Тренировки в домашни условия - 112

  • 43 676
  • 749
# 270
Мили мои, бърз въпрос от мен.

Чета в момента описанието на Summertime 3.0, което гласи:

"This is our most comprehensive 12- week program! This program will take you from beginner level to the most fit and strong version of yourself with 3 tiers of programming.
Tier 1: Core Strength, Muscle Endurance, and Balance
Tier 2: Muscular Strength and Hypertrophy
Tier 3: Power SHRED with full body, strength, and cardio/core workouts!"

Мен ме интересува в момента само 3-тия етап, защото искам да го направя изцяло преди следващата ваканция. Та въпросът ми еднакви ли са по дължина етапите. Защото ако е така 12*7=84 тотал дни    // 84:3= 28  дни/дължина на всеки етап. Та мога ли да предположа, че 3-ти етап започва от 57 ден?
Виж целия пост
# 271
Здравейте момичета!По принцип съм сериозно тренираща жена,но по ред обстоятелства се наложи от няколко месеца да спра с тренировките.Сега мисля,че е време да се завърна отново към тях!Тъй като в момента се храня по начин,който не позволява голям интензитет,бихте ли ми препоръчали някакви тренировки за цяло тяло,които не вдигат много пулса!Разполагам у дома с гири,пудовки,степ-платформа и ластици.Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 272
Според мен третата фаза започва от ден 64.

Някой беше питал за кардиото с коремни ето го https://youtu.be/xdwQLWRxzvI
За по чил тренировки :
Lift 4 ,някоя програма на фитнес блендърите  или Кло https://www.chloeting.com/program/
Аз бих заложила на Кло ,ако избереш програма отваряй тренировките през сайта ,в ютуб май ги няма подредени по програми
Виж целия пост
# 273
Здравейте момичета!По принцип съм сериозно тренираща жена,но по ред обстоятелства се наложи от няколко месеца да спра с тренировките.Сега мисля,че е време да се завърна отново към тях!Тъй като в момента се храня по начин,който не позволява голям интензитет,бихте ли ми препоръчали някакви тренировки за цяло тяло,които не вдигат много пулса!Разполагам у дома с гири,пудовки,степ-платформа и ластици.Благодаря ви предварително!
Аз добавям тази на Хедър. Би трябвало да е с по-умерено натоварване. https://youtu.be/3Kp0fasmI6E
Виж целия пост
# 274
Мили мои, бърз въпрос от мен.

Чета в момента описанието на Summertime 3.0, което гласи:

"This is our most comprehensive 12- week program! This program will take you from beginner level to the most fit and strong version of yourself with 3 tiers of programming.
Tier 1: Core Strength, Muscle Endurance, and Balance
Tier 2: Muscular Strength and Hypertrophy
Tier 3: Power SHRED with full body, strength, and cardio/core workouts!"

Мен ме интересува в момента само 3-тия етап, защото искам да го направя изцяло преди следващата ваканция. Та въпросът ми еднакви ли са по дължина етапите. Защото ако е така 12*7=84 тотал дни    // 84:3= 28  дни/дължина на всеки етап. Та мога ли да предположа, че 3-ти етап започва от 57 ден?
Трета фаза почва от ден 64. Поне в описанието така пише.
Предишната седмица от ден 57 е Max out и е страхотна, но кардиото започва от 64 Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Рамена и дупе за днес ,отивам на вилата да чилваме.
Виж целия пост
# 276
Привет!
Вчера тичах 13км, но пропуснах силовата.
Днес долна част, една от моите си тренировки.
Виж целия пост
# 277
Днес комбинирах две кратки тренировки от хедър: за корем с тежести (натоварваше малко ръце и крака и послужи като загрявка за втората) и за долна част (със сравнително леки тежести + малко плиометрия).
https://youtu.be/D74Kwqin9kA
https://youtu.be/QhwMoUbDSnI
Виж целия пост
# 278
Здравейте, отдавна не съм писала, но не ми остава почти никакво време.
В момента съм на търсене на нова програма.
Колебая се дали да си поръчам тренировъчен режим на https://www.facebook.com/gerifitness1/ или да тръгна на фитнес с персонален инструктор, друг вариант ми е да си взема програма на Усманова.
Виж целия пост
# 279
Отчитам ден 6 от Съмъра
Виж целия пост
# 280
Трета фаза почва от ден 64. Поне в описанието така пише.
Предишната седмица от ден 57 е Max out и е страхотна, но кардиото започва от 64 Simple Smile
Mersi, Ani, а може ли линк към това описание на програмата, моля!

Според мен третата фаза започва от ден 64.
Мерси, Битч!
Виж целия пост
# 281
Вчера пробвах тестовата Пилатес тренировка на Боховците от програмата Complete. Хареса ми, ще дебна и аз да я купя при някое намаление.
Днес любимият ми напоследък корем на Памела: https://youtu.be/vOiP3kfFlrE и тренировка за цяло тяло с тежести с Ана: https://youtu.be/LdFgFco_8p8
Виж целия пост
# 282
Здравейте, машинки. Натрисам се с два въпроса:
- Къде гледате/сваляте Lift 4?
- Дух, помня може би от други теми, че тренираше спининг, но не помня дали беше вкъщи. Ако да, попадала ли си на интересни YouTube тренировки?
Виж целия пост
# 283
В събота - 16 км бягане. Неделя - 80км колело из местните баири (по шосе, не планинско). Ходихме с един приятел, който е на 60+ и в невероятна форма. На мен по принцип ми е неприятно да го карам да забавя темпото (пък и не обичам аз да съм бавната), но той днес имал по план "регенериращ" ден 🙄 За мен си беше голямо натоварване, след това трябваше да спя 30 минути да регенерирам и аз 🤣

Evenfall, погледни на първа страница в скритите текстове за Лифт4. За спининг - докато издирваш - пробвай безплатния месец на iFit (мисля че е месец, но може и да е по-малко).
Виж целия пост
# 284
Вчера - 11км разходка из две села и една ферма за лавандула. Беше 30С и определено се изпoтихме добре.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия