Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на нервност и сърцебиене след COVID-19?
Какви са причините за ниския хемоглобин и как може да се лекува анемията?
Какви са възможните причини за нисък кръвен натиск след COVID-19?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на нервност и сърцебиене след COVID-19?
-
Какви са причините за ниския хемоглобин и как може да се лекува анемията?
-
Какви са възможните причини за нисък кръвен натиск след COVID-19?
-
Какви са възможните причини за висок пулс след прекаран COVID-19?
-
Какви са потенциалните причини за тревожност и депресия след COVID-19?
Препоръчвам ви и на вас, има много витамини вътре. Сега пак ме наболяват ставичките на китките и ръцете, имам чувството, че и времето ми влияе. А уж съм на 36, не на 60, че да усещам влагата : ))))))) Иначе кръвните не сочат към артрит, надявам се не е

