Раждане във II САГБАЛ Шейново (5 тема)

  • 55 685
  • 740
# 240
Някоя мама, която е там в момента може ли да снима банята на третия или на четвъртия етаж,която се ползва от вип стаите? Защото като пишете че душовете са отворени не мога си го представя? Не съм била в такива общи бани до сега, а тоалетните как са затварят ли се? Дори една снимка ще е от полза. Предварително благодаря Hug
Виж целия пост
# 241
Тоалетните са две отделни и естествено, че се затварят 😀
Подържаха ги и доста чисти , когато раждах лятото.
Банята е с два душа, разделени с матови стъкла Simple Smile
[quote author=Winter11 link=topic=1407075.msg44329439#msg44329439 date=1645371793]
Някоя мама, която е там в момента може ли да снима банята на третия или на четвъртия етаж,която се ползва от вип стаите? Защото като пишете че душовете са отворени не мога си го представя? Не съм била в такива общи бани до сега, а тоалетните как са затварят ли се? Дори една снимка ще е от полза. Предварително благодаря Hug
[/quote]
Виж целия пост
# 242
Едната баня,която е до Рискова бременност е много зле.
В малкото коридорче е сумрачно,самата тоалетна е тясна,пък за бременна или прясно родила е много неудобна,има врата естествено,но не се заключва,тя беше с един душ със завеса като за "врата".
Другата вече,която е към другите ВИП стай е по-хубав,но за мен беше много далече.
Виж целия пост
# 243
Никоя тоалетна/баня не се заключва, поне аз, когато раждах беше така. Презумпцията е, че на родилката може да и стане лошо/да припадне и така по-лесно ще и се помогне, отколкото да разбиват врати и да рискуват влошаване.
Виж целия пост
# 244
Здравейте Simple Smile
Мисля да раждам Шейново с избор на екип.
Доколкото разбрах цената за нормалното раждане  е 900 лева.
Ако искам упойка, заплаща ли се допълнително или влиза в тази дума от 900 лева, защото чувам различни версии.
Благодаря предварително Wink
Виж целия пост
# 245
Здравейте Simple Smile
Мисля да раждам Шейново с избор на екип.
Доколкото разбрах цената за нормалното раждане  е 900 лева.
Ако искам упойка, заплаща ли се допълнително или влиза в тази дума от 900 лева, защото чувам различни версии.
Благодаря предварително Wink
Ако имате избор на екип упойката не се заплаща отделно, а е включена в цената за избора на екип.

Относно темата за памперсите - пред неонатологията винаги има оставени памперси, резервни дрешки и чаршафчета, ако ви се наложи да преобличате докато детето е при вас. Иначе е по-удобно да си имате при вас памперси, но не е нужно да ги носите още при постъпване за раждане ако нямате място в бажага, може да ви ги донесат след това.
Виж целия пост
# 246
Здравейте,

По принцип искам бебето да спи при мен в болницата и се чудя дали да не си запазя вип стаята, в случай, че някой друг от родилките има нещо против. А и видях, че няма много място в стаите за бебета( съдя по снимките, които са по-назад в темата). Но не ми се стои 5 дни сама в болницата ( ще бъда секцио). Някой знае ли дали могат да ме преместят във вип стая чак като родя и видя какво е положението или трябва да я заявя предварително? И колко такива стаи има?
Виж целия пост
# 247
Щом сте планово секцио, заявете я предварително, за да имате запазена. Така няма да ви се наложи да стоите в предродилно ( ако кажете на доктора си, че искате всички нощувки да бъдете във ВИП.Аз бях на 3тия етаж, там са 8 ВИП стаите. Simple Smile
Здравейте,

По принцип искам бебето да спи при мен в болницата и се чудя дали да не си запазя вип стаята, в случай, че някой друг от родилките има нещо против. А и видях, че няма много място в стаите за бебета( съдя по снимките, които са по-назад в темата). Но не ми се стои 5 дни сама в болницата ( ще бъда секцио). Някой знае ли дали могат да ме преместят във вип стая чак като родя и видя какво е положението или трябва да я заявя предварително? И колко такива стаи има?
Виж целия пост
# 248
Здравейте! Следя се основно на частно в Токуда, но АГ ме посъветва да се запиша някъде и по здравна каса, ако имам желание. Исках да попитам кои са гинеколозите в Шейново, които преглеждат по здравна каса и бихте ли ми препоръчали някого? Също така някъде четох, че са задължителни някаква пакети, не може само по ЗК, така ли е?
Виж целия пост
# 249
Момичета, има ли някоя майка в Шейново в момента.
Понеже в събота ме изписаха и забравих да снимам телефоните за контакти от неонатология на 2ри етаж на вратата от дясно до асансьора,дали може някоя да снима номерата и да ми прати снимка.
Благодаря предварително 🤗
Виж целия пост
# 250
Блонди, дали ги няма в епикризата? Провери там, имам спомен, че ги пише.
Виж целия пост
# 251
Блонди, дали ги няма в епикризата? Провери там, имам спомен, че ги пише.
Сега ще погледна 🤗
Виж целия пост
# 252
Здравейте! Следя се основно на частно в Токуда, но АГ ме посъветва да се запиша някъде и по здравна каса, ако имам желание. Исках да попитам кои са гинеколозите в Шейново, които преглеждат по здравна каса и бихте ли ми препоръчали някого? Също така някъде четох, че са задължителни някаква пакети, не може само по ЗК, така ли е?


По ЗК имаш право само на 2 или 3 прегледа безплатни и два пъти кръв и урина (ако не се лъжа)
Виж целия пост
# 253
Поптодоров следи по здравна каса в МЦ Салвебис, а изражда в Шейново. По ЗК имаш право на 2 безплатни ехографии, направления каквото ти трябват.
Здравейте! Следя се основно на частно в Токуда, но АГ ме посъветва да се запиша някъде и по здравна каса, ако имам желание. Исках да попитам кои са гинеколозите в Шейново, които преглеждат по здравна каса и бихте ли ми препоръчали някого? Също така някъде четох, че са задължителни някаква пакети, не може само по ЗК, така ли е?


По ЗК имаш право само на 2 или 3 прегледа безплатни и два пъти кръв и урина (ако не се лъжа)
Виж целия пост
# 254
Благодаря ви! Знам, че се полагат 2 прегледа с ехограф, но другите прегледи си остават до края на бременността по веднъж в месеца, нали (на които всъщност не знам какво преглеждат без ехограф). На тях съм решила да си доплащам и ехограф (всичкото това ще бъде като следене на второ място, за да виждам по-често бебчето) Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия