Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 41

  • 76 896
  • 769
# 150
Крем супа от червена леща по гръцки


Запеканка с тиква, нахут и козе сирене. Месоядните вкъщи много я харесаха. Grinning


Скрит текст:
Виж целия пост
# 151
Благодаря за пожеланията, момичета! Heart
Руска салата


Млечна


Разядка от извара, майонеза, варено яйце, прясна чушка и маслини


Вратна пържола на фурна


Пилешки хапки


За именика, който не яде хапки и пържоли


Торта Гараш
Виж целия пост
# 152
Закуската: принцеси с кайма, обядът: боб на фурна и печени кюфтета, вечерята: баница със сръбски кори.


Виж целия пост
# 153
Честити да са празнуващите днес!
Дара, честит двоен празник!



Виж целия пост
# 154
Боже, какви вкусотии сте наредили.
Милост нямате вие, милост. Страхотни сте, момичета. Yum
Вечерята у нас е пържен толстолоб(Джастев му е майстора), салата от червен боб, праз и гриловани маслини:

Скрит текст:


и двойно шоколадов кекс с какао и шоколадови парченца, ама шоколада се утаи на дъното на формата и позалепна, та ми се поразвали фасона на кекса:

Скрит текст:

Виж целия пост
# 155
Содена питка за празника и нещо като сирене по шопски - с добавка на шунка и в стъкло поради липса на гювечета. Simple Smile





Виж целия пост
# 156




Виж целия пост
# 157
анелка, Дара888, и всички имали поводи-бъдете здрави и щастливи!
Нещо, колкото  да не е спам
Виж целия пост
# 158
Karzz - може ли да те помоля за рецепта за сладкиша? Изглежда ми от сочните, с този крем. Вкъщи се котират добре. Ще се радвам да опитам.
Виж целия пост
# 159
Karzz - може ли да те помоля за рецепта за сладкиша? Изглежда ми от сочните, с този крем. Вкъщи се котират добре. Ще се радвам да опитам.
Разбира се, заповядай!
https://m.bg-mamma.com/?topic=1168752.new#new
Виж целия пост
# 160
Кимчи
Виж целия пост
# 161

Какаов сладкиш с маслена глазура

Пилешки крилца
Пължолки
Запеканка с лапад, сирене и яйца на фурна /леко забравена във фурната Simple Smile /

Салата с китайски спагети, Снежанка, салата с червено цвекло и едни любими наши кюфтенца с настъргани картофи, шунка и кашкавал Simple Smile
Виж целия пост
# 162
Кофти снимка на бургер с телешко кюфте, поради липса на маруля, подмушнах две листа спанак:)))

Виж целия пост
# 163
В кутията с обяд за моето слънце:

МЗ - ябълка, круша и боровинки с малко скреж, а и пясък от Африка Sunglasses ... шегичка разбира се... с индийско орехче и орех
Обяд - тайландски без сладичкото за душата... Кюфтета от риба тон с водни кестени и сос за топене, както и салата от зеле,  Дайкон ряпа и чери домати с тай дресинг, скриден чипс и фъстъци;   за душата - любима супа "крем брюле, този път какаова с ягоди и мента




Виж целия пост
# 164
Анелка, честит рожден ден на теб!
Манджите от вчера, които дояждаме и днес  Simple Smile
бюрек със спанак и сирене https://pep-4o.blogspot.com/2021/11/blog-post_11.html

 мусака https://pep-4o.blogspot.com/2010/06/blog-post_3043.html ,

пача чорба специална поръчка за милото https://pep-4o.blogspot.com/2013/01/blog-post_25.html

  и сърмички  - половината със кайма и ориз, другагта половина ориз, гъби и стафиди. https://pep-4o.blogspot.com/2020/01/blog-post_19.html

Днес пиле  бяла каша, не  фрикасе Simple Smile https://pep-4o.blogspot.com/2013/11/blog-post_18.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия