Лидл 157 - Ноемврийска прохладна

  • 118 076
  • 2 273
# 1 425
Имате ли отзиви за термоклина, тормо горнището (и дали си отговарят на размера) и постелката дали е удобна?


Виж целия пост
# 1 426
Има ли отзиви за тежкото одеало? Днес не успях да отида до някой Лидл
Виж целия пост
# 1 427
За това одеало ли пишеше че било пълно със стъклени топчета или мъниста да беше? Много ми е интересно как се пере това нещо.
Виж целия пост
# 1 428
Имате ли отзиви за термоклина, тормо горнището (и дали си отговарят на размера) и постелката дали е удобна?



Това не е ли от брошура на Кауфланд?
Виж целия пост
# 1 429
За това одеало ли пишеше че било пълно със стъклени топчета или мъниста да беше? Много ми е интересно как се пере това нещо.

В пералня, предполагам, а ролята на стъклените топчета сигурно е да може да мине без сериозни изменения в сушилня после. В магазина не го видях, но не съм го и търсила.
Случайно погледнах долните чаршафи, ужасен 100% полиестер, от мен - Тц!
Виж целия пост
# 1 430
Стъклените топчета са за тежест. Затова е тежко одеяло...🙂
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 431
То ясно за какво са, просто не си представям при прането в пералнята колко ще натежи като е и мокро, и пълно с тях и се зачудих.
Виж целия пост
# 1 432
Взех си кафяв елек..аз такъв исках, но и само такъв имаше, 😊
Харесва ми...тъничък е, но като косъм не е лош. 😁
За "естествената" елха..според това на снимката ВЪОБЩЕ не е такава...според мен..
Иначе не съм ги виждала на живо какви са..☺
Може и това от снимката да се окаже..знае ли човек 😂
Виж целия пост
# 1 433
Чудя се утре да вземам ли 12 розови понички и да замразя 10 от тях. Някой пробвал ли е как са на вкус замразени и после размразени?
Ако заредя внас това "тайно оръжие", може би ще ме слуша повече детето Sad
Виж целия пост
# 1 434
За поничките от пекарната точно щях да пиша.
Преди във филиала никога не можех да уцеля промоцията 6+6 или 8+4, защото винаги има по 3 или 4 понички и няма как да се закупят, а персоналът от витрината или отказва да изкара други или казват че са свършили.
Миналата седмица видях, че на витрините бяха сложили направо картонена кутия с найлон с 12 понички опаковани направо (промоцията 8+4) на стелажа с червен етикет, явно е въведено в системата, защото на касата не маркират кутията, а пишат код.
Та това ми се струва много практично, вместо да издирвам понички, а ако има налични да не слагам в пликче 12 бр една по една.
Виж целия пост
# 1 435
О, черешовият ликьор се завръща Sparkling Heart Wine Glass
Виж целия пост
# 1 436
Стъклените топчета са за тежест. Затова е тежко одеяло...🙂
Скрит текст:
Долче, много благодаря за корекцията. Цял живот съм писала погрешно тази дума.
Виж целия пост
# 1 437
Софи, късно но ето
Виж целия пост
# 1 438
То ясно за какво са, просто не си представям при прането в пералнята колко ще натежи като е и мокро, и пълно с тях и се зачудих.

Няма да натежи повече, топчетата на поемат вода.

Тежичко е одеалото, спор няма. Няма как да дам отзив, защото досега не съм ползвала. Малко е странно в началото, но после не го усещаш. Обгръща те, не оставя "дупки" през които да влиза студено. Аз гометнах върху олекотената завивка, не можах да си представя само с него да спя, но и така ще пробвам. Много, много не можеш да мърдаш с него. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 439
Тази думичка се оказа, че и аз съм я писала погрешно.
Днес ще пасувам от Лидл.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия