Парламентарни избори, 2021 - мнения, оценки, коментари и всичко около тях

  • 927 522
  • 38 566
# 14 250
Bird са авторите и на Бивол
https://bird.bg/about/
Виж целия пост
# 14 251
Простете невежеството ми , но какво е ЕЖК?
Една жена каза Simple Smile
Joy
Много добро...
Виж целия пост
# 14 252
https://bird.bg/specov-nap/?fbclid=IwAR0pJvYxQo-CE-CpSYtxhGMAmqm … JeqnFssA5_lBJcU18

явно човека не случайно са го сложили за шеф на НАП, наясно е с практиките за криене на данъци
Аз влязох да погледна в търговския регистър.
През 2013 г има разчети по 1000 лв, а 2014 има задължения към доставчици 1, 2 мил и вземания от клиенти 1.22 мил.
Към Нап- 0 лв.

2013 e две години преди човека да влезе във фирмата и три преди да я продаде. Факта нито доказва нито оборва нещо
...Иначе е ЕЖК. Публикували са само продажбата на др.дялове. И какво от това?

Викаш, и какво от това, че дяловете от супер процъфтяващата фирма са продадени на "професионален длъжник", който управлява още 10-тина такива "процъфтяващи" фирмички... Не защитавам никого. И аз просто си питам Simple Smile
Виж целия пост
# 14 253
Казвам, че статията не е коректна и подвеждаща. През периода, в който новия шеф на нап е бил съдружник, фирмата не е акумулирала въпросните дългове. Чак 07/2017 г
От отчетите се вижда, че към момента на продажбата, фирмата няма задължения към държавата.
Виж целия пост
# 14 254
Скрит текст:
Казвам, че статията не е коректна и подвеждаща. През периода, в който новия шеф на нап е бил съдружник, фирмата не е акумулирала въпросните дългове. Чак 07/2017 г
От отчетите се вижда, че към момента на продажбата, фирмата няма задължения към държавата.
И защо тогава я продава на "професионален длъжник"!
Виж целия пост
# 14 255

Доживяхме да се цитира работата на разследващите журналисти на Бивол Simple Smile
От миналото лято всичко, което цитирахме беше категорично заклеймявано, като несериозно или пък лъжа.
Сега вече трябва ли да вярваме 😉
Виж целия пост
# 14 256

Доживяхме да се цитира работата на разследващите журналисти на Бивол Simple Smile
От миналото лято всичко, което цитирахме беше категорично заклеймявано, като несериозно или пък лъжа.
Сега вече трябва ли да вярваме 😉

Ми, кой да ти каже JoyJoyJoy



Къде са ДеБъ поддръжниците? Да вземат да коментират врътките на техните идоли Simple Smile.
Виж целия пост
# 14 257
И да вярваме/те и да не, все тая.
И новия шеф на НАП си има неприятно "финансово минало" и министъра на икономиката също. Много важно, че единия е шампион по културизъм, а другия възпитаник на Харвард.Blush
Виж целия пост
# 14 258
Няма какво да се каже, с културиста надцакаха и барабаниста и шахматистката. Много е...Як.
Виж целия пост
# 14 259
Няма какво да се каже, с културиста надцакаха и барабаниста и шахматистката. Много е...Як.

Смееш ли да не си платиш данъците Simple Smile
Виж целия пост
# 14 260
Би бил страшен фал това назначение, ако е вярно.
Откъде, наистина, изровиха този капацитет?
Виж целия пост
# 14 261
Би бил страшен фал това назначение, ако е вярно.
Откъде, наистина, изровиха този капацитет?
Не мога да повярвам, че в цяла България няма един достоен финансист за поста.
Виж целия пост
# 14 262
Друго си е стрийптизьорка, пардон еротична танцьорка, да влезе в образователната комисия на НС.
Сега като Марешки отново влезе в парламента, отново вероятно ще можем да й се насладим на....формите.
Така де, нали външния вид бил най- важен?
Виж целия пост
# 14 263
Ето с това трябваше да се започне Wink

"Министерският съвет прие Решение, с което предлага на Президента на Република България да издаде Указ за прекратяване на правомощията на главния секретар на Министерството на вътрешните работи – главен комисар Ивайло Иванов, и за освобождаването му от длъжност."
Виж целия пост
# 14 264
Скрит текст:
Казвам, че статията не е коректна и подвеждаща. През периода, в който новия шеф на нап е бил съдружник, фирмата не е акумулирала въпросните дългове. Чак 07/2017 г
От отчетите се вижда, че към момента на продажбата, фирмата няма задължения към държавата.
И защо тогава я продава на "професионален длъжник"!
Незнам, да го питат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия