Силно ритниче очакваме вече, от нашето малко бебче 💙💗 Тема 4

  • 41 073
  • 732
# 300
lyuba84,и моето момиче на ФМ беше 365гр.Аз ти и Милена сме на една дата термин Simple Smile И на мен ми каза док + / - 50гр. от това тегло.
Миленка,снимката е страхотна.😍 Благодаря за поздравите по случай празника на града,но заради Ковид всичко е отменено и чакаме само зарята довечера 🤷‍♀️
Mety, стискам палци и всичко ще е наред.Дано да не се е видяло просто  ,защото е рано ❤
Виж целия пост
# 301
За ходилите на ФМ - искаха ли ви сертификат/ тест за да влезете?
Вече не знам каква глупости от къде ще излезе, а след седмица и половина съм на ФМ и искам да съм подготвена,ако се налага да пускам тест преди това.
Не, все още не искат сертификат за посещение на лекар
И на мен ми звучи абсурдно,но една жена сподели във фейсбук,че са и искали за ФМ във Варна и се втрещих
Виж целия пост
# 302
Момичета, в 18+6 г.с. съм и от няколко дена имам балониране на корема, газове и болки, дискомфорт. Аз до сега не съм усещала Беба, но тези дни усещам едни леки побутвания ниско под пъпа, но нз дали е тя или червата ми се бунтуват, защо всичко става по едно и също време вечерта.
Ако някоя от вас има идея как да се справя с подуването ще съм мн благодарна.
Аз преди 2 седмици имах доста газове и болка в червата. Мина ми от само себе си. Според мен се появяват и изчезват, макар че подозирам, че това беше от една зелена салата и оттогава не съм яла повече зеленища.
Виж целия пост
# 303
И аз днес бях на ФМ, 21г. с бебо тежи 480 гр. ☺️
И аз имам подуване и газове често, а и корема ми върви доста напред.
Виж целия пост
# 304
За ходилите на ФМ - искаха ли ви сертификат/ тест за да влезете?
Вече не знам каква глупости от къде ще излезе, а след седмица и половина съм на ФМ и искам да съм подготвена,ако се налага да пускам тест преди това.
Не, все още не искат сертификат за посещение на лекар
И на мен ми звучи абсурдно,но една жена сподели във фейсбук,че са и искали за ФМ във Варна и се втрещих

Тази публикация я четох и аз, ама според мен много зависи къде е прегледа и дали са си чели заповедта . На моя в събота никой не ми е искал сертификат.

Ред Simple Smile може другата седмица да се видим, поне на разходка, като не можем кафе да пием Simple Smile
А и хем сме на една дата, хем и трите сме с момиченцааа Heart Eyes  Жалко за отменитв тържества Sad дано догодина този вирус е само спомен!
Виж целия пост
# 305
Тест за пощеване на лекар звучи абсурдно, поне за сега. Обаче на родилки преди прием им се изисква в доста болници.
За съжаление този вирус ще продължава да ни бърка живота още поне 2 годинки. Голямото ми детенце не е имало тържества за РД, заради него. Сегашното дори няма да има изписване.... Направо не ми се коментира.
Едно, че ми е леко криво заради днешната ФМ, детенцето ми е болно, ами и аз днес изобщо не се чувствам добре. Глава, сополи, гърло. Тази седмица ще е приключение у дома.
Виж целия пост
# 306
Аз пък съм ден преди вас тричките и също съм с момиче. Heart Eyes
На ФМ казаха, че е 430 гр., но не вярвам много в тези измервания.
Виж целия пост
# 307
Вчера влизам в един голям магазин за дрехи и на входа ... имате ли сертификат. Стана ми много неприятно, въпреки, че имам, някак ограничена, без права, странно се почувствах. Честно казано в магазина имаше още 2-3 клиенти, а той е доста голям , на 3 етажа.
Виж целия пост
# 308
Момичета, има ли някой със записан час при д-р Чавеева в Клиника Щерев? Аз запазих моя още на 10 октомври и вчера ми звъннаха, ще трябва да се преместя при друг специалист, защото д-р Чавеева ще отсъства три седмици. Разбира се няма как да отложа с три седмици феталната морфология, защото ще мина 23 седмица и ме притискат да отида при друг. Моя приятелка има запазен час в същия ден като моя и на нея не са й звъняли, а часът й е преди моя. Имат ли такава практика да й разтоварват графика? Много се ядосах, защото имах достатъчно време да си запиша час при друг добър специалист, а не при който има в последния момент.
Виж целия пост
# 309
Щом са казали, че ще отсъства три седмици, най-вероятно е така. Иначе за тази лекарка съм чела и по-другите твми, че е много добра на ФМ, но често се запазва час, а прегледа се прави от някой друг и тя идва накрая. Та може би е добре, че си си записала час при друг, все пак е хубаво да се спазят седмиците за ФМ.
Виж целия пост
# 310
Момичета, има ли някой със записан час при д-р Чавеева в Клиника Щерев? Аз запазих моя още на 10 октомври и вчера ми звъннаха, ще трябва да се преместя при друг специалист, защото д-р Чавеева ще отсъства три седмици. Разбира се няма как да отложа с три седмици феталната морфология, защото ще мина 23 седмица и ме притискат да отида при друг. Моя приятелка има запазен час в същия ден като моя и на нея не са й звъняли, а часът й е преди моя. Имат ли такава практика да й разтоварват графика? Много се ядосах, защото имах достатъчно време да си запиша час при друг добър специалист, а не при който има в последния момент.
Мен на първата ФМ ме прегледа специализант и тя дойде накрая. Преди 2 дни бях при проф. Марков и съм безкрайно доволна, опитай да се преместиш там, препоръчвам.
Виж целия пост
# 311
Момичета, има ли някой със записан час при д-р Чавеева в Клиника Щерев? Аз запазих моя още на 10 октомври и вчера ми звъннаха, ще трябва да се преместя при друг специалист, защото д-р Чавеева ще отсъства три седмици. Разбира се няма как да отложа с три седмици феталната морфология, защото ще мина 23 седмица и ме притискат да отида при друг. Моя приятелка има запазен час в същия ден като моя и на нея не са й звъняли, а часът й е преди моя. Имат ли такава практика да й разтоварват графика? Много се ядосах, защото имах достатъчно време да си запиша час при друг добър специалист, а не при който има в последния момент.
Мен на първата ФМ ме прегледа специализант и тя дойде накрая. Преди 2 дни бях при проф. Марков и съм безкрайно доволна, опитай да се преместиш там, препоръчвам.


Аз се колебаех между проф. Марков и доц. Чавеева и при Чавеева имаше часове и се записах направо там. Сега звънях в Марковс, но не мога да се свържа и си презаписах часа на Чавеева при д-р Ибрям Ибрям. Имате ли мнения за него? Другата опция беше д-р Билчев, който видях в сайта, че е АГ, а аз искам при специалист по фетална морфология.
Преди това си бях записала час при д-р Петър Игнатов и бях на преглед при него преди това и ме наплаши, че скрининга ми не бил както трябва, не били точни измерванията и можело бебето ми да бъде със синдром, въпреки перфектните изследвания от скрининга в 12г.с. Като вариант ми даде да си направя Пренатест и ми се искаше някой добър специалист да потвърди преди това, защото ми се стори малко измамник. Като прочетох и мнения на други майки, явно това му е практика ако не ти е проследяващ той. Между другото за частния преглед при него дори не ми направи една снимка на детето.
Виж целия пост
# 312
Обясни в Марковс, че си имала час, който са ти отменили, че имаш притеснения, вярвам, че ще те вмъкнат някъде.
Василев съм чувала, че е добър в Щерев.
Виж целия пост
# 313
Моята ФМ беше при Доц.Чавеева. Тя ми направи целия прегледа и останах много доволна. Иначе първият скрининг ми беше при д-р Искилиева(пак в Щерев), като от нея също бях много доволна.
До сега не съм чувала така да отменят часове, но явно има причина.
Отделно от това при д-р Билчев си правих цветна снимка на тръбите преди време, както и при него ходя на преглед на гърдите всяка година. Не мога да кажа лошо и за него, човека си върши работата добре.
Виж целия пост
# 314
Когато аз се обаждах в Марковс преди  няколко седмици, запазих последния час за следващата седмица при Марков. Ако нямаш изисквания да си точно при него, предполагам, че ще има свободни часове и при другите две лекарки - с миналата бременност бях при д-р Павлова и също бях доволна. Обясни на регистратура, може и да те вмъкнат. Подозорам, че има и жени под карантина в момента, така че може да се е освободил някой час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия