Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 65 936
  • 738
# 240
Нали целта на конците е точно лифтиране, нямаше ли ефект?
Виж целия пост
# 241
Отдавна не следя темата. Напоследък виждам сполучливи устни, напр. мернах из медии Венета Райкова,  а и други. Кои са новите актуални филъри или пък други методи за оформяне на устни?

А на Венета Райкова кой ѝ ги е правил?
Виж целия пост
# 242
Мaй филтър в инстaграм.
Виж целия пост
# 243
Отдавна не следя темата. Напоследък виждам сполучливи устни, напр. мернах из медии Венета Райкова,  а и други. Кои са новите актуални филъри или пък други методи за оформяне на устни?

А на Венета Райкова кой ги ѝ е правил?
Вас питам 😆 тук знаете доста тайни
Виж целия пост
# 244
Присадашкa или Хаджийска да избера за ботокс на челото? Може ли отзиви?😘
Виж целия пост
# 245
Момичета, филър в брадичка бързо ли се разгражда? Знам, че всяко тяло е различно и че зависи от филъра, но май прекалих. В събота сложих нувиа 1 мл и сега не мога да се възприема.
Виж целия пост
# 246
Присадашкa или Хаджийска да избера за ботокс на челото? Може ли отзиви?😘

Която и да е от двете - няма да сбъркаш. Аз и от двете съм доволна.
Виж целия пост
# 247
Момичета, филър в брадичка бързо ли се разгражда? Знам, че всяко тяло е различно и че зависи от филъра, но май прекалих. В събота сложих нувиа 1 мл и сега не мога да се възприема.
Със сигурност филърът ще омекне и няма да се чувствате така странно, както в момента.Отокът също ще
премине и продуктът ще се понамести.Изчакайте малко за окончателен варинат, може би ще се харесате.
Аз сложих нов твърд филър последния тът и усещането беше много странно 10[-15дни, но вече не се и сещам за него.
Виж целия пост
# 248
Момичета, филър в брадичка бързо ли се разгражда? Знам, че всяко тяло е различно и че зависи от филъра, но май прекалих. В събота сложих нувиа 1 мл и сега не мога да се възприема.

Най-бавно там се разгражда.
Виж целия пост
# 249
Нс мен ми държи година.
Виж целия пост
# 250
Колко време след прием на антибиотик , може да се правят процедури?
Виж целия пост
# 251
Момичета, каква е разликата в ефекта от скинбустерите и радиес? Какви
 скинбустери слагате? Записах си час за скинбустер и сега се чудя дали не трябваше радиес? Те май могат и да се комбинират през някакъв период 🤔Иска ми се някакво общо освежаване и уплътняване на кожата на лицето да постигна.
Виж целия пост
# 252
Здравейте момичета. Четох, мислих, четох , мислих и реших да питам, че сама не се справям с вземането на решение. Имам увисване на бузите /лицето ми е доста слабо, мазнинка САМО там, йок/. Това дава отражение и на назолабиала, подчертава го. Та се чудя какво да направя за корекция. Четох филърите, не е ок- мигрират. И се чудя дали - Radiesse или Profhilo , объркана съм. И още 1но питане, някой с мнение или да е посещавал доктор Е. Фадел?
Благодаря, на всички, които ще вземат отношение по терзанията ми Purple Heart
Виж целия пост
# 253
Момичета, каква е разликата в ефекта от скинбустерите и радиес? Какви
 скинбустери слагате? Записах си час за скинбустер и сега се чудя дали не трябваше радиес? Те май могат и да се комбинират през някакъв период 🤔Иска ми се някакво общо освежаване и уплътняване на кожата на лицето да постигна.

Коренно различни са. Скинбустерът е нещо, като разреден хиалуронов филър и ХК не е омрежена или е по-малко омрежена - продуктите са много и не бива да се обобщава, но такава е идеята. Инжектира се на дадена площ и целта не е да създаде обем локално, а да хидратира, тъй като ХК задържа вода и увеличава обема си, както ако намокриш гъба и стане сочна.

Радиес е съвсем различен продукт, който има за цел да добави сочност, но крайната идея е да се образува нов колаген и изобщо да се възобнови колагеногенезата. Как точно работи и какво прави - можеш да прочетеш тук.
Виж целия пост
# 254
Благодаря, Алена! Да, четох за него и го обмислям. Тоест, в крайна сметка и двете може, едното не замества другото? Или леко се припокрива ефекта? Уж и бустерите стимулирали производство на собствен колаген, или не точно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия