Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 920
  • 38 566
# 13 635

Чудесен, много по-добър втори избор на служебен кабинет, в сравнение с първия такъв, назначен от Радев.
какво по-добро очакваш да свършат за тези 60 дни?

Ще ти отговоря след около 60 дни Simple Smile
Ако ти не си отговориш сам дотогава Wink
как тогава го определи, че е "по-добър избор" ? с какво го сравняваш ?
Виж целия пост
# 13 636

Ще сложа тук стиха, създаден специално за него от тази наша най-видна "мисирка".



Не може да има такова падение, кажете ми че е фейк🤪🙀
На ред са Илиана Б. , Валерия В., Антоанета, Румяна….Деница….Лелеее, за цяла антология се събраха дами. А ако утре се спретне и малко митингче, както преди 8 г. , Ива може да рецитира и пред публика и ТИР с прасета , евентуално🤔😃

Тя не е първата, тази дама преди няколко години е успяла да сътвори две стихотворения за шест часа  за рождения ден на ББ:
https://www.dunavmost.com/novini/zhurnalistka-se-obyasni-na-borisov-v-stih
Виж целия пост
# 13 637
Радой Ралин:  "Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра!"
Виж целия пост
# 13 638
Ставаше въпрос дали журналистът си е измислил, е, не е, има го в декларацията казано. Споменато е, че.тече разследване, но е и казано като изнесена от нашите служби информация, тоест, сметната е за достатъчно надеждна да се позоват на нея в официална декларация.

Извинявай, понеже не си цитирала поста със съмненията към журналиста, а моя, се обърках. Информацията, че водим такова разследване, разбира се, не подлежи на съмнение и няма основания да не се позоват на нея.
Но освен информацията за разследване се позовават и на доказателства от нашите служби за руската връзка. Тоест, че въпреки че не е приключило, са изнесени доказателства за руската връзка. И затова България е спомената наред с Чехия.
Виж целия пост
# 13 639
Вейпър, Ето извадка от т. 4 на декларацията
We condemn Russia’s acts of sabotage on Alliance territory as evidenced in the explosions of the ammunition depot in 2014 in Vrbětice, in the Czech Republic, that constitute a grave violation of international law. In addition, we express concern over reports of a similar pattern of behaviour on the territory of Bulgaria, as evidenced by the announcement on the ongoing investigation in Sofia. We stand in full solidarity with our Allies, the Czech Republic and the Republic of Bulgaria. 
Не става въпрос само за разследване, а и за доклад за подобно поведение в България, което се осъжда и се изразява пълна солидарност и с Чехия, и с България. Звучи ми като за доказано, явно и журналистът така го е прочел.
Виж целия пост
# 13 640
Аз пък не мога да разбера защо се реагира на всеки фейк като че ли настъпва края на света... На мен по-трагично ми е това.
Виж целия пост
# 13 641
Радой Ралин:  "Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра!"

Сигурно имаш предвид Боил Банев, Веждичката - Главен Мултак...
Виж целия пост
# 13 642
Те така САЩ преди време откриха и химическо оръжие в Ирак, едни епруветки се размахваха...
Виж целия пост
# 13 643
Последно Радев проруски или проамерикански президент е? Trollface

Говори перфектен английски без да чете от записки, слушал съм негова реч на английски пред академична общност. На секундата реагира и отговоря, включително и с финно чувство за хумор.Та английският му определено е супер, а произношението е в пъти над това на преводачката на Борисов.
Виж целия пост
# 13 644
...  
Не става въпрос само за разследване, а и за доклад за подобно поведение в България, което се осъжда и се изразява пълна солидарност и с Чехия, и с България. Звучи ми като за доказано, явно и журналистът така го е прочел.

Не знам, Poppea, ако прокуратурата ни имаше доказателства, вероятно и тук щеше да се чуе, но според оскъдната информация съдя, че още сме на много ранен етап и можем да следим само престрелката между прокуратурата и ЕМКО. Засега не подлагам на съмнения единствено, че има доклади/съобщения/?/ за сходни събития в България, за което свидетелства течащото в момента разследване.
С интерес очаквам и как чехите ще предявят иск към руснаците, без да им представят доказателства.
Виж целия пост
# 13 645
Радой Ралин:  "Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра!"
Сигурно имаш предвид Боил Банев, Веждичката - Главен Мултак...
Ако не харесвам Сашо Диков - значи харесвам Ива едикоя си.
Щом не харесвам Минеков - значи Боил Банов бил по-зле. А трябва да мразя Боил Банов, защото е от ГЕРБ ли? Той не е член на партията май, бил е служебен министър с Близнашки.

Разширете малко кръгозора, помага!
Банов предпочитам аз. Нещо друго?
Виж целия пост
# 13 646
... 
Не става въпрос само за разследване, а и за доклад за подобно поведение в България, което се осъжда и се изразява пълна солидарност и с Чехия, и с България. Звучи ми като за доказано, явно и журналистът така го е прочел.

Не знам, Poppea, ако прокуратурата ни имаше доказателства, вероятно и тук щеше да се чуе, но според оскъдната информация съдя, че още сме на много ранен етап и можем да следим само престрелката между прокуратурата и ЕМКО.
Аз засега с интерес очаквам как чехите ще предявят иск към руснаците, без да им представят доказателства.
Въпросът е, че в тази официална декларация е съобщено и за двете държави като за доказано. Което е отразил журналистът, цитиран от Сталия. Тоест, не си е измислил. А защо е така, питай президентите, които са я подписали.
Виж целия пост
# 13 647
...
Въпросът е, че в тази официална декларация е съобщено и за двете държави като за доказано. Което е отразил журналистът, цитиран от Сталия. Тоест, не си е измислил. А защо е така, питай президентите, които са я подписали.

Въпросът е, че както обикновено четем един и същи текст, а виждаме различни неща. Ти виждаш съобщение за доказано престъпление в България, аз виждам съобщение за течащо разследване в България.

Президентите едва ли могат да ни помогнат в прочита.
Виж целия пост
# 13 648
Радой Ралин:  "Не ме е страх от министъра на културата, а от културата на министъра!"
Сигурно имаш предвид Боил Банев, Веждичката - Главен Мултак...
Ако не харесвам Сашо Диков - значи харесвам Ива едикоя си.
Щом не харесвам Минеков - значи Боил Банов бил по-зле. А трябва да мразя Боил Банов, защото е от ГЕРБ ли?

Разширете малко кръгозора, помага!
Банов предпочитам аз. Нещо друго?

Не, разбира се, не е задължително Simple Smile
За информация - във времето е имало министри от ГЕРБ, които съм харесвала.
Минеков пък аз.
И да, Сашо Диков пред Ива едикоя си.
Със сигурност ще се възползвам от съвета за кръгозора.
Много "харесвам" да ме "обогатяват" в личен план непознати хора във форум.
Виж целия пост
# 13 649
...
Въпросът е, че в тази официална декларация е съобщено и за двете държави като за доказано. Което е отразил журналистът, цитиран от Сталия. Тоест, не си е измислил. А защо е така, питай президентите, които са я подписали.

Въпросът е, че както обикновено четем един и същи текст, а виждаме различни неща. Ти виждаш съобщение за доказано престъпление в България, аз виждам съобщение за течащо разследване в България.

Президентите едва ли могат да ни помогнат в прочита.
Е, значи президентите къндемват Русия и  напълно се солидаризират с разследване, добре Joy  
А.думичката рипорт, както и  евидънс, дадени от течащото разследване у нас, в текста не значат нищо. Ми добре. Всеки с ниво Б1 по английски може да разбере казаното в декларацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия