Лидл 158 - Декемврийска с коледни вълнения

  • 128 685
  • 2 440
# 2 010
На 6.12 откриха нашия обновен Лидл. Миналата седмица в понеделник и вчера се престраших да го посетя 😀 , че мразя навалицата. Беше спокойно. Паркингът е много добре организиран сега, че преди винаги имаше някой изпльоскал се не където трябва, само и само да е близо до входа (представете си все едно някой да паркира на средата на шосето). Магазинът е просторен, но клиентите са под всякаква критика (никой не видях да ползва дезинфектанта на входа, както и ръкавици при топлата витрина, хем сега са окачени на видно място, имаше пак зарязани стоки, не където трябва). Подредбата сега е много различна , но пак успях да напазарувам в рамките на 20-тина минути (пазарувах по списък хранителни стоки и не съм разглеждала друго).
Търсих вчера рикота, не видях. Няма ли я вече в асортимента?
Търсих и кроасани с масло, опаковани, стояха при другите кроасани, не намерих. И тях ли ги няма вече в асортимента?
Виж целия пост
# 2 011
...
Търсих вчера рикота, не видях. Няма ли я вече в асортимента?
Търсих и кроасани с масло, опаковани, стояха при другите кроасани, не намерих. И тях ли ги няма вече в асортимента?
Честито  ти, Фортуна! Simple Smile
Рикота няма отдавна.
Само кроасни с масло от пекараната купуваме, по 0.69лв броя. Тях също ги няма от седмица поне вече, за други кроасани не знам.
Виж целия пост
# 2 012
интересно ми е да видя отвътре как е.
Виж целия пост
# 2 013
Fortuna, рикота има в К. на 2лв. (Igor) в редовния асортимент.
Виж целия пост
# 2 014
Някоя добра душа да има излишен купон за луканковия салам, че го обичам много,

Какъв е този купон за луканков салам?
Уважаваме го редовно, а сега май съм дискриминирана. 
Иначе при нас има 3 луканкови саламчета за около 7.50 лв. на свободна продажба.
Вече инвестирах в 1 пакет от тях.
Виж целия пост
# 2 015
И аз нямам такъв купон, моите са само четири в момента - за св.филе; итал. салата; манго и пълноз. брашно.
Виж целия пост
# 2 016
Аз имам салама и бира Козел. Който иска, да пише на лично и пращам Simple Smile
Виж целия пост
# 2 017
А, този не ми е вкусен, киселее ми.
Виж целия пост
# 2 018
Както предположи, Айша, "избрано за някои". Simple Smile  В карйна сметка нито  ти, нито аз съжаляваме, че не сме. Simple Smile
Виж целия пост
# 2 019
И на мен некви шунки, при все, че не купувам никога месо.
Виж целия пост
# 2 020
преди да подам към лидл оплакване.
Виж целия пост
# 2 021
Мда, а на мен все някакви тестаци, сокове и сладки неща, дето никога не ги купувам.
Уважихме промоцията на кладница вчера, доволна съм. Имам и купон за 5 лв отстъпка, трябва да измисля какво ще пазарувам в близките дни, за да го оползотворя.
Виж целия пост
# 2 022
И на мен некви шунки, при все, че не купувам никога месо.
   
Пробват да те зарибят...
Виж целия пост
# 2 023
Да, явно.
Ако някой ги иска давам ги.
Виж целия пост
# 2 024
В неделя се сдобих с парче Телешко от брошурата все пак. Ще отлежава за пъстърма. Пратих ММ за второ парче вече за директна консумация на стек или нещо подобно. Дори сурово месото ухаеше невероятно. За цена 19.99 за кг е супер.
Има Коледна рулетка - до тук замразени еклери (- 60% за всяко втора опаковка) и - 25% на избрани шоколади (тъмните и големите) - доволна съм.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия