🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 480
Халваджиян по-добре да не се показва и плямпа
Виж целия пост
# 481
Значи аз съм сама! Много е яка Михаела! Страшно ми харесва дори викането и! Дал Бог гласище и тя не може да го задържа, а и си пее адски правилно. Има нещо тежкарско в пеенето и, да, точно това ми харесва!
Виж целия пост
# 482
Blackbling , песента от визитката на Михаела е  Nothing Else Matters - Metallica.

Хареса ми Михаела, но аз рядко не харесвам някой.Simple Smile
Виж целия пост
# 483
🙂pasticho  не си сама , и журито ,и Армутлиева брой.
Виж целия пост
# 484
🙂pasticho  не си сама , и журито ,и Армутлиева брой.

+ продуцента. Чин, чин!

Хайде сега, Фики щял да имитира Елвис Пресли с песен на Франк Синатра! Не четат тук, не четааааат.
Виж целия пост
# 485
Значи аз съм сама! Много е яка Михаела! Страшно ми харесва дори викането и! Дал Бог гласище и тя не може да го задържа, а и си пее адски правилно. Има нещо тежкарско в пеенето и, да, точно това ми харесва!
Не, не си сама, pasticho, всички и признахме на Михаела, че има глас и пее. Просто имитациите не прави добре и някак и липсва харизма, а журито все напред я слагаше и това допълнително дразнеше. Пее, едва ли някой ще го отрече!

Хубав Елвис!
Виж целия пост
# 486
Значи аз съм сама! Много е яка Михаела! Страшно ми харесва дори викането и! Дал Бог гласище и тя не може да го задържа, а и си пее адски правилно. Има нещо тежкарско в пеенето и, да, точно това ми харесва!
Ми в пеенето на Лара Фабиан тежкарско няма. Не сме на рецитал на Мишето.
И Фики май е притеснен. Елвис е супер елегантен в пеенето на тази песен, Фики пее насечено.
Рафи, първото място е за теб!
Виж целия пост
# 487
Във ФБ под снимката на Михаела преобладават негативни коментари. Ще е чудо ако спечели
Виж целия пост
# 488
Добра имитация на Фики. Само е забравил да си сложи сутиена.

По-добър е от Цецо Елвиса, когото предполагам, че ще попитат за мнение.

Юлиян се разплака.
Виж целия пост
# 489
Браво и на Фики!!
Мишето я пропуснах.
Виж целия пост
# 490
За съжаление фалшивееше Фики на моменти. 😔
Виж целия пост
# 491
За съжаление фалшивееше Фики на моменти. 😔

Да, на ниските.

Детенцето му е там. Голям сладур.
Виж целия пост
# 492
Чак сега се включвам. Утре ще наваксам пропуснатите. Фики беше страхотен. Много емоционално изпълнение направи. Браво на момчето
Чух и Мишето - много добре се справи
Виж целия пост
# 493
Не може ли верно изключение, Рафи+Фики на първото място! Аз не мога да реша, В.Найденов ми е любимец, Елвис също много харесвам, а тези и двамата са толкова талантливи, аз наистина не знам........
Виж целия пост
# 494
Чудесен е и Фики, който и да спечели от двамата няма да ме е яд, но Рафи имаше повече добри образи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия