Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 290
  • 732
# 375
Диди, както казах и на теб, трябва да те вземат за един сценарист да сътвориш малко красоти. Heart Eyes
Гифчетата и клипчето са много хубави, ах тези ЛейСар..

Бахар се е присетила за Джерен.
Виж целия пост
# 376
Според мен и липсва Джерка.
Аз бих започнала замисъла на Сърма, но с идеята, че Джерен нямаше да тормози инвалид ! Против това съм ! Щях да направя всичко възможно, всички да са щастливи, без Шейна, нея щях да я пратя в психиатрия, защото е полудяла от факта, че Дженк и Дамла са се отказали от нея. Джерен щеше да е скромна, но за нищо на света нямаше да я съблазняват парите и никога няма да продаде детето си. А Джемре щеше да е бунтарка, да се бори за мечтите си... С Дженк щяха да основат музикална компания и да помагат на деца, за да сбъднат мечтите си. Недим щеше да работи в компанията, заедно с чичо си. След ставането си от стола щеше да е учил, образован и след примерно 5 години да започне работа. Джерен щях да я влюбена безнадежно в Недим, но той първоначално няма да ѝ обръща внимание, но постепенно щеше да се влюби в нея. Сехер и Агях щяха да са женени и влюбени. А Шейна в психиатрична болница и след време щеше да се самоубие.
А забравих щях да обясня, какво се е случило с родителите на Недим, след това с прословутата тайна на Джемре. Сехер например щеше да е изнасилена от бащата на Джемре- тя разбирайки щеше да го нарани.. Всъщност много неща могат да се измислят, само да имаме този шанс...
Виж целия пост
# 377
Туку що открих ,че бих искала да гледам Озан като сляп...внезапно се случи.
Габи,Мади какво да кажа вече няма смисъл и да пишем кел файда.
Виж целия пост
# 378
Забелязах, че " влюбените гълъбчета" като ги наричат рускините, този път са доста по-обрани откъм снимки, сторита и какви ли още не рекламни истерии на всички инфлуенсърки с Пелинай. За един ден от миналата ваканция се бяха отписани над 5000 души от Озан. Сега ако не беше управителя на Бохемия бич в Чешме ...и той да си направи реклама....





и сърбежа на Пелинай да се снима навсякъде.....



за да разберем, че спят в този хотел Sisus Hotel Çeşme,



нямаше да има и една снимка.

Първо, че щастието обича тишината, и второ артиста го харесват, заради ролите му! Всички снимки с купонясващи  безработни моделки, както те се наричат, защото  рекламират клинчета и сандалки от 2,50 лв облечени и обути на сторита върху тях само му вредят на имиджа. Съмнявам се, че няма ПР , и дано са му дали вече насоки, че снимането на Пелинай не е най-силната му страна!

Чакам го в роля......да видя страхотните му очи, както Диди HeartHeartHeart казва Лешников цвят. И тъй като във филмите не се виждат добре,, ще ги сложа как изглеждат отблизо....през видеовръзката на Озан по време на благотворителната кампания.

Виж целия пост
# 379
Ново от Бахар.

Виж целия пост
# 380
Пеликанът няма спирка

Виж целия пост
# 381
Позииии и пак пози и накрая - ЩРАК



Виж целия пост
# 382
Тук са сладки. Обаче ми стана лошо като отворих профила й и видях последната й снимка.. Какво по-точно трябва да гледаме на нея?! Joy Много странна девойка. Дегутантни са ми снимките, които качва. Представям си как реагират турците на това. Неслучайно си е спряла коментарите в Инста.
Виж целия пост
# 383
И на такъв тандем никога НЕ не казвам
Ози и Чаалар Ертурул фен видео....

https://www.instagram.com/p/CP-8UR0DY8L/

Колкото до Пеликанита - НО КОМЕНТ
Виж целия пост
# 384
Красивите ни момичета.


Според вас, на коя най-много й отива титлата “boss b*tch”? Smile
Виж целия пост
# 385
Тук са сладки. Обаче ми стана лошо като отворих профила й и видях последната й снимка.. Какво по-точно трябва да гледаме на нея?! Joy Много странна девойка. Дегутантни са ми снимките, които качва. Представям си как реагират турците на това. Неслучайно си е спряла коментарите в Инста.

Отвратителна е последната снимка....

Скрит текст:

та чак  Озан пръв я е харесал  Close


а на  снимката, която тя сложи в сторито вчера  и се подиграват, че няма линк за ризата JoyJoyJoy



За Boss bitch избирам  Шениз....първо написах Джемре, и десет минути се обосновавах, но се сетих за това какво направи Шениз с бременната Джерен!!!! И автоматично другите отпаднаха. Но спокойно и трите могат да заемат първо място! Шениз манипулира сина си и Агях, мъчи Недим.....Джемре си играе с Дженк и Недим, и предизвика война в имението, а Джерен освен, че и тя издевателстваше над Недим, преспа и забременя от Дженк. Започна да му извива ръцете с бебето и извади всички скелети от скрина на фамилия Карачай! Може да се каже, че Джерен даде контролния последен изстрел и унищожи това семейство! Колкото тайни, интриги и манипулации да имаше между тази фамилия, все пак те бяха и щастливи.
Виж целия пост
# 386
Шениз и Джерен. Шениз върти всички на пръста си.
Виж целия пост
# 387
Шениз категорично!





Виж целия пост
# 388
Диди, Пеликана те е чула и е завела Озан на фитнес.
За нейно оправдание ще кажа, че Озан е американски възпитаник. Там бургерите са религия

Виж целия пост
# 389
И аз мисля, че Шениз е най-достойна да се нарече кучка. Grinning Какви ли не ги надроби, готова е да мине като валяк през всички и всичко. Но е от тези класни и стилни кучки, които ти доставят удоволствие да ги гледаш. Поне на мен.

Нека спортуват хората.
Бахар също се е заела с фигурата си.


И с прическата си.


А Сера се наслаждава на почивката си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия