Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 851
  • 38 566
# 13 725
Много е вероятно, но постът ми беше към Роузи, която ме информипа за мандата на сегашното СП, а аз говорех точно за ситуацията, ако няма редовно правителство и че затова не се знае мандатът на сегашното. То и да трябва да се преназначи, пак ще е горе долу това, може да има смени, но то и в редовно има. Въпросът е, че не е ясно докога ще караме без редовно.

Ирис, нищо не разбираш, всичко е.по нареждане на Борисов,  всички медии са натискани с бухалка да говорят така. Joy Не знам обаче какво казват по въпроса Дневник, които въпреки голямата несвобода и 112 място,  си приказват, каквото си искат, често изкривено и не цялата истина, и то от много години.
Виж целия пост
# 13 726
Скрит текст:
Да, бил е, но не допусна медии. Само по неговия канал. От днес няма да разполага с премиерската служба да му слугува.

Защо точно той да не ги е допуснал? Янев, ако е искал да бъде отразено, кой ще му попречи?

Това се разпространява още от вчера и днес.

Скрит текст:
Аз не видях проблем в Президентството. Не е ли показателно, че в профила на Борисов се появи видео със сдаването.

Само на мен ли ми се е причуло, че в разговор между Ананиев и Борисов се каза, че добавките за пенсионерите ще са осигурени за май и юни?

То какво ли не се разпространява, но, като се пише, е добре да е проверено. А в профила си всеки може да слага каквото иска. Все пак това е правителство, предава се власт на друго, отразяването трябва да е от медиите. Аз пък фейсбук нямам и не вися по профилите на ББ, СТ или който и да било. Събитието е с общодържавно значение, ББ сдава властта, та не виждам как ще забранява на медиите да отразяват, ако останалите са на друго мнение.
Горното в смисъл, че той си има кусури, ама нека не му добавяме и измислени.
Върви някакво сатанизиране на ББ.
Не може да бъде! Може ли Сатаната да бъде сатанизиран?

Простотията на Майчето е струвала на фирма Градус 52 милиона. Разбира се, потърпевши са основно дребните вложители. Кой ли ще понесе отговорността?

https://business.dir.bg/kompanii/kak-se-izparyavat-52-miliona-leva-za-broeni-dni
Виж целия пост
# 13 727
Май при нас, само служебно правителство има шанс да бъде съставено от нормални и образовани хора, които не разчитат на популизма
Така че, аз не се плаша да поостанат тези, дори и за трети избори.
Мака че само правителство, без Парламент, не би било добре за демокрацията, а и не знам какви правомощия има такова правителство

Виж целия пост
# 13 728
Май при нас, само служебно правителство има шанс да бъде съставено от нормални и образовани хора, които не разчитат на популизма
Така че, аз не се плаша да поостанат тези, дори и за трети избори
Всички надежди са насочени към тези нормални и образовани хора. Те ще спрат корупцията и престъпността, ще привлекат чуждестранните инвеститори, ще вдигнат доходите до европейски нива, ще ни махнат от позорното 112 място, ще уредят всичко да става по електронен път и смъртността от Ковид ще спадне на 0. А, забравих, ще спрат ремонтите, санирането и строителството на магистрали.
Виж целия пост
# 13 729

Виж целия пост
# 13 730
Май при нас, само служебно правителство има шанс да бъде съставено от нормални и образовани хора, които не разчитат на популизма
Абе направо да слагат такова в списъка с кандидатите за избори, да си каже народа че иска служебно и да не се мотаме после, мандат на тоя, мандат на оня, само пилеене на време Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 13 731
Водещата на 12+3 (мисля, че е Диана Янкулова, поне по глас на нея прилича) се е развихрила в пълния си блясък. Постоянно се опитва да слага в устата на събеседниците си хули против бившето правителство и хвалебствия към партиите на протеста и президента. Обаче не си е подбрала събеседниците и те някак не й пригласят на тона. Първо политоложката Антоанета Христова, а сега и Полина Карастоянова, изпълнителен директор на Националния борд по туризъм, която въпреки направените критики не пожела да каже, че правителството не е направило абсолютно нищо (точните думи на интервюиращата). Неудоволствието на обективната и независима журналистка от балансирания изказ е видимо.
Виж целия пост
# 13 732
Скрит текст:
...Само на мен ли ми се е причуло, че в разговор между Ананиев и Борисов се каза, че добавките за пенсионерите ще са осигурени за май и юни? ...

За май ги раздадоха, за юни да му мисли Василев Simple Smile.

Не питам това.

Ще видим какво ще излезе наистина като финансово положение на бюджета, но за момента може да се каже, че Ананиев и Борисов оставят СП да търси да намери едни над 100 млн. месечно за пенсионерите. Би трябвало да ги има, все пак нали оставяли всичко както трябва.

labrex - https://bnr.bg/post/101466063/predavaneto-na-vlastta-bez-medii ето, от БНР

Благодаря, Miriel, попогледнах тук-там, че нямам много време, не видях възмущение от това, че ББ забранил на медиите, изключвам коментарите под разни материали. Допускам, че е съгласувано, иначе не мисля, че биха мълчали опонентите му. Просто изключвах варианта да не се яви, както се пише от няколко дни, че щял да е в болнични. Все пак не си позволява да демонстрира неуважение и неглижиране на народа, а това си е момент, в който трябва да е там, не да се крие зад болничен лист. Ще се разбере, предполагам ще има коментари, ако има за какво.

Че ДиЯнка, ако сега не я забележат, кога? Благодатно време е......
Виж целия пост
# 13 733
Спокойна съм за медиите и 112 място. Разбрах, че в правомощията на Министерството на културата била и борбата с фалшивите новини. Минеков, като приятел на Бабикян, трябва да е най-добре запознат и ще реши окончателно проблема. Може да назначи Бабикян за съветник.
Виж целия пост
# 13 734
Виолета Александрова, бивш директор на Държавен Фонд Земеделие
за сигналите на Илчовски



Най- конкретно след 16:30 мин
Виж целия пост
# 13 735
Много е вероятно, но постът ми беше към Роузи, която ме информипа за мандата на сегашното СП, а аз говорех точно за ситуацията, ако няма редовно правителство и че затова не се знае мандатът на сегашното. То и да трябва да се преназначи, пак ще е горе долу това, може да има смени, но то и в редовно има. Въпросът е, че не е ясно докога ще караме без редовно.
Скрит текст:
Ирис, нищо не разбираш, всичко е.по нареждане на Борисов,  всички медии са натискани с бухалка да говорят така. Joy Не знам обаче какво казват по въпроса Дневник, които въпреки голямата несвобода и 112 място,  си приказват, каквото си искат, често изкривено и не цялата истина, и то от много години
.
След два месеца със сигурност ще има НС. Не знам кога точно изтича мандата на РР, но ако президентските избори са октомври-ноември, това НС остава, дори да не излъчи кабинет. И така, настоящото СП ще си има НС , до следващите избори.
Много е вероятно да станем свидетели на такъв сценарий.
Виж целия пост
# 13 736
Спокойна съм за медиите и 112 място. Разбрах, че в правомощията на Министерството на културата била и борбата с фалшивите новини. Минеков, като приятел на Бабикян, трябва да е най-добре запознат и ще реши окончателно проблема. Може да назначи Бабикян за съветник.
В тази анкета питат определени кръг журналисти от Икономедия, а не е случайна извадка от представители на всички медии. Има журналисти, които изобщо не мислят така, ама тях никой не ги пита. След като вземат ДБ властта, магически ще се озовем на 12 място, примерно. Плитка схема, но действа.  
А.фалшивите новини тепърва ще владеят медийното пространство. С благословията на министъра и кръга около.него.
Мама.Нана, явно това е целта. Правителство на РР, без значение.от НС. По-далечната изглежда ВНС и президентска република.
А Роузи ще почака за демокрацията. И да види ХИ премиер.
Виж целия пост
# 13 737
...А.фалшивите новини тепърва ще владеят медийното пространство. С благословията на министъра и кръга около.него.

И най-вече с благословията на Резидента Joy
Виж целия пост
# 13 738
Май при нас, само служебно правителство има шанс да бъде съставено от нормални и образовани хора, които не разчитат на популизма
Така че, аз не се плаша да поостанат тези, дори и за трети избори
Всички надежди са насочени към тези нормални и образовани хора. Те ще спрат корупцията и престъпността, ще привлекат чуждестранните инвеститори, ще вдигнат доходите до европейски нива, ще ни махнат от позорното 112 място, ще уредят всичко да става по електронен път и смъртността от Ковид ще спадне на 0. А, забравих, ще спрат ремонтите, санирането и строителството на магистрали.

Забрави че няма да правят ревизия а ще търсят истината . Манолова им написа задачите
И всичко тва за  2 месеца.
Преди  правителството на Орешарски се справи за 6 месеца .
Наистина са спецове.
Виж целия пост
# 13 739
...А.фалшивите новини тепърва ще владеят медийното пространство. С благословията на министъра и кръга около.него.

И най-вече с благословията на Резидента Joy
Щях да го допиша.Hands Plus1
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия