Най-приятната и най-просташка ТВ РЕКЛАМА - тема 21

  • 68 101
  • 744
# 405
Момчето с буйната червена коса е внукът на поета Иван Радоев и син на актьора Иван Радоев ,Калоян-художник и модел.
Виж целия пост
# 406
И на мен ми допада рекламата. Песента е интересна.

За късмет не съм попадала на рекламата на Джъмбо. Върви ли още?
Виж целия пост
# 407
Върви, ами. Сутринта тамън два пъти имах честта да я видя/чуя. По-кратка от изначалната е, но пак пищят уши.
Виж целия пост
# 408
Нещо от ФБ за рекламата на Джъмбо (извинете черния хумор):
"- Искам да си направя евтаназия
- Но, г-не, това е забранено.
- Аз пиша рекламите на Джъмбо
- Моля, заповядайте"
Виж целия пост
# 409
Мдааа! Не стига, че е ужасна сама по себе си /рекламата на Джъмбо/, но и като започне, синът ми, на 4 и половина, започва с нея да квичи и той. Confounded
Виж целия пост
# 410
Ооо, да, от няколко дни само това си пея Trollface "Ако не харесваш стила ми, добре си дошъл зад гърба ми!"
Вокалите са ми много познати, но не мога да се сетя чий глас е това и ще се побъркам. Много мразя така като става Laughing
На мен ми звучи, като групата 4 magic дето спечели x factor
Виж целия пост
# 411
На мен пък на отделни места ми прилича ту на едното Мише, ту на другото, нопо-вероятно е да не са те.
Виж целия пост
# 412
В YouTube в коментарите под рекламата пише, че била някоя си Ника от "Гласът на България". Аз това девойче не го знам, значи я бъркам с някоя друга Thinking
Виж целия пост
# 413
На мен много ми харесва рекламата за предаването на доктор Пол по NG wild Simple Smile Всеки път ме кара да се усмихвам Simple Smile
Между другото рекламата за Джъмбо по NG wild не е съкратена.
Виж целия пост
# 414
Ха, тъкмо "идвах" да се редактирам, че напоследък много често въртят една песен на Ника по БГ радио и че и тя може да е. Всъщност, засичаюки колко често я пускат тази песен, ми стана любопитно коя е Ника, та се поинтересувах - името ѝ е Надежда Александрова и е участничка в шести сезон на Гласът
Скрит текст:
Виж целия пост
# 415
В YouTube в коментарите под рекламата пише, че била някоя си Ника от "Гласът на България". Аз това девойче не го знам, значи я бъркам с някоя друга Thinking
Може ли линк към тази реклама? Че така и не я засякох по телевизията. Аз гледам с превъртане на рекламите обикновено.
Виж целия пост
# 416
Може ли линк към тази реклама? Че така и не я засякох по телевизията. Аз гледам с превъртане на рекламите обикновено.
Заповядай Simple Smile https://www.youtube.com/watch?v=MQLEEH0LlBo
Виж целия пост
# 417
Не съм писала в темата май никога, но идвам да измрънкам за на Джъмбо рекламата, виждам обаче, че вече яко сте я обсъдили. Е, май са я съкратили, но това за мен е най-ужасната реклама евър!
Виж целия пост
# 418
Цитат от ютюб:
"Понеже си пускат рекламите и в магазините, непрекъснато една след друга...ме е страх да отида...Една Коледа, с рекламата за моряка прекарах там 1 час, накрая ми идваше да си издера лицето с нокти!! А с тази сега....направо ще ги избия от бяс след един час вътре!!! Ще ме арестуват, сигурно!"
Виж целия пост
# 419
Вярно си е - избира те на агресия. 🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия