За тези, които четат любовни романи № 39

  • 61 685
  • 743
# 255
Snow_White5, не няма я. За съжаление авторката досега не е издавана на български, но много се надявам някое родно издателство да се реши да я издава.
Виж целия пост
# 256
В темата за търсене на книги се побъркаха да искат фен преводите на Джей Кроуноувър.. някой ще сподели ли мнение за нещо готино от тази авторка?
Виж целия пост
# 257
В темата за търсене на книги се побъркаха да искат фен преводите на Джей Кроуноувър.. някой ще сподели ли мнение за нещо готино от тази авторка?
Не съм чела нищо от този автор. И на мен ми е любопитно за отзиви от прочелите нещо от автора.
Виж целия пост
# 258
Дарк е, има крими елемент... Като цяло е добра, стига човек да харесва такъв стил.
Виж целия пост
# 259
Пише хубаво, харесва ми стилът й. Но като цяло на български съм срещала само една нейна книга като фен превод - "Чест" от поредицата "Точка на пречупване".
Виж целия пост
# 260
Във втората книга става ясно. За нея доста дискутирахме времевата линия за бащата. Има писано по нея.
За Бриджъртън ме разколебахте. Бях решила да не ги купувам защото съм ги чела преведените и не ми харесва корицата. Но щом са обещали да ги издад всичките... как да се лиша от такава поредица в колекцията ми. Ще рискувам и ще си ги купя, дано удържат на обещанието си
аз ще изчакам да ги издадат и тогава .. Ибис не са издателство, на което да имаш доверие ..
Виж целия пост
# 261
Сравнение с Егмонт  на Ибис имам  голямо доверие.
Виж целия пост
# 262
Нещо ново и лятно от Сиела. Обаче много се дразня, когато превеждат по този начин името на главната героиня. Защо просто не го оставиха Отъм?!



Преди година и половина съпругът на Есен Дивач изчезва. Отчаяните ѝ опити да открие какво се е случило с него, удрят на камък. Не е минал ден, без тя да се тормози, да говори с детективи и да рови в интернет за следи. А в това време децата ѝ трябва да се справят сами със загубата на баща си.
Идва лятото и Есен, заедно със седемнайсетгодишната Тейлър и шестнайсетгодишния Кейдън, отиват на гости при баба им, която има книжарница в крайбрежно градче във Флорида. Но дори на това райско място, където морските вълни и бризът нашепват за ново начало, никой от тях не успява да се отърси от тревогите си, а тайните, които всеки пази, заплашват да разрушат отношенията в семейството.
Свободна ли е Есен да обича отново друг мъж – сега, след като съпругът ѝ най-вероятно е мъртъв? Как Тейлър ще намери сили да признае пред всички две тайни за себе си, които ще променят целия ѝ живот? И защо майката на Есен упорито отказва да разкрие пред дъщеря си името на нейния баща?
В малката книжарница край плажа три поколения жени – баба, майка и дъщеря – намират сили да се изправят заедно пред проблемите си, да преоткрият себе си и да продължат напред с чисто сърце.
Виж целия пост
# 263
Ох, каква слабост са ми книгите с книжарници. Имам няколко греди де. Ще видя какъв й е рейтингът в GR.
Виж целия пост
# 264
И Ибис с информация за превода на Бриджъртън:
И да, втората книга, в която се разказва историята на Антъни вече е почти готова, а третата е преведена. Така че ви даваме още причини да не се бавите и да посегнете към "Херцогът и аз" Simple Smile!
Виж целия пост
# 265
Бременна съм и много се напрегнах напоследък. Препоръчайте ми нещо увлекателно, приятно, да забравиш за света около себе си Simple Smile
Виж целия пост
# 266
Бременна съм и много се напрегнах напоследък. Препоръчайте ми нещо увлекателно, приятно, да забравиш за света около себе си Simple Smile

Лусинда Райли - която от книгите да вземеш, ще са ти приятни и интересни. Не са натоварващи, четат се бързо, много са увлекателни.
Виж целия пост
# 267
Лайза Клейпас и Джулия Куин-Поредица Сезони на любовта от Лайза и Бриджертън поредицата на Джулия.Забавни,лежерни,интересни,бързо се четат. На мен са ми любими.
Виж целия пост
# 268
Олеле, това не съм го очаквала. Направо "изгълтах" първите две книги на Дженифър Арментраут. Не зная как се казва поредицата, но всяка книга е именувана на някакъв кристал. В момента съм на трета книга и не мога да спра да чета. Има някакви препратки към " Аз съм номер четири", също така и към " Аз вещицата". Скоро не съм чела нещо такова. Че и държи в напрежение на всичко отгоре. Много приятно съм изненадана.
Виж целия пост
# 269
Олеле, това не съм го очаквала. Направо "изгълтах" първите две книги на Дженифър Арментраут. Не зная как се казва поредицата, но всяка книга е именувана на някакъв кристал. В момента съм на трета книга и не мога да спра да чета. Има някакви препратки към " Аз съм номер четири", също така и към " Аз вещицата". Скоро не съм чела нещо такова. Че и държи в напрежение на всичко отгоре. Много приятно съм изненадана.
Предполагам става въпрос за поредицата Лукс. Интересни са книжките. Доколкото помня главната се занимаваше с правеното на ревюта за книги.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия