Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно - 31

  • 89 389
  • 735
# 225
Джеймс Бонд влиза в една кръчма и си поръчва:
-Една чиния зеле, кисело зеле!
Виж целия пост
# 226
Към всички вегани:
ние сме изгонени от рая заради ябълка,а не заради кюфтета.
Виж целия пост
# 227
Към всички вегани:
ние сме изгонени от рая заради ябълка,а не заради кюфтета.

Какво е по-лошо от това да отхапеш от ябълка и да видиш червей?
- Да видиш половин червей.
Виж целия пост
# 228
Как се казва сексът между вегани?
Зеленчукане.
Виж целия пост
# 229
Мадона е на 60, приятелят й на 27.
Тина Търнър е на 75,  приятелят й на 40.
Анна Пугачова е на 64, приятелят й  на 36.
Ти все още си сама?
Отпусни се, твоичкият  още не се е родил!...
Виж целия пост
# 230
Чаят може да се запарва до седем пъти. На осмият листенцата изплуват на повърхността,за да видят с очите си тази скръндза! LaughingJoy
Виж целия пост
# 231
Виж целия пост
# 232
Скрит текст:
Виж целия пост
# 233
По соц време в класа на Иванчо идва инспектор. И темата естествено е политическа, за превъзходството на социализма над капитализма.
И учителката пита:
- Деца, знаете ли кой е основният принцип на социализма?
Всички мълчат, само Иванчо вдига ръка. Учителката обаче, понеже си го знае, се прави, че не вижда. Обаче инспекторът вижда:
- Другарко, нека каже това момченце, вижте от кога вдига ръка.
Учителката мислено се прекръстила няколко пъти, ама къде да ходи, вдига Иванчо и той почва ясно и високо:
- Основният принцип на социализма е "Всичко в името на човека, всичко за благото на човека".
- Браво Иванчо, страхотно - не може да повярва на ушите си учителката, но Иванчо я апострофира:
- Ама чакайте, другарко, аз още не съм свършил - не съм казал кой е човекът ...

Този виц върви в комплект с:
- При капитализма човек за човека е вълк, а при социализма е точно обратното...
Виж целия пост
# 234
Пробвах да вляза със зелен сертификат в киното, но не ме пуснаха. Искат ми и билет, моля ти се!
Виж целия пост
# 235




Виж целия пост
# 236
Защо в ония популярни списъци "50 неща които да направиш преди да умреш" никога не се включва "Викай за помощ"?
Виж целия пост
# 237
Една петъчна вечер енорийският свещеник решил да навести свой енориаш, но за късмет  го сварил в разгара на купон. Когато влязъл в къщата, видял кръг голи мъже и от мъж на мъж обикаляли жени със завързани очи, опипвали гениталиите им и се опитвали да познаят чии са. Засраменият проповедник се обърнал към домакина.
- Съжалявам, струва ми се, че мястото ми изобщо не е тук.
- Глупости - възразил енориашът.
- Вече на три пъти обявяваха вашето име...
Виж целия пост
# 238
Виж целия пост
# 239
И да знаете момичета:
"Млад, красив, умен, добър, забавен, богат и трезвеник са седем различни мъже.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия