Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 414

  • 31 850
  • 738
# 660


И днес голям релакс, то като няма новини, така се получава.
Следобедна усмивка от Енгин.
Виж целия пост
# 661
Привет и от мен в ден Вторник.Момичета,току що догледах финала на КПА.Макар и след вас,но успях най накрая.Марта,разбрах на кого казваш "колоездачев",на Еге.Според мен комисаря палеше от четвъртинка,щом водеше чужд мъж до Елиф.Хареса ми сериала,но за мен образа на Санджар ми е любим.Поне до сега де.Малко почивка(два,три дни)и ще изгледам и До живот,да се запозная и с Даахан.Хубав остатък от деня и се пазете.
Виж целия пост
# 662
Здравейте,



Сладурите.Heart
Виж целия пост
# 663


Damata Two Hearts Радвам се, че успя да изгледаш "КРА".
Подготви се за "До живот", защото там ще видиш Енгин като трима различни мъже. Като  свършиш със сериите ще разбереш. Аз все още не мога да се реша да повторя  някоя серия, защото Даахан си ми остана голяма болка. Но Енгин е велик и в тази роля. Като гледахме си казвахме - повече няма накъде, но се появи Санджар Ефе и направо ни отвя...

Момичета Two Hearts  за хубава вечер да ви кажа - поздравителния клип за РД е готов. Кратичък - 1 минутка, с качеството което предлага вградената програма на Windows 10 за клипчета. Каквото е такова, друга програма нямам. Тази която имах не е съвместима, другите са прекалено сложни за моята персона.


Виж целия пост
# 664


https://www.antena3.com/objetivotv/actualidad/espana/vacaciones- … e90001a0384f.html

Днес, испанският тв канал antena 3, написаха: Празниците на Енгин Акюрек („Фатмагюл“) с младоженците от „Херджай“, Ахмет Тансу Ташанлар и Оя Унустази. Вътре има видео от филма "Поверявам ти децата", снимки от почивката им и новите проекти на Енгин.



Когато вратата е отворена....
Виж целия пост
# 665


Когато любовта е истинска, то и щастието е истинско.
Виж целия пост
# 666




Нова снимка и рускините пишат ,,Пресичане на финалната линия''.Марианка,помагай.
Виж целия пост
# 667




Нова снимка и рускините пишат ,,Пресичане на финалната линия''.Марианка,помагай.

Така е, пресичане/преминавне на финалната права.
Ваканцията приключи явно.

Байъндър сложи тази снимка в инстаграма си - красота, "каньон Каш Турция".


Виж целия пост
# 668


Момичета Two Hearts време е за сън.
Виж целия пост
# 669


Лека да е.
Виж целия пост
# 670


Добро утро в ден сряда.
Успешна да е.
Виж целия пост
# 671
Доброто утро и ароматното кафе вървят заедно.
Да им се насладим въпреки дъждовното време и да  си пожелаем чудесна сряда.☕🍂🧡


Хубавото време и почивката  минават неусетно . Дано Енгин е починал и да се  заредил със сили за новите предизвикателства.


Виж целия пост
# 672
Добро утро. В това дъждовно и хладно време ,Йомер ни черпи чай  и геврек.
Виж целия пост
# 673


https://www.instagram.com/p/CUZa3W8MH3e/

И от Shell Turkiye ни канят да закусим с Енгин:
Когато избирате нашите deli2go продукти, които са # Hepİleride/Винаги напред по качество, вкус и свежест, единственото нещо, за което трябва да се притеснявате, е кой да изберете.
Виж целия пост
# 674
Здравейте момичета!

И днес се оказва че е
 МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА КАФЕТО!
Международният ден на кафето е празник, почитан от любителите на кафето и професионалните баристи по целия свят.




КПА ,ден им е на сладурите!



Успешен ден.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия