За тези, които четат любовни романи № 39

  • 61 686
  • 743
# 270
Олеле, това не съм го очаквала. Направо "изгълтах" първите две книги на Дженифър Арментраут. Не зная как се казва поредицата, но всяка книга е именувана на някакъв кристал. В момента съм на трета книга и не мога да спра да чета. Има някакви препратки към " Аз съм номер четири", също така и към " Аз вещицата". Скоро не съм чела нещо такова. Че и държи в напрежение на всичко отгоре. Много приятно съм изненадана.
Сигурно четете поредицата "Лукс"-Обсидиан, Оникс, Опал, Основа и Отпор Grinning
Виж целия пост
# 271
Олеле, това не съм го очаквала. Направо "изгълтах" първите две книги на Дженифър Арментраут. Не зная как се казва поредицата, но всяка книга е именувана на някакъв кристал. В момента съм на трета книга и не мога да спра да чета. Има някакви препратки към " Аз съм номер четири", също така и към " Аз вещицата". Скоро не съм чела нещо такова. Че и държи в напрежение на всичко отгоре. Много приятно съм изненадана.
Сигурно четете поредицата "Лукс"-Обсидиан, Оникс, Опал, Основа и Отпор Grinning
Какъв е стилът? Фентъзи елемент или паранормално?
Виж целия пост
# 272
Ами извънземните към фентъзито или паранормалното е Thinking Говоря за поредицата Лукс.
Виж целия пост
# 273
Ами извънземните към фентъзито или паранормалното е Thinking Говоря за поредицата Лукс.
Мерси много! Значи не са за мен и в двата случая.
Виж целия пост
# 274
Ами извънземните към фентъзито или паранормалното е Thinking Говоря за поредицата Лукс.

Хахахах и аз се зачудих...ми мисля, че е и за двете. Оу, сега видях.... Отпор. Значи не всички книги са с такива заглавия. На кристали, минерали или каквито и да са.
Виж целия пост
# 275
Прочетох "Разбити сърца" на Хувър и ами отдавна не бях плакала толкова на книга. Много, ама наистина много ми хареса. Определено се нарежда сред любимите ми книги от авторката.
Виж целия пост
# 276
Прочетох "Разбити сърца" на Хувър и ами отдавна не бях плакала толкова на книга. Много, ама наистина много ми хареса. Определено се нарежда сред любимите ми книги от авторката.
Ооо дааа! Също Девети ноември, Може би някой ден... много добри книги
Виж целия пост
# 277
Разочарована съм от "Да завоюваш херцог" на Сара Маклейн.
Виж целия пост
# 278
Разочарована съм от "Да завоюваш херцог" на Сара Маклейн.
Защо?
Виж целия пост
# 279
Другите ги четох на един дъх, тази въобще не ме грабна, изчетох я просто на инат. Не ми хареса главната героиня, просто очаквах повече.
Виж целия пост
# 280
Прочетох Кралете на бърбъна - не ми допадна особено ... Помня, че доста я хвалеха тук, но много нелогично и неестествени са ми отношенията между главните ... Дано следващите са по-добри, очаквах повече от авторката на Братството Rolling Eyes
Виж целия пост
# 281
Кралете на бърбъна я докарах точно до никъде. Аз бях писала някъде в темата, че не можах да я дочета.
Започнах "любов и други думи", дано ми хареса.

wind and fog, аз имам големи очаквания за херцога, но да видим.
Виж целия пост
# 282
Много харесах "Кралете на бърбъна". Точно от типа семейна сага, които харесвам, с повече герои.
Сега започнах поредицата на Девни Пери Ларк Коув  "Неуверена", "Незабележима" ,"Неразбрана " и т.н. На първата книга съм.
Страхотна е, лежерна, разтоварваща, романтична, много увлекателна, точно каквото ми се четеше, нямам търпение да стигна до книгата за София-сестрата на Лоугън. Има и по-нова поредица авторката, Джипси кингс за  мотористи от Монтана  от , ще ги видим. Някой ако има впечатления да сподели.
Виж целия пост
# 283
Сега не ми се търсят предните ми коментари, но на кратко:
Кралете на бърбъна ме разочарова. Ако не бях чела БЧК може би Кралете щеше да ми хареса. Но и аз очахвах повече от автора.

Ларк Коув е много хубава поредица. От първата Неуверена се влюбих в авторката.
Джипси кингс пак ми харесаха. Втората е за брата от Наранени(трета от поредицата Л Коув и много емоционална книта). Първите две книги от Джипси са свързани, интересни, смятам че ще ти харесат
Виж целия пост
# 284
Някой ако е решил да чете Къщата в Амалфи ... е, моля ви не си го причинявайте!
Лятната къща на Джени Хейл ми хареса - приятна, свежа, много софт, само 1-2 целувки.
Ларк Коув не ми хареса първата, аман вече с тия бармани и сервитьорки. Стопирала съм ги останалите за някога си.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия