Всякакви въпроси относно съдомиялните - тема №26

  • 43 382
  • 880
# 825
Здравейте, благодаря на всички отзовали се за проблема с миялнята. Излезе от пяната. Свързахме се с кол центъра на Бош и оттам казаха, че този проблем може да е от три неща предизвикан. Некачествен препарат, голямо количество препарат или останал препарат по чиниите, който е останал по маркуча и във филтъра  и му трябва технологично време да се премахне.Не стигнахме до сервиз. След като ни насочиха професионално, ММ реши да налеем  вода в миялната машина, един вид да избута пяната и се получи за наш късмет.
Относно препарата не помня марка, но грешката си е и моя за разпенването. Имаше една лепка отгоре, трябваше само да я отлепя. Е яз я отлепих и на капачката имаше нещо като восък . Викам как ли ще пуска от препарата и го разчовърках. Може би препарата си беше ок:). Но както и да е. Важното е че проблема е отстранен. Още веднъж благодаря на отзовалите се . Последвах всяка ваша насока, е без да разглобяваме де. Едва на два месеца е.Hushed
Виж целия пост
# 826
Радвам се, че сте решили проблема лесно.
Това хич не ми се струва професионално изказване Simple Smile , ама аз  не разбирам от миялни изобщо

... или останал препарат по чиниите, който е останал по маркуча и във филтъра  и му трябва технологично време да се премахне...
Виж целия пост
# 827
Здравейте знаете ли дали има сушилни за вграждане с дълбочина по малко от 55 см?
Точно зад сушилнята се падат тръбите
Виж целия пост
# 828
Здравейте знаете ли дали има сушилни за вграждане с дълбочина по малко от 55 см?
Точно зад сушилнята се падат тръбите

Беко!
Виж целия пост
# 829
Здравейте!
Имам проблем с вградена миялна Бош.
Преди 2 дни я бях пуснала късно вечерта и я чух посреднощ как бучи.Опитах се да я изключа от копчето,но не стана.Изписва това:


Изключих я от контакта,отворих,беше измила всичко,нямаше останала вода.
Развих цедката,имаше една малка тапа попаднала там,отстраних я,почистих вътре.Пуснах на кратка програма.Беше ок.
Днес пуснах на нормална за 2ч.и накрая пак изписа същото и отново не можеше да се изключи от копчето.
Какво може да е?
Виж целия пост
# 830

Явно се е активирала защитата от преливане. Ето, тук е описано:

https://www.bosch-home.bg/service/get-support/dishwasher-error-e15
Виж целия пост
# 831
Взехме я днес, но свързването утре.

Дано е безаварийно този път.
Виж целия пост
# 832
Лисичка, имаме подобна, или пък същата (на външен вид са еднакви) в лятна кухня.
Добре си работи машинката, дано и при теб е така!
Виж целия пост
# 833
Какви препарати ползвате за профилактика?
Вчера купих тези,други нямаше

Пуснах я днес на програма за 2ч.,спря след 1ч.със звуков сигнал,този път успя да се изключи от копчето,но пак изписа някаква грешка и вътре има вода

Виж целия пост
# 834
Ако е в гаранция освен да се обадите на техници.
Виж целия пост
# 835
Не е.
Искаше ми се да пробвам сама да се справя,но май няма да стане 🤨
Последно ще пробвам от течния препарат за прочистване и ако и с него нищо не стане ще търся техник.
Виж целия пост
# 836
От известно време забелязвам нещо, което не знам дали е проблем. Машината е АЕГ.
Програмата ми Ауто е с продължителност 2:36 ч. и при стартиране се изписвше това време.
От няколко седмици при стартиране на съответната програма, времето, което се появява на дисплея е 2:48 ч. Почти толкова е и времето на Интензивна, даже веднъж проверих да не би да натискам грешното копче, ама не.
Мие машината, не виждам друга промяна в работата ѝ. Не сме променяли настройки. Няколко пъти спираше токът последните седмици - дали нещо фабрично не е върнало това, макар че, докато го пиша последното се съмнявам в него…
Виж целия пост
# 837
Пуснах я днес на програма за 2ч.,спря след 1ч.със звуков сигнал,този път успя да се изключи от копчето,но пак изписа някаква грешка и вътре има вода
Скрит текст:
Извършихте ли тази процедура>https://www.bosch-home.bg/service/get-support/dishwasher-error-e25
Виж целия пост
# 838
От известно време забелязвам нещо, което не знам дали е проблем. Машината е АЕГ.
Програмата ми Ауто е с продължителност 2:36 ч. и при стартиране се изписвше това време.
От няколко седмици при стартиране на съответната програма, времето, което се появява на дисплея е 2:48 ч. …

Ако ползвате гланц, може да е свършил. В този случай машината удължава времето за сушене.
Виж целия пост
# 839
Скрит текст:
От известно време забелязвам нещо, което не знам дали е проблем. Машината е АЕГ.
Програмата ми Ауто е с продължителност 2:36 ч. и при стартиране се изписвше това време.
От няколко седмици при стартиране на съответната програма, времето, което се появява на дисплея е 2:48 ч. …

Ако ползвате гланц, може да е свършил. В този случай машината удължава времето за сушене.
Никога не съм ползвала гланц.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия