюл Слави? Дайте някакъв цитат! Нещо конкретно?
Или продължаваме тезата "не знам защо, ама много го мразя тоя прост чалгар"?

Скрит текст:
Атаките срещу НОЩ не са атаки срещу лекарите. НОЩ са квазиполитици, най-малкото - изобщо не са там са там поради лекарски качества.
Нали няма епидемия, защо се е самоизолирал? Предполагам, че ако (недай Боже) му се наложи, точно на Мутафчийски ще звънне, за да го приеме във ВМА. Едва ли ще се лекува в Учин дол.
Хората са казали "голям залък лапни, голяма дума не казвай, че не знаеш какво ще те стигне". Затова с Тошко Йорданов трябваше да го карат по-леко с изказванията.

Това даже се случи веднъж.
Солтарийски, жена му и още накаква част  бенда бяха с ковид преди месеци. Познайте кой ги лекува. Беше ли Мангъров и бяха ли приети още съвсем в началото на симптомите в болница ?
После благодариха по тв с половин уста на лекарите без да споменават къде и кой ги е лекувал.
Виж целия пост
# 531
Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?

В момента ги преглеждам. Повечето имена не ми говорят нищо. Не разбирам какво прави бившия футболист Пламен Николов в сектор "Образование".

Че те ДБ имат далеч по-големи експерти.

Сигурни ли сте, че става въпрос за същия Пламен Николов преди да пишем коментар?
https://www.youtube.com/watch?v=-V-caeJXgSU

Ето го Пламен Николов - доктор по философия, политика и право.

Има и друг, който е футболист, но не го виждам в листата на Слави. Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?

В момента ги преглеждам. Повечето имена не ми говорят нищо. Не разбирам какво прави бившия футболист Пламен Николов в сектор "Образование".

Че те ДБ имат далеч по-големи експерти.

Сигурни ли сте, че става въпрос за същия Пламен Николов преди да пишем коментар?
https://www.youtube.com/watch?v=-V-caeJXgSU

Ето го Пламен Николов - доктор по философия, политика и право.

Има и друг, който е футболист, но не го виждам в листата на Слави. Simple Smile

Нерде Ямбол... Laughing
Много ми харесаха там идеите за мандатността на ръководните длъжности и промяна в схемата на бюджетирането в училищата. Както и оставането в четвърти клас при нужда и механтизъм за компенсация на незнанието, а не трупането му до след завършване на висше. Отмяната на 12-ти клас в средно непрофилирано образование е също необходимо. Спиране на учебникопечатането като за световно, а най-вече - намаляване броя на ВУЗ у нас - от това има крещяща нужда от поне 3 десетилетия!
Ама когато човек е подготвен, той е конкретен, ясен и подреден.
Виж целия пост
# 533
Нищо не може да ме стресне след Цветка ПКП начело на парламента.
И аз така си мислех, но ако Мая Манолова заеме мястото и....ще видим още излагации. Или Дончева! Тя също има какво да покаже!
Все се надявам, че се оттласнахме от дъното! Ето, Марешки, Шкембе войвода и Валерко вече няма да са депутати! Плачков, Мангъров и прочие идиоти също не влизат! Иска ми се да има светлинка в тунела!
Виж целия пост
# 534
Сутринта имаше репортаж от една зала за протоколи в Кърджали, едно момиче с протоколи от Момчилград мисля каза че е, едвам можеше да говори на български.....
Виж целия пост
# 535
Аз също сега се запознах с лицата зад Слави или там както се наричат неговите "експерти". Всъщност познавам един от тях лично . Не знам какво да мисля. Не виждам лица за сектор Здравеопазване, пък едни амбициозни думи. Изобщо...набързо скалъпена работа, за да се вземат пари, и малко трибуна. Нищо повече. А да, и обира протестния вот. Българите в чужбина- " благодаря" за вота за Слави, нямам думи. Явно селата наистина са се изнесли в чужбина.
Виж целия пост
# 536
Скрит текст:
Слави е спечелил доста от гласовете на българите у нас и в чужбина, се чудя всъщност познавате ли някой от кандидат депутатите на Трифонов, запознати ли сте с програмата им, имате ли представа какъв е умствения и професионалния им капацитет? Знаете ли нещо за тях или просто сте чували, че "са много прости", а за избирателите им да не говорим?

В момента ги преглеждам. Повечето имена не ми говорят нищо. Не разбирам какво прави бившия футболист Пламен Николов в сектор "Образование".

Че те ДБ имат далеч по-големи експерти.

Сигурни ли сте, че става въпрос за същия Пламен Николов преди да пишем коментар?
https://www.youtube.com/watch?v=-V-caeJXgSU

Ето го Пламен Николов - доктор по философия, политика и право.

Има и друг, който е футболист, но не го виждам в листата на Слави. Simple Smile
Фактите и доказателствата нямат значение! Мантрата е "Слави е прост чалгар и мутра". Доказателства за това няма, но всеки който не е на това мнение е същия простак като Слави! А, да- и не бива да гласува, че на "академиците" тук не им допада!
Виж целия пост
# 537
И Манолова, и Дончева са светлинни години напред откъм експертност, поведение, изказ и подготовка от това, което беше последно. Дори името му не искам да пиша. Втрещена съм, че бе допуснато в политиката въобще.
Виж целия пост
# 538
Искрено се надявам да се състави правителство. Най-лошото, което може да ни се случи в момент на криза и пандемия е да ни управлява служебно правителство до есента. Все още си мисля, че ГЕРБ и ИТН могат да се коалират. Слави ще си е опозиция в управлението, което не е никак лошо. Макар, че и двамата с ББ имат огромно его и не знам как ще се стиковат през следващите 4 години. Но нали уж и двамата работят в интерес на държавата - ще си го подтискат. Че иначе БСП в управление - всички от по-старото поколение знаем какво значи това. И хич не ми се иска, и младите да го разберат
Виж целия пост
# 539
ИТН едва ли ще се самоубие политически ако се коалира с ГЕРБ, макар че не го изключвам като вариант. И разбирам рисковете и ситуацията в която сме, но не смятам, че на всяка цена трябва пък да имаме правителство....Компромисите ще са до един момент, след това ще е вече предателство към избирателите....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия