Спам тема(Ноемврийско Будителски Спам!) - от 01.11. до 30.11.21г.

  • 32 019
  • 2 036
# 270
Рейче, дано те отпусне.
Тия болки са много особени, просто няма положение в което да те отпуснат и да се почувстваш облекчена, докато не минат от самосебе си.
Да пробваш с един беналгин, ли.

Осем, как си, душко.
Виж целия пост
# 271
Коя е интимната тема?
Мен сички са ми интимни.
Що лъжеш? Те са ти скандалджийски.
То тва скандали ли са. Скамаджийски.
Виж целия пост
# 272
Да Джасте, ще пробам с беналгин, ама чакам да дойде време за сън, че да поспя малко ако ме отпусне!

А, ми се пиеееее, пее, дивее искам да дискотека и на ресторант хъхъх
Виж целия пост
# 273
Рейче, пий и пей у вас, де, купонясвай Wink. Дискотеката - след 14 дни, таман да вземеш сертификата Simple Smile.
Имам проблем с очите, ще потърпя още малко, пък ще видим какво ще стане.
Виж целия пост
# 274
А, ми се пиеееее, пее, дивее искам да дискотека и на ресторант хъхъх

Пухи веднаж са живее Simple Smile
Виж целия пост
# 275
Цял ден нещо все щях да пиша. Сетих се, чак сега. Инчееееее, много хубава коса имаш. Да не си я пипнала с ножицата. Това естествения цвят ли е?

О, Пънчолинче така е!
Виж целия пост
# 276
Ей го замъка, ако случайно сте събрали пари. 🙄
Виж целия пост
# 277
Лоре, защо "сте", ти няма ли да събираш с нас?
Виж целия пост
# 278
Лоре, защо "сте", ти няма ли да събираш с нас?
Тцъ, тя е от наще!
Виж целия пост
# 279
Крайморски замък търсихме, Лори. Гора - на вилата в Локорско! Държа някакви сексуални роби да ми осигурите да си регулирам някак нервите
Виж целия пост
# 280
Дидоян, кои сте вие?
Виж целия пост
# 281
Лоре, защо "сте", ти няма ли да събираш с нас?
Разбира се, разбира се.
Ама не разчитайте много на мен, нямам големи умения да пестя. По-скоро съм широкопръста. Pensive
Виж целия пост
# 282
Дидо, що искаш ся да се караме тук пред хората.
Виж целия пост
# 283

Те са много Simple Smile
Виж целия пост
# 284
И за кво се борят?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия