НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 228
  • 738
# 330
Milk-choc, жива и здрава да е Мила, щастлива и спокойна да расте! Страхотно преживяване е било! Simple Smile
А иначе, идея нямате колко сме силни и на какви неща сме способни! Не искам да навлизам в детайли и да ви разказвам през какво преминавам аз, но повярвайте, няма нещо, с което да не можем да се справим, ако се наложи. Несигурността и съмненията изчезват в мига, в който стане необходимо да се мобилизираме. Вярвайте в себе си, момичета и бъдете спокойни, много е важно!
Виж целия пост
# 331
Шоколадче, честита бебка! 🎉

Относно това доколко се чувствам готовааа... ами поне да ви кажа, се чувствам спокойна. Не съм изчела всичката литература на света по темата, не съм гледала хиляда лекции, но някак в себе си имам убеждението, че ще се справя. Майчинският инстинкт ще сработи, убедена съм Grinning

Също така знам, че паниката е лош съветник, а и си повтарям, тва все пак не е ядрена физика, няма да изстрелваме ракета в космоса, ще се справим. Милиони жени преди нас са успели, ние да не сме по-калпави. Stuck Out Tongue Winking Eye

Така че, вярвайте повече в себе си, бъдете спокойни и слушайте вътрешния си глас и всичко ще се нареди.

П.С. Божеее, много дзен съм започнала да звуча! Joy
Виж целия пост
# 332
пхахахаха няма вика да истрелвам ракета 😂Ми то като напъваш си е като ракета в космоса бе 😂😂😂
Виж целия пост
# 333
Ама верно..... Моето първото излетя, като ракета Joy
Чак пъпната връв се скъса Joy

пхахахаха няма вика да истрелвам ракета 😂Ми то като напъваш си е като ракета в космоса бе 😂😂😂
Виж целия пост
# 334
Определено паниката влошава нещата, още повече, че и бебетата усещат. Колкото по-спокойни сме, толкова по-добре за нас, за бебетата, за мъжете ни. Все това си повтарям, но понякога, като ме обземе паника или се ядосам за нещо, разбира се, глупаво и породено от хормоните, после коремчето ми се стяга и съжалявам...

Наде, да считам, че си доволна от Митев? Понеже тези дни също замества Георгиев, а бебчо може и да тръгне.
Съмър, ти яко си напъвала, то така и трябва май Grinning
Виж целия пост
# 335
Съмър, ти яко си напъвала, то така и трябва май Grinning

Напъвах си, ама май не достатъчно и докторката помогна леко с едно лакътче Joy
Иии направо изхвърча хаххаа
Виж целия пост
# 336
......
Наде, да считам, че си доволна от Митев? Понеже тези дни също замества Георгиев, а бебчо може и да тръгне.
Съмър, ти яко си напъвала, то така и трябва май Grinning

Ами добре се държа, предразположи ме и той го замери 3.5кг, но каза "Аз най-вярвам на теглилката след раждането". Дадохме малко време да видим ще тръгнат ли контракции, после назначи система, понеже се проточи (аз на практика постъпих с 1см разкритие) назначи още нещо по-натам във времето, венозно, навестява ме няколко пъти и накрая се включи в родилна зала, когато започнаха напъните, с мен беше и водеше раждането, заедно с акушерките, накрая много внимателно изроди плацентата, после ходи сам да ми търси телефона и взе бебо да го снимам, докато го държи. Доволна съм, няма страшно 🤪 в края на краищата винаги има риск, като си се разбрал с някой и той точно на момента да отсъства 😁. Добре, че при нормално раждане на практика ти правиш всичко и евентуално малко напътствия и успокоение от персонала...
Виж целия пост
# 337
Честита Мила, жива и здрава да е! :*

Да се похваля, вчера след планово секцио се роди Михаела 3110гр 49см.  
Вече съм в стаята и очаквам да ми я доведат Heart Eyes Heart
Виж целия пост
# 338
Добре дошла и на Михаела ! 🎉🎀❤ Жива, здрава и спокойна да е!
Виж целия пост
# 339
Още една прекрасна девойка в групата... Добре дошла, Михаела. Бъди жива и здрава, а на теб Lovebook - бързо възстановяване Blush
Виж целия пост
# 340
Честита Михаела Simple Smile Леле и аз съм скоро наред , обзима ме паника и страх Simple Smile и нетърпение
Виж целия пост
# 341
Честита Михаела, здраве и щастие на цялото семейство Balloon!!

но ме е страх - дали ще се справя, дали всичко ще бъде наред, дали бебка ще е здрава...

Това са нормални страхове! Всичко ще е наред Purple Heart
Виж целия пост
# 342
Честита да е Михаела! Heart
Виж целия пост
# 343
Честита Михаела Simple Smile Леле и аз съм скоро наред , обзима ме паника и страх Simple Smile и нетърпение

Паниката е повсеместна Grinning
Всичко ще е наред Hug
Виж целия пост
# 344
Нямаме търпение вече и ние да гушкаме бебчета 😍 Малко остана, момичета !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия