НОЕМВРИйските ни хубави деца, идват вече на света! - Ноемврийски мами 2021 - Тема 7

  • 53 237
  • 738
# 405
😂 стискаме ти шийката ме доразби

Ми не е казал кога ще решаваме - вие кога го решихте.
Виж целия пост
# 406
значи той на мен ми каза в коя беше  не помня горе долу преди месец, че ще раждам по рано заради размерите на бебето и ми очерта горе долу кога ще като седмици гестационни.Иначе миналата сряд като бях вече официално ме пита как искам да раждам ( да напомня че той е за естественно но при мен има травма фактор и каза че само заради това е ок за секцио по желание ) като аз му казах че все си мее страх да раждам , просто с естественно ме влече факта с ходенето почти веднага и гушканото бебе повече време.
И тогава назначихме и датата.
реално съм била в 36 та седмица
Виж целия пост
# 407
Ясно.. Ами аз искам да го питам за сраствания дали много се получават със секцио по щарк и ще видя… Но в крайна сметка ще искам неговото генерално мнение за раждането като теглим чертата. Той по-добре ще прецвни от мен.
Виж целия пост
# 408
Любослава, в коя седмица си? Стискаме палци да си удържи до датата.
Аз снощи имах по-болезненни контракции, околкото бяха досега, и бебчо вече е доста ниско, 38+4 дни съм... дано устиска още малко до датата. Ако тръгне да излиза ще се пробваме нормално, но и на мен не ми се иска да се стигне до спешно секцио и да се измъчим.
Виж целия пост
# 409
Любослава, в коя седмица си? Стискаме палци да си удържи до датата.
Аз снощи имах по-болезненни контракции, околкото бяха досега, и бебчо вече е доста ниско, 38+4 дни съм... дано устиска още малко до датата. Ако тръгне да излиза ще се пробваме нормално, но и на мен не ми се иска да се стигне до спешно секцио и да се измъчим.

Като теб съмм... на 15ти е термина. Снощи пих 2 но шпа и съм заспала, още не раждам 😀😀 аа толкова ме е страх от тва секцио, до преди седмица бях много смела,а сега само го мисля .... успех и на теб! Дано не тръгнат по-рано 😀 а ако тръгнат-здраве да е! ☺
Виж целия пост
# 410
Днес съм 39г.с. Вчера следобяд се поразходих малко по-активно, че последно време съм основно лежане. Вечерта имах чувството, че тръгва раждане. Така ми се стягаше корема, както никога, твърд на камък. Даже почнах да засичам макар че не беше болезнено.  Joy 
Ама отминаха сякаш нещата... През нощта се събудих 2-3 пак от такова стягане, също ми направи впечатление че и бебето беше доста активно... И вече почвам да се чудя, дали не се подготвя нещо Thinking
С първата бременност нямаше такива неща, там стана с гръм и трясък - от нищото след няколко часа яко болки (контракции) на къси интервали.
Виж целия пост
# 411
Аляка , сраствания могат и от нормално раждане да се получат.Все пак това си е от матка до матка Simple Smile но често се получават след всякакъв вид раждане и аборт.

аз още вчера сутринта се събудих с болки в кръста и цял ден ме боли ( ама като при цикл ) и долу между краката ме боля цял ден и цяла нощ и едвам ходя. Кръста нее спрял. Дамата сутринта в 7 такава йога ми прави , направо не можех да повярвам какво прави . 1 час беше брутално. Вчера ч усетих много точно как два пъти си бутна главата между краката ми.
Виж целия пост
# 412
Sum_mer, 39 за едни е 39+0, а за други 38+1 и понеже не си се записала с термин на първа страница, представа си нямам кое от двете.
Виж целия пост
# 413
Еха, не знаех, че 38+1 го водят 39 Simple Smile
Аз съм си 39+0, на 12.11 ми е термина Blush

Sum_mer, 39 за едни е 39+0, а за други 38+1 и понеже не си се записала с термин на първа страница, представа си нямам кое от двете.
Виж целия пост
# 414
И аз така ги смятам (и докторите ми), ама доста дами смятат по другият начин. Останало е 1 седмица значи - съвсем малко Simple Smile
Виж целия пост
# 415
Днес бях на тонове имам доста на брой контракции, но леки и малки днес доста ми се втвърдява сякаш корема, но тъй като ми е за първи път и аз не разбирам много много, провери ме за разкритие нямах. Та въпроса ми е като нямам болки и изтичане на води и тапа има ли повод за притеснение утре на обяд съм пак на тонове и да си изчакам спокойно
Виж целия пост
# 416
Според мен няма повод за притеснение Simple Smile
Виж целия пост
# 417
Значи момичета не знам как си правите тия клизми преди раждане от всякакъв тип , за пореден път седя и си мисля тук, аз много пъти съм си правила мелилакс клизмички като имам запек или нещо тук за хистероскопия ми искаха.
И там пише че трябва да стискаш 5 минути минимум след като я истискаш. Аз лично стискам една минута и направо ще се …..кам сещате се.
Тая клизма 5 литра ли беше колко беше , сигурно тече поне 5-10 минути и после ти казват и да постискаш.Как се издържа това чесно.
Виж целия пост
# 418
Това в коя болница е 5литра за 5-10 мин наливане?
На мен не знам какво количество ми наляха, ама чак пък 5 л ме съмнява да е било... И ми го наляха за минута, дали има...  Thinking
Или има разлика от вида раждане и различни клизми да правят?


Значи момичета не знам как си правите тия клизми преди раждане от всякакъв тип , за пореден път седя и си мисля тук, аз много пъти съм си правила мелилакс клизмички като имам запек или нещо тук за хистероскопия ми искаха.
И там пише че трябва да стискаш 5 минути минимум след като я истискаш. Аз лично стискам една минута и направо ще се …..кам сещате се.
Тая клизма 5 литра ли беше колко беше , сигурно тече поне 5-10 минути и после ти казват и да постискаш.Как се издържа това чесно.
Виж целия пост
# 419
Аз не знам точно каква е все пак не ми е правена , доктора ми обесни че е голяма клизма и че пълнят много червата , и по спомен с бабами бог да я прости клизмата си беше 5 литра Simple Smile То 5 литра е една такава като възглавничка.
Мисълта ми беше че изобщо не знам как ги стискате тия клизми чесно .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия