Кандидатстване с рисуване след седми клас - тема 7

  • 36 491
  • 745
# 360
В гимназията по дизайн приемат без проверка на способностите или друг изпит. След като детето е успяло да премине изпита в Художествената мястото му е там да надгражда.
Виж целия пост
# 361
Имам информация от една майка, че освобождават за второ класиране една позиция в НУИИ с оценка около 4.20 - 4.30. Да е на късмет на друго, чакащо дете.
Виж целия пост
# 362
Имам информация от една майка, че освобождават за второ класиране една позиция в НУИИ с оценка около 4.20 - 4.30. Да е на късмет на друго, чакащо дете.
Хубаво, но някой разбра ли как се подава за участие във второ класиране? Нищо не открих на сайта.
Виж целия пост
# 363
Хубаво, но някой разбра ли как се подава за участие във второ класиране? Нищо не открих на сайта.
[/quote]

Аз ги питах по мейла, казаха, че ако стигнат до нас, ще ми се обадят по телефона.
Щяли да се обаждат по низходящ ред.
Много мътна история...
Ние сме много назад в класацията.
Виж целия пост
# 364
Е, браво. Тогава защо са обявили второ класиране.
А и как разпределят низходящите с еднаква оценка? Тук няма желания и специалности. Поне 10 деца са с оценка като моето? Кой и как прецени да ги подреди?
Виж целия пост
# 365
Мхм... И ако се случи телефонът ти да е извън обхват, детето губи ли право на класиране? Как се доказва, че са ти се обадили?
Много тъпо, при положение, че при тях доста от местата се запълват на второ класиране.
Виж целия пост
# 366
Тихичко да се похваля че чакаме на 09.07 утвърждаване на списъка  на приетите кандидат гимназисти. Вероятно ще сме в изящни изкуства.

Успех на всичко във второ класиране. Дръжте телефоните си изрядни и дано нещатасе случат.
Виж целия пост
# 367
Тихичко да се похваля че чакаме на 09.07 утвърждаване на списъка  на приетите кандидат гимназисти. Вероятно ще сме в изящни изкуства.

Успех на всичко във второ класиране. Дръжте телефоните си изрядни и дано нещатасе случат.

Браво! Flowers Four Leaf Clover Честито! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 368
Браво, честито и от мен! Нека се радва на много вдъхновение, смелост, независимост и срещи с чудесни съченици, преподаватели и артисти!
Виж целия пост
# 369
Тихичко да се похваля че чакаме на 09.07 утвърждаване на списъка  на приетите кандидат гимназисти. Вероятно ще сме в изящни изкуства.

Успех на всичко във второ класиране. Дръжте телефоните си изрядни и дано нещатасе случат.

Иха! Много се радвам за вас Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Здравейте, дъщеря ми ще кандидатства с рисуване следващата година. За сега творци в семейството официални не сме имали и ще ни е за първи път да минаваме по този път. Позната художничка сподели, че е най-добре детето да ходи на уроци за подготовка при преподавател от училището. Желанието й е НГПФ. Може ли да споделите как и къде са се готвили вашите деца?
Виж целия пост
# 371
съвсем сериозно НПГПФ трябва да предприеме нещо и да промени програмата си за да може адекватно да отговори на всички новозасилили се натам. Едва ли някога са си мислели, че ще обират каймака на талантливите деца борещи се за училища по изкустватва. Добре ще е да отговорят на високата летва подготвени деца, които приемат и да могат да развият потенциала , който постъпва при тях.
Виж целия пост
# 372
Тихичко да се похваля че чакаме на 09.07 утвърждаване на списъка  на приетите кандидат гимназисти. Вероятно ще сме в изящни изкуства.

Успех на всичко във второ класиране. Дръжте телефоните си изрядни и дано нещатасе случат.

Браво! Flowers Four Leaf Clover Честито! Flowers Hibiscus
Поздравления! Стискам палци на всички дечица. Ние си чакаме МОН -ското класиране. Ще тръпнем още седмица.
Виж целия пост
# 373
Изпитите минаха и сега се започва с документите.
"Лична здравноосигурителна карта"  се изисква от НУИИ.
Това стандартната здравно-профилактична  карата  ли е?
Не ми отговарят от училището Sad
Виж целия пост
# 374
Да. В повечето случаи лекарите вече ги разпечатват директно от компютрите си и им слагат прчат и подпис.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия