Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 821
  • 38 566
# 13 680
Ковачки можеха да го ковнат още в момента, в който започна да печата купони, валидни само в неговите магазини. Даваше ги наместо половин заплата и за разкош продаваше яйцето по 30 ст още преди 7-8г.
Всичко му се размина и беше посъветван да дава само 60 лв и то в официални купони!
Извинете, но това е крепостничество и робия!
За закриване на мините се говори от 15г, как пък тоз народ не се преориентира и да се откачи от крепостничеството. Как държавата не задвижи плана по ликвидация на мините - да се започне с намаляване на слуцителите - след пенсиониране не се назначава нов човек.
Няма нови инвестиции - ето край Пловдив и Хасково се напълни със заводи за авточасти, толкова ли не можеше да се попреместят 1-2 в районите на мините.
Сега тези заводи возят с автобуси хора (по-тъмнички българи със средно образование) от три области за да има кой да работи!
Заплатите в мините от години не са високи, да не кажа, че вече са смешно ниски на фона на риска и мръсотията!
Виж целия пост
# 13 681
Или е признание, че все пак не са били Ок нещата, но “ не мож’ го пипна”? Ако е така, извинявай за съмненията, които проявявам😀😀
Стреляш в грешната цел. Никога не съм твървяла, че са били ОК нещата, а само че е безсмислено да се пилее ресурс в ПР акции с предизвестен резултат. Може пък при Тошко Йорданов (Славчо вече не го броим) да цъфнем и вържем.
Виж целия пост
# 13 682
Скрит текст:
Ковачки можеха да го ковнат още в момента, в който започна да печата купони, валидни само в неговите магазини. Даваше ги наместо половин заплата и за разкош продаваше яйцето по 30 ст още преди 7-8г.
Всичко му се размина и беше посъветван да дава само 60 лв и то в официални купони!
Извинете, но това е крепостничество и робия!
За закриване на мините се говори от 15г, как пък тоз народ не се преориентира и да се откачи от крепостничеството. Как държавата не задвижи плана по ликвидация на мините - да се започне с намаляване на слуцителите - след пенсиониране не се назначава нов човек.
Няма нови инвестиции - ето край Пловдив и Хасково се напълни със заводи за авточасти, толкова ли не можеше да се попреместят 1-2 в районите на мините.
Сега тези заводи возят с автобуси хора (по-тъмнички българи със средно образование) от три области за да има кой да работи!
Заплатите в мините от години не са високи, да не кажа, че вече са смешно ниски на фона на риска и мръсотията!
Зависи от гледната точка!  "Крепостничество", което описваш, допада на хората и те го приемат доброволно. И има кой да работи там, има желаещи. Едва ли ще останат без работна ръка, докато предлагат настоящото "крепостничество".

Merri_An,
Ако ми се прииска при вас, поне съм спокойна, че ще ми съдействаш, за преселването. Simple Smile
Виж целия пост
# 13 683
...А това, че някой си е “опекъл работата” е много успокояващи, някакси веселко , чудничко- “опекъл си работата” , вършил кв’от вършил и хоп-“опекъл си работата”! Или е признание, че все пак не са били Ок нещата, но “ не мож’ го пипна”? Ако е така, извинявай за съмненията, които проявявам😀😀 ...

Ако не са ти ясни нещата, виж как си "опекоха работата" народните избраници от тройната коалиция през 2008-ма Simple Smile
Виж целия пост
# 13 684
Илчовски каза, че Ковачки се е откупил,
вероятно, защото кара хората да гласуват под строй за ГЕРБ.
Нали имаше случай за заплахи и за това, че ако не гласуват правилно, няма да получат купони за храна или някаква такава драма, не помня точно, но беше много долно
Заради него не приемат закон за стандартите за твърдо гориво

Това което припомняте  за купоните не беше ли  когато "Ковачки" гласува за БСП .
После не му осигуриха европейски средства и той започна да гласува за ГЕРБ .
На Ковачки е и фирмата която замени в АЕЦ контрола с американски технологии.
"Ковачки" гласува за ГЕРБ  защото  ГЕРБ  всячески се мъчат да я отпочнат тая АЕЦ , а БСП  всячески  я забавят за да могат да влязат във власта и според тяхната терминология "да пълнят чекмеджетата си" Но все не успяват да потръгне тая централа . И сега ще я провалят .
Борда на директорите в енергетиката  до сега са се назначавали без конкурс . ГЕРБ са изменили закона да е с конкурс. Сега трябваше да се назначат хората които са спечелили конкурсите а БСП  ги спря .
Та кое казахте че е корупция?
Виж целия пост
# 13 685
Иван Грудев Филипов е бивш полицай, задържан през 2010 г. за подкуп на служител на БОП в Стара Загора. Филипов предложил 50 000 лв. на антимафиота, за да замете данни за извършени престъпления по проверките, които води по отношение на фирмите „Градус“ с номера от 1 до 7 и „Бисер Олива“ АД. Дружествата до едно са свързани с братята Лука и Иван Ангелови – заедно и по отделно. През 2017 г. Филипов е осъден на първа инстанция. Ангелови се явяват по делото като свидетели, тъй като не са намерени доказателства, че са поръчители на престъплението. Излиза едва ли не, че полицаят на своя глава решил да даде 50 бона подкуп, за да спаси Ангелови. И ги спасил. Проверките за точене на ДДС от фирмите на Ангелови чрез фиктивен износ за Румъния ощетил хазната с 10 милиона лева ДДС са успешно заметени.
https://bird.bg/gradus-50000/?fbclid=IwAR2TBig-sSUUyp47267B8UXhw … lMXD39ceJ99ewrjlQ
Виж целия пост
# 13 686
Скрит текст:
Ковачки можеха да го ковнат още в момента, в който започна да печата купони, валидни само в неговите магазини. Даваше ги наместо половин заплата и за разкош продаваше яйцето по 30 ст още преди 7-8г.
Всичко му се размина и беше посъветван да дава само 60 лв и то в официални купони!
Извинете, но това е крепостничество и робия!
За закриване на мините се говори от 15г, как пък тоз народ не се преориентира и да се откачи от крепостничеството. Как държавата не задвижи плана по ликвидация на мините - да се започне с намаляване на слуцителите - след пенсиониране не се назначава нов човек.
Няма нови инвестиции - ето край Пловдив и Хасково се напълни със заводи за авточасти, толкова ли не можеше да се попреместят 1-2 в районите на мините.
Сега тези заводи возят с автобуси хора (по-тъмнички българи със средно образование) от три области за да има кой да работи!
Заплатите в мините от години не са високи, да не кажа, че вече са смешно ниски на фона на риска и мръсотията!
Зависи от гледната точка!  "Крепостничество", което описваш, допада на хората и те го приемат доброволно. И има кой да работи там, има желаещи. Едва ли ще останат без работна ръка, докато предлагат настоящото "крепостничество".

Merri_An,
Ако ми се прииска при вас, поне съм спокойна, че ще ми съдействаш, за преселването. Simple Smile

Попитай напред Бобокови  за колко купиха  и какви заплати дават в акумулаторния завод .
Нали Гл. прокурор  иска да им отнеме  завода?
Виж целия пост
# 13 687
Борисов защо така се скри? Остава да си тръгне от задната врата на МС.
Виж целия пост
# 13 688
Скрит текст:
Скрит текст:
Ковачки можеха да го ковнат още в момента, в който започна да печата купони, валидни само в неговите магазини. Даваше ги наместо половин заплата и за разкош продаваше яйцето по 30 ст още преди 7-8г.
Всичко му се размина и беше посъветван да дава само 60 лв и то в официални купони!
Извинете, но това е крепостничество и робия!
За закриване на мините се говори от 15г, как пък тоз народ не се преориентира и да се откачи от крепостничеството. Как държавата не задвижи плана по ликвидация на мините - да се започне с намаляване на слуцителите - след пенсиониране не се назначава нов човек.
Няма нови инвестиции - ето край Пловдив и Хасково се напълни със заводи за авточасти, толкова ли не можеше да се попреместят 1-2 в районите на мините.
Сега тези заводи возят с автобуси хора (по-тъмнички българи със средно образование) от три области за да има кой да работи!
Заплатите в мините от години не са високи, да не кажа, че вече са смешно ниски на фона на риска и мръсотията!
Зависи от гледната точка!  "Крепостничество", което описваш, допада на хората и те го приемат доброволно. И има кой да работи там, има желаещи. Едва ли ще останат без работна ръка, докато предлагат настоящото "крепостничество".

Merri_An,
Ако ми се прииска при вас, поне съм спокойна, че ще ми съдействаш, за преселването. Simple Smile

Попитай напред Бобокови  за колко купиха  и какви заплати дават в акумулаторния завод .
Нали Гл. прокурор  иска да им отнеме  завода?
Какво да ги питам Бобокови! Имам един под ръка от тяхното котило - Иван Ангелов - Пилето, знам какви заплати плаща, срещу какво.
Виж целия пост
# 13 689
Май се започна с реверансите към бъдещата власт Simple Smile
"Изненадваща промяна в програмата на bTV, Хекимян клъцна времето на Цитиридис!"
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Iznenadvashta-promyana- … Citiridis-1083000
Виж целия пост
# 13 690
Протест против фермата за норки, да видим новия еко министър какво ще направи
https://faktor.bg/bg/articles/protest-zatvorete-fermata-za-norki … na-gradus-vednaga
Виж целия пост
# 13 691
Борисов защо така се скри? Остава да си тръгне от задната врата на МС.
С изслушванията в комисията секна логореята.
Виж целия пост
# 13 692
Май се започна с реверансите към бъдещата власт Simple Smile
"Изненадваща промяна в програмата на bTV, Хекимян клъцна времето на Цитиридис!"
https://www.plovdiv24.bg/novini/Bylgaria/Iznenadvashta-promyana- … Citiridis-1083000
Тази сутрин съобщиха че  връщат орязания бюджет на  обществените медии .
Орязали го за да дават на медиците .
 Интересно кой финансира частните? И колко пари дадоха за   кризата в болниците .
Ето защо  журналистите пищят .
Но да не говорим за миналото .
Новата министърка на регионалното развитие по  "селските" програми си е направила 2 къщи   за гости по черноморието след  2 месеца пребиваване в предното служебно правителство . 200 000 евро .
Много " селяни" много нещо .
Задачата на новото правителство  е да проведе  честни избри по новия честен закон .
Наясно ли са колко машини им трябват??
Или ей така ние да приемаме закона други да плащат .
Наясно ли са че по постоянен адрес  на хората им се полагат машини .Това е масово по селата . А хората ги няма  и са по полетата на Франция , Англия , ..
А там ще им правим секции .
Правя сметка че на 30 км около мен трябват минимум 10 машини за да могат хората да имат достъп да гласуват .  .
Хората просто  няма как да  се доберат до машини  да гласуват .
Виж целия пост
# 13 693
Протест против фермата за норки, да видим новия еко министър какво ще направи
https://faktor.bg/bg/articles/protest-zatvorete-fermata-za-norki … na-gradus-vednaga

така от снимката тоя протест и каре белот не може да направи
Виж целия пост
# 13 694
rorik, ти не искаше ли бюлетини?
Какво сега си се затръшкала за машините?

Или идеята ти е да вдигаш паника ей така за каквото ти хрумне

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия