💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 7 (10.10.-17.10.2021)

  • 87 304
  • 1 869
# 300
Жалко предаване, с жалка продукция! :/
Виж целия пост
# 301
-
Виж целия пост
# 302
Браво на Неделчо.
От това да слушам глупостите на Мани и да я гледам колко е некадърна в игрите най ме дразни да и дават самодоволната муцуна във резиденцията.
Виж целия пост
# 303
И пак номерата на продукцията. Защо не участва Мани? Не, не са го решили от племето. Първо, така е направена играта. Второ, разрешили са скъпоценното менте да не участва.

Ако беше играла, нямаше да стигнат до пъзела до утре.

Паулина защо не игра? Защото е другата любимка на продукцията. Така успя през цялото време да врещи, все едно я колят.
Виж целия пост
# 304
Само заради Мани ме е яд, че спечелиха. Браво на Неделчо. И пак позволиха обаче помощ. Кремена още щеше да е на понтона.
Виж целия пост
# 305
Неделчо във визитката си наблегна на това, че е редил и тренирал много да реди пъзели. Ами, номер едно е в пъзелите тази година, а това е основно умение в игрите. Каквато и преднина да имаш, като не може фа наредиш пъзела накрая - няма как да биеш.
Виж целия пост
# 306
Ама и стойката му на интриганта като на някоя баба. Няма да се изправи като мъж, а се гърчи като някой червей.
Виж целия пост
# 307
Неделчо буквално дойде, видя и го нареди. Bowtie Браво, заслужена Резиденция!
Виж целия пост
# 308
Еее, на Милена ключа заровен на три метра под земята. Пълна тъпотия! Ама нали Манка трябва да ходи в резиденцията. Ключов играч е. Неделчо е цар на пъзелите, спор няма.
Виж целия пост
# 309
Жалко предаване, с жалка продукция! :/

Ама и ние сме жалки, че гледаме 😂😂
Виж целия пост
# 310
Желанието ми се сбъдна. Purple Heart
Виж целия пост
# 311
Хаха Паулина на реката! 😇😇😇
Виж целия пост
# 312
Сега ще има едно мрънкане от Паулина, че не е играла и не са спечелили. Все пак "най-добрата" не успя да покаже какво може.
Виж целия пост
# 313
Красима се научи да реди.

Певачката да ходи да пее на жабите!
Виж целия пост
# 314
Надявам се това да е последната седмица на Мани... Да си показва грозните рокли за финал и в петък...да ходи да слага мигли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия