🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 420
ВЕЛИКОЛЕПЕН РАФИ!!! Най-добрият имитатор, актьор и певец!!! Дано спечели!!!
Виж целия пост
# 421
Леле Рафи! Невероятен талант!
Виж целия пост
# 422
Само вижте анкетата. Ако не спечели той ще е огромна грешка.

Ако не спечели, да му бере греха Магърдич.
Виж целия пост
# 423
Като си помисля, ако не беше тоя сезон на капките, аз нямаше изобщо да познавам Рафи. Чувала бях името му, но нищо повече. Фантастичен Рафи! Него и Фики тук ги открих! Направо съм късметлийка! Grinning
Виж целия пост
# 424
Рафи, уникален човек. Нямам думи!!!!

Виж целия пост
# 425
Добре, че Рафи се сети да честити празника.

Страхотно е това момче!
Виж целия пост
# 426
С тези Мистър и Мис за Рафи и Милица нещо се сдухвам, че няма нито един от тях да е победител. Аз съм за Рафи ❤
Виж целия пост
# 427
Трябва да спечели, няма как.. просто няма



Ужас тази чалгия на 24 май, ще повърна
Виж целия пост
# 428
Велик е Рафи! Напълни ми душата с това изпълнение. За мен е той е победител този сезон.
Виж целия пост
# 429
Абе Къци тая песен я е избрал, за да дразни Фънки, нали?
Виж целия пост
# 430
Защо и днес някои са избрали маанета? Толкова хубави песни има, толкова красиво можеше да се получи.
Виж целия пост
# 431
Абсолютна липса на усет у сценаристите. СЛед вдъхновяващия полет с Рафи- да го забиеш с мистър карантина.Атова маане на Азис съвсем не е за днес...Къци си е простак!
Виж целия пост
# 432
Софка какво пя, че изпуснах началото?
Виж целия пост
# 433
Абе Къци тая песен я е избрал, за да дразни Фънки, нали?

Не, защото му е толкова акълът.

Трябваше да оставят Рафи за финал.
Виж целия пост
# 434
Детето си направи плакат - Рафи N1. Скача с такъв ентусиазъм. И така си е. Страхотен Рафи!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия