Магазини Pepco 8

  • 54 385
  • 739
# 300
Морковел, кой беше магазинът? 🙂
Виж целия пост
# 301
Този до Хепито на Менделеев.
Виж целия пост
# 302
Здравейте.
Някой знае ли кога ще откриват магазинът в Горна Оряховица? Благодаря много
Виж целия пост
# 303
Вчера бях в магазина на Пепко във Варна, зареждаха неща за Великден.
Имаше както от миналата година, така и нови.



Виж целия пост
# 304
Ох, какви сладки кошнички! 😍 Зайчетата касички ли са или декоративни фигурки? Малката имаше страхотно розово зайче-касичка /от порцелан, пепковско/ и го счупи...бих купила ново, ако видя пак...
Какво е това розовото над розовите купи /на първата снимка горе вляво/?
Виж целия пост
# 305
Силиконови ръкавици за фурна. Те са от миналата година, имаше и в бяло.

Зайчетата са от цимент, не ми харесват, бяха като излющени, ударени на места.
Виж целия пост
# 306
Благодаря! Никога нямаше да се сетя, че са силиконови ръкавици! 😃
Виж целия пост
# 307
Някои неща и аз ги видях онзи ден.Има хубави неща,но реших,че е рано още и нищо не грабнах 😆
Виж целия пост
# 308
За Пловдив. Може би знаете, но аз днес видях, че в Централна поща има Пепко. Където беше Елитис.
Виж целия пост
# 309
Дева, не знаех. 🙂 Но аз и натам ходя рядко...благодаря, че каза. 😃
Виж целия пост
# 310
За Пловдив. Може би знаете, но аз днес видях, че в Централна поща има Пепко. Където беше Елитис.
Кефф, не знаех.Благодаря за инфото ще го посетя тези дни.
Виж целия пост
# 311
Много хубави великденски неща. Аз бях онзи ден в най-близкото Пепко, нищо интересно не видях. Накрая грабнах едни шноли, сакън да не изляза с празни ръце.
Гледах тиганите, чудя им се. Искам да си взема хубав тиган, че моя вече лепне, но си имам изисквания. Да съм сигурна, че този от 25 лв. ще издържи две години, бих го взела. Моя е на Брабанция, ползвам го повече от 5 години.
Виж целия пост
# 312
Че къде е бил Елитис,че сега Пепко ...
Виж целия пост
# 313
Елитис отдавна беше срещу Хепи, близо до Главната. Но вече го закриха. На мен ми липсва.
Виж целия пост
# 314
Аз ходих да търся подаръчни кутии в пепко Люлин 6, но така и нямаше. Та' купих от друг магазин, че покрай 8 ми март, се правят разни аранжировки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия