Банята - тема 38

  • 59 941
  • 753
# 345
Здравейте! Според Вас какви фуги биха подхождали на този вид плочки:

Бели.
те и белите ще станат светлосиви Simple Smile
По- добре светлосива фуга отначало.
Виж целия пост
# 346
Ако плочките са лазерно рязани може и без фуга

Има корита и корита:(
Душ-кабина и за мен е клаустрофобична. Особено едни ъглови от по 80тина см...
Но това е от снимката горе в друго.
Погледнете напр на Идеал Стандарт...

Но да сме честни - без врата винаги е мокро.
Имам 2 такива...
Виж целия пост
# 347
Здравейте! Според Вас какви фуги биха подхождали на този вид плочки:

Бели.
те и белите ще станат светлосиви Simple Smile
По- добре светлосива фуга отначало.

Да, именно и аз затова се чудя бели или сиви. Белите винаги се цапат бързо, но пък при сивите ще си личи при цветето и не знам дали няма да стои грозно Sad
Виж целия пост
# 348
Ако плочките са лазерно рязани може и без фуга

Ама и ако сградата е поне на 5 години, по-добре 10.
Виж целия пост
# 349
Според Вас какви фуги биха подхождали на този вид плочки:

Бели.
те и белите ще станат светлосиви Simple Smile
По- добре светлосива фуга отначало.
[/quote]
И аз бих заложила на свтлосивата фуга.
Виж целия пост
# 350
Здравейте! Според Вас какви фуги биха подхождали на този вид плочки:

Бели.
те и белите ще станат светлосиви Simple Smile
По- добре светлосива фуга отначало.

Няма да се замърсят бързо ако чистиш с чист парцал. С белина пак се изчиства някъде, ако има нещо. Има специални писалки.
За мен винаги бялото е по-хигиенично за баня.
Виж целия пост
# 351
Цветът няма общо с хигиената.
Виж целия пост
# 352
Здравейте, пак съм аз… Разбирам, че явно съм “късметлийка” откъм майстори, но за вас това нормални фуги ли са или се опитват да ме правят на будала:



Виж целия пост
# 353
Не виждам добре, но според мен нищо им няма на фугите.
Виж целия пост
# 354
На втората снимка са лоши, на първата има едно изцапано, ама се мие.
Виж целия пост
# 355
На втората снимка са лоши, на първата има едно изцапано, ама се мие.

На първата снимка имат една черта по средата, като вдлъбнатина и това е на почти всички фуги така… за зацапанато, да, предполагам трябва да може да се измие, но не е ли работа на майстора да заглади фугите и да им придаде вид, хмм…
Виж целия пост
# 356
Здравейте, пак съм аз… Разбирам, че явно съм “късметлийка” откъм майстори, но за вас това нормални фуги ли са или се опитват да ме правят на будала:

За мен фугите не са добре направени. Фугинът каква марка е?
Виж целия пост
# 357
На втората снимка са лоши, на първата има едно изцапано, ама се мие.

На първата снимка имат една черта по средата, като вдлъбнатина и това е на почти всички фуги така… за зацапанато, да, предполагам трябва да може да се измие, но не е ли работа на майстора да заглади фугите и да им придаде вид, хмм…

Чертата я видях, но ако я има навсякъде минава за стил на полагане и не ме дразни. Виж ако е тук или там само с е дефект.
Виж целия пост
# 358
На втората снимка са лоши, на първата има едно изцапано, ама се мие.

На първата снимка имат една черта по средата, като вдлъбнатина и това е на почти всички фуги така… за зацапанато, да, предполагам трябва да може да се измие, но не е ли работа на майстора да заглади фугите и да им придаде вид, хмм…

Мен ми изглеждат добре, не се задълбавайте толкова, има и много по-некачествено направени.
Виж целия пост
# 359
Здравейте, ще се допитам до вас...
В банята има прозорец,  който трябва да се обърне с фаянс.
Нашият майстор не може да реже под 45 градуса, аз не искам пвц лайсна.
Предлага ми да "застъпи" двете плочки и там където се вижда "дебелината" на  горната да сложи фугин.
Нещо не успя да ме убеди, чу ще стане красиво, но моето питане е...
Технически правилно ли Е?
Няма ли да влиза влага през фугата и надолу по не гланцираната част на плочката.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия