Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше предложението, направено на срещата?
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше предложението, направено на срещата?
-
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
-
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
-
Какви са притесненията на родителите относно болестите и здравето на децата в детската градина?
-
Има ли деца в 18 ОДЗ в София?
И моята Джулка днес сутринта ми се видя бледичка-дано не се разболее за празниците,но и дума не може да става да си остане вкъщи- Ми мамо,ако Дядо Коледа дойде и мен ме няма.А иначе тази седмица и в нашата детска градина тържеството ще е само за децата.а освен това ще имат и куклен театър на коледна тематика-абе богата програма....Поздрави на всички и весели празници от нас
ДЖУЛИ-07.01.2003 ГАБИ-29.12.2003

След малко ще му видя гърлото на какво ниво е... вчера бе леко сочно 

Мерси, че ме изчетохте
), но реших, че е по-добре отколкото на Коледа и нова година да е пак болен.
, но за цена не съм питала. На щанда имаше доста играчки, които ми хванаха окото, но още не съм решила и аз какво да взема на моя, така че и за цените на конкретните играчки не съм питала....не ми се видя скъпо между другото
Щанда е на 3 или 4 етаж, като в дясно от него има щанд за дамски блузи и пуловери. 


-mas: