Всичко му се размина и беше посъветван да дава само 60 лв и то в официални купони!
Извинете, но това е крепостничество и робия!
За закриване на мините се говори от 15г, как пък тоз народ не се преориентира и да се откачи от крепостничеството. Как държавата не задвижи плана по ликвидация на мините - да се започне с намаляване на слуцителите - след пенсиониране не се назначава нов човек.
Няма нови инвестиции - ето край Пловдив и Хасково се напълни със заводи за авточасти, толкова ли не можеше да се попреместят 1-2 в районите на мините.
Сега тези заводи возят с автобуси хора (по-тъмнички българи със средно образование) от три области за да има кой да работи!
Заплатите в мините от години не са високи, да не кажа, че вече са смешно ниски на фона на риска и мръсотията!