"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 43 571
  • 790
# 255
Направи нов.
Виж целия пост
# 256
Направих още два. На новия belive (чувствителност 20) ми се привижда втора черта - вие виждате ли я? (май е само в моята глава) , surecheck (25 чувствителност) е отрицателен .. та май ще чакам кротко М.

Виж целия пост
# 257
Според мен са отрицателни. На be.lieve излизат понякога такива сенки.
Виж целия пост
# 258
Според мен са отрицателни. На be.lieve излизат понякога такива сенки.

Благодаря ти за отговора!
Виж целия пост
# 259
Направих още два. На новия belive (чувствителност 20) ми се привижда втора черта - вие виждате ли я? (май е само в моята глава) , surecheck (25 чувствителност) е отрицателен .. та май ще чакам кротко М.


Колко дни ти остава до цикъл
Виж целия пост
# 260
Скрит текст:
Направих още два. На новия belive (чувствителност 20) ми се привижда втора черта - вие виждате ли я? (май е само в моята глава) , surecheck (25 чувствителност) е отрицателен .. та май ще чакам кротко М.


Колко дни ти остава до цикъл

Днес е 30 ден (или 28, защото от 16.06 започна по-силно, преди това цапаше). Като цяло съм с по-дълъг цикъл - 34-38 дни, пих дуфастон 14 дни - спрях го в понеделник. Направих тестовете, защото много ме болят зърната (може би от дуфастона)..
Виж целия пост
# 261
Много е вероятно прекалено рано да правите тестове. Правят се спрямо най-дългия цикъл, тоест 38 ден, вие сега реално може да сте 8-10 дена преди менструация, няма как толкова рано да отчете.
Виж целия пост
# 262
Много е вероятно прекалено рано да правите тестове. Правят се спрямо най-дългия цикъл, тоест 38 ден, вие сега реално може да сте 8-10 дена преди менструация, няма как толкова рано да отчете.

А знаете ли дали Дуфастон ще повлияе на менструацията? Тоест - ако по принцип е 38 дни, но заради приема, който спрях в понеделник (28 ден), дали ще дойде по-рано евентуално?
Виж целия пост
# 263
от дуфастон може да се забави дори, когато го спреш срока е до 10 дни да настъпи, трябва да спадне прогестерона който си приемала/дуфастон/
Виж целия пост
# 264
от дуфастон може да се забави дори, когато го спреш срока е до 10 дни да настъпи, трябва да спадне прогестерона който си приемала/дуфастон/

Значи реално трябва да правя тест (ако не ми дойде) най-рано следващия четвъртък/петък. Благодаря!
Виж целия пост
# 265
Момичета направих нов
Пак е такъв като този бледа чертица....
Явно няма нищо вече няма да правя.. 1
Виж целия пост
# 266
Момичета направих нов
Пак е такъв като този бледа чертица....
Явно няма нищо вече няма да правя.. 1

Аз бих пуснала кръвен. Ако не се лъжа, имаше няколко теста с бледа черта вече?
Виж целия пост
# 267
Момичета направих нов
Пак е такъв като този бледа чертица....
Явно няма нищо вече няма да правя.. 1

Аз бих пуснала кръвен. Ако не се лъжа, имаше няколко теста с бледа черта вече?
Да
Виж целия пост
# 268
При няколко положителни теста, макар и с бледа черта и аз не бих оставила нещата просто така. Или пусни кръвен, или изчакай няколко дни и повтори уринарния. Колко дни оставаха до менструацията?
Виж целия пост
# 269
При няколко положителни теста, макар и с бледа черта и аз не бих оставила нещата просто така. Или пусни кръвен, или изчакай няколко дни и повтори уринарния. Колко дни оставаха до менструацията?
Ами уж 31 ден утре 32 в петък.
Има черта нали не я си я виждам само аз
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия