Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 43

  • 73 960
  • 737
# 30
Яйца с картофки, аспержи и домати, печени в еърфраера. Вкусно стана, но много по-голяма врътня отколкото по традиционния начин, още го разучавам тоя еърфраер Sweat Smile

Виж целия пост
# 31
Може ли рецептата за портокаловият кекс на Мики.
Виж целия пост
# 32
Заповядай https://www.mycookingcreations.com/2022/01/plumcake-sofficissimo … rancia-senza.html
Виж целия пост
# 33
Закуската днес донът без пържене ,, на еърфрайъра/фурна с горещ въздух
Виж целия пост
# 34
От снощи бавно печени ребърца и картофи на фурна.


Виж целия пост
# 35
Привет момичета, от скоро следя вашата групичка и ми е доста полезна с идеи какво да сготвя. Благодаря Ви😊 Дано приемате и нови "пишман" кулинари.
Дизмана бюрек се оказа супер, благодаря на който беше сложил рецептата.

Една пица с блат 100% от пълнозърнесто брашно.
Малко мъфини със зеленчуци🙂

Виж целия пост
# 36
Likeawind, благодаря ти!

Сгряващо, засищащо и бързо предложение за закуска или обяд.

ЯН ЧУН МИАН-НУДЛИ СЪС СОЕВ СОС



И едни КЕКСЧЕТА С ОРЕХИ И ЛОКУМ - БЕЗ ЯЙЦА

Виж целия пост
# 37
Ала - Бала, Благодаря за прекрасната тема! Flowers Bouquet

Морена, ЧРД!   BalloonParty TimeChampagne

В студеното зимно време сгряваща супа-
Куркудена чорба с пилешко месо Wine Glass


Свински ребра със зеленчуци


Спорна лека седмица! Бъдете здрави!
Виж целия пост
# 38
Честит рожден ден, Морена! Любимата ми теглена баница.
Виж целия пост
# 39
Ала-Бала, благодаря за темата! 🌹
Морена, и тук, честита да си! 🌹
Ники, добре дошла! 🌹
Див грух с ориз и булгур

Тиквеник

Бързо оздравяване на болните.
Бъдете здрави! Успешна седмица! 🌹
Виж целия пост
# 40
Един турски сладкиш,който видях в инстаграм.Понеже нямам сметана, направих малки целувчици за украса..





Виж целия пост
# 41
Една лесна и оказа се много вкусна вечеря - грах с карначета
Виж целия пост
# 42
Агнешки кебап в патладжан. Ядеш и рИвеш. Yum

Виж целия пост
# 43
Бианка, интересни нудли

От мен, лек отчет, колкото да не натискам камбанката
Супа от агнешки дреболии (мда, посред най-големия студ ни се дояде агнешка супа 🙃)
.
За децата:

Малко лято в чинии 😉


И коледната ни къщичка - изцяло украсена от дребната


Скрит текст:

И когато започнаха да я ядат, я доукраси 🤣

Спокойна седмица 🌸
Виж целия пост
# 44
Честита да си Морена!
Руло Стефани

Кюфтета с бял сос

и с доматен сос

Палачинки
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия