Термин юни 2022

  • 54 905
  • 753
# 270
Жена ми хапва нещо леко и ѝ минава гаденето.
Виж целия пост
# 271
Здравейте, наминавам да кажа, че днес бях на преглед и докторката каза, че всичко върви чудесно. Видях ръчички, главичка и крачета, каза че отговаря на 10 г.с +1 ден ( по приложението съм 9 г.с. +6), но не мисля че е голямо разминаване. На 22.11 съм на БХС при нея, стискайте палци. Някои насочил ли се е за ранната фетална, тъй като чета различни мнения и се чудя🤔🤔🤔
Виж целия пост
# 272
Здравейте, наминавам да кажа, че днес бях на преглед и докторката каза, че всичко върви чудесно. Видях ръчички, главичка и крачета, каза че отговаря на 10 г.с +1 ден ( по приложението съм 9 г.с. +6), но не мисля че е голямо разминаване. На 22.11 съм на БХС при нея, стискайте палци. Някои насочил ли се е за ранната фетална, тъй като чета различни мнения и се чудя🤔🤔🤔
Аз имам запазен час за БХС и фетална при др Богданова на 26.11. Тогава ще съм в 12+2 дни.
Бихте ли споделили защо се двоумите? Аз на доста места чета, че е добре да се направи. Лекарката от Щерев също ми препоръча, но няма да я правя при тях, а в Токуда.
Виж целия пост
# 273
И аз съм се записала при др Богданова на БХС - не знам 100% дали това ще включва ранна фетална морфология или само ехографски преглед. След това в 16-20 семица също има възможност за фетална морфология.
Виж целия пост
# 274
deni_val колебанието ми идва от това, че прочетох че на " ранната фетална не можело да се прецени,тъй като органите били мънички не можело да се види достатъчно", "измерваниятя на БХС били напълно достатъчно, ако е при добър специалист" ит.н. Нали знаете в интернет мнения много, а не искам да си спестявам изследвания и за това се поколебах (и забравих да питам АГ какво мисли по този въпрос).
Виж целия пост
# 275
"Измерванията" са феталната морфология. Биохимичният скрининг е изследване на кръвта, с включване на определени параметри, определени от ехографското измерване.
Виж целия пост
# 276
Ето тук има описани трите вида фетални морфологии, които правят в един от популярните медицински центрове в София. Отделно на места правят и фетална ехокардиография. БХС мисля си е отделно както е казала Enter Sandman.

https://www.mc-markovs.com/index.php?option=com_content&task … 45&Itemid=100
Виж целия пост
# 277
Здравейте дами,аз съм вече,малко кака на четиридесет с голяма дъщеря,но и аз днес видях двете чертички на теста. Твърдо съм решена да оставя бебето, независимо от възрастта ми и голямата разлика с каката,така че се надявам да ме включите в редиците си. Термина си го сметнах 09.06.2022.
И аз съм малко над 40 г с кака на 12 и батко на 8 г ,ама няма да се даваме. Радвам се ,че има и други смелчаги като мен.А мислиш ли да правиш неинвазивен пренатален тест ?
Виж целия пост
# 278
Здравейте, бъдещи мамчета,
Може ли някой да ми препоръча специалист фетална морфология за Варна.
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 279
10 седм +4дни, нов скан и пренатест. След 7-10дни чакаме резултати. Дай Боже всичко да е наред🤞
Виж целия пост
# 280
10 седм +4дни, нов скан и пренатест. След 7-10дни чакаме резултати. Дай Боже всичко да е наред🤞

Къде си правихте пренатест-а и лекарката ли ви го препоръча.
Виж целия пост
# 281
Здравейте, аз ще се местя в майската тема, защото терминът ми от началото на юни се измести за 23 май.
В началото бях доста притеснена поради ред неща, но след като успях да видя бебето на ехограф и започнах да чета различни неща за пренаталното възпитание и за нагласата на майката и как това влияе не само на характера на бебето, но дори и на здравословното му състояние, започнах да полагам съзнателни усилия за това. Говоря му всеки ден и му изпращам положителна енергия и любов, изобщо няма значение за мен, че не чува все още, сигурна съм, че усеща Heart
Има един куп изследвания, консултации и ред други неща, които се стремим да не пропуснем, да не объркаме в тези начални месеци, но мисля, че и духовната страна има също такова значение и това е съветът ми към вас, напускайки темата Simple Smile
Виж целия пост
# 282
Здравейте дами,аз съм вече,малко кака на четиридесет с голяма дъщеря,но и аз днес видях двете чертички на теста. Твърдо съм решена да оставя бебето, независимо от възрастта ми и голямата разлика с каката,така че се надявам да ме включите в редиците си. Термина си го сметнах 09.06.2022.
И аз съм малко над 40 г с кака на 12 и батко на 8 г ,ама няма да се даваме. Радвам се ,че има и други смелчаги като мен.А мислиш ли да правиш неинвазивен пренатален тест ?

На 18.11 ми е първият преглед,малко късно,но в провинцията е по трудно,а и личната настоя да е при точно определен лекар. Когато се срещна със специалистката,ще обсъдим всички процедури,но ми се ще да направя! Искрено се радвам,че има и други смели жени,които ценят шансовете в живота! При мен е напълно естествена и непланирана бременност и искернно вярвам,че всичко ще е наред! Пращам ви цялата си положителна енергия 🤗🤗🤗🤗😘и прегръдки!
Виж целия пост
# 283
Здравейте, бъдещи мамчета,
Може ли някой да ми препоръча специалист фетална морфология за Варна.
Благодаря предварително!


Балев и Цонев били светилата тук във Варна. Но не съм ходила при нито един от тях с първата бременност. Следеше ме Славчев и той ми прави феталната. Сега е много трудно да се вреди човек за час при него, та и аз се чудя още.
Виж целия пост
# 284
Благодаря ти много! Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия