АВГУСТ 🤱🏼2022 🌸 (ТЕМА 6)☀

  • 30 138
  • 743
# 450
Здравейте момичета, скоро не съм се включвала Simple Smile
Ама да си кажа и аз хаха Simple Smile
Серклажа мина добре, ходих на преглед и лекаря каза, всичко е наред, направен е високо и риск няма ( с 2 конизации съм и затова се наложи серклаж, за по сигурно )
На мен корема ми личи от третия месец , а сега съм в 5ти (19 седмица влязох днес ), но аз бях 47 кг и само малко да кача и веднага ми личи, съответно всички колеги и клиенти (търговски представител съм) разбраха рано рано .
За спането и аз не спя на ляво , не ми е удобно, но се надявам ако има нещо бебето само да си покаже, усещам я от 2 дни, като пукане на мехурчета вътре в корема , онзи ден от ляво, а снощи от дясно и вече ми е по спокойно, понеже се чувствам виновна че работя още и че припалвам по някоя цигара.
Винаги съм си мислела че забременея ли ги спирам от раз, но реално само първите 3 месеца не ми се пушеше и като влязох в 4 направо полудявах за цигара...
Паля по 1 , 2 макс до 4 на ден и се моля да е наред всичко, обаче не знам защо нямам волята да ги спра нацяло..(дано не ме критикувате много)
Виж целия пост
# 451
Аз пак съм мъжка майка. Първата бременост исках много момиче,но Бог си знае работата. Имам едно сравнително послушно момче. Като малък е правел бели като всяко дете,но единствения недостатък че беше много злояд,но го израсна. Нокой не ми помагаше след като се роди,бях едва на 20,но се справих. Сега се караме,обичаме,но имаме мога да кажа силна връзка. Като по малък понеже се разделихме с баща му,аз бях лошата в доста случаи,защото все пак трябваше да има респект от някой. Сега когато вече ще прави 14 говорим на всякакви теми. Мисля че комуникацията е мн важна макар че често се караме. Харесвами това че когато беше на 10 дойде и ме попита… Какво значи лесбийки?Чувства ме достатъчно близка да ме пита за всякакви неща.Никога не съм се замисляла дали мога да бъда мъжка майка или не….🤷♀И след като го родих доста неща пропуснах,защото трябваше да работя и да изкарвам пари за сметки и да приживяваме.Всяко лято в продължение на 7 годи бяхме разделени за по няколко месеца, за което съжалявам,но просто нямах избор и той го знае. Не е лешаван от нищо и се радвам че е толкова разбрано дете. Сега като разбра за бебето не беше във възторг,но той е на 14,пере го хормона.Сега е във фаза гаджета,козметик,фитнес и даже на уроците,които ходи не ходи с особено желание. До 5 клас висях на главата му да учим заедно,но от две години го оставих да е самостоятелен. Едно дете или му идва от вътре да учи или не. Разбира се изсиквам да полага някакви усилия,но не избивам моите амбиции на негов гръб. И за сегашното бебе нямах притенции за пола,искам само да е същата като брат си. Да има уважение към възрастните и  да е разбрана. Аз не си предстявам сега с момиче как ще е🤷♀ Винаги съм искала,но си ми е някак си притеснено🤔
Виж целия пост
# 452
И мен ми беше притеснено като разбрах, че второто ще е момиче. Обаче справих се. Като започнех да сменям памперс все нещо ми липсваше. Честно още ми е странно понякога. 3 дни в родилния и говорих в мъжки род. Момичето, което беше с мен се смя, че от време на време като ме слушала се бъркала момче или момиче имам. Свикнах накрая, ама предполагам е звучало странно отстрани да използвам женско име и после да продължавам в мъжки род. Даже и едната акушерка в началото бях питала той добре ли е, това първия ден още като дойде да ми я донесе да я видя. Жената гледа първо мен странно, после погледна бебето и вика ама тя е момиче, да не обърках нещо майките, викам и не момиче си е, ама имам по голямо момче и обърках рода. Заедно с нея има родено и момченце и предполагам затова се зачуди жената да не е сбъркала нещо.
Виж целия пост
# 453
И мен ми беше притеснено като разбрах, че второто ще е момиче. Обаче справих се. Като започнех да сменям памперс все нещо ми липсваше. Честно още ми е странно понякога. 3 дни в родилния и говорих в мъжки род. Момичето, което беше с мен се смя, че от време на време като ме слушала се бъркала момче или момиче имам. Свикнах накрая, ама предполагам е звучало странно отстрани да използвам женско име и после да продължавам в мъжки род. Даже и едната акушерка в началото бях питала той добре ли е, това първия ден още като дойде да ми я донесе да я видя. Жената гледа първо мен странно, после погледна бебето и вика ама тя е момиче, да не обърках нещо майките, викам и не момиче си е, ама имам по голямо момче и обърках рода. Заедно с нея има родено и момченце и предполагам затова се зачуди жената да не е сбъркала нещо.
GrinningGrinningGrinning Как ме разсмя...
На нас ни е първо детенце и двамата с мъжа ми искахме момченце. Сега ще се учим, и той от нас и ние от него. Аз съм щастлива много, че е момче. Ако някой ден се реша на второ, естествено ще искам да е момиченце.
Виж целия пост
# 454
Първия път ММ искаше момиче, аз още от самото начало му казах, че ще е момче. Като се потвърди, че ще е момче в първия момент беше леко разочерован, обаче много бързо му мина. Втория път пак искаше момиче и като се разбра, че съм бременна ми вика и да се разберем този вече да е момиче. Смях му се, че това зависи от него и да не се притеснява този път ще е момиче. След като вече се разбра пола след всеки преглед ме питаше и още е момиче нали. Сега пак е доволен, че е момиче само коментира дано да е по кротко от кака си, че две такива щели да му дойдат много. А не знам защо като разбра, че ще е лъвче като него се хвана за главата.
Виж целия пост
# 455
Първия път ММ искаше момиче, аз още от самото начало му казах, че ще е момче. Като се потвърди, че ще е момче в първия момент беше леко разочерован, обаче много бързо му мина. Втория път пак искаше момиче и като се разбра, че съм бременна ми вика и да се разберем този вече да е момиче. Смях му се, че това зависи от него и да не се притеснява този път ще е момиче. След като вече се разбра пола след всеки преглед ме питаше и още е момиче нали. Сега пак е доволен, че е момиче само коментира дано да е по кротко от кака си, че две такива щели да му дойдат много. А не знам защо като разбра, че ще е лъвче като него се хвана за главата.
Разбирам го човека и аз съм лъвче и моя мъж се хвана за главата като разбра,че бебка ще е лъвче🤣🤣Между другото всички мъже искат момченца,но ММ много искаше момиче и като разбра,че е момиче превъртя от щастие милия ☺
Виж целия пост
# 456
Аз пък исках момченце..просто се притеснявах как ще гледам момиченце, защото игрите с кукли, обувките на токчета и гримове…са ми доста далечни. Като малка съм си играла предимно с момченца на момчешки игри.
Обаче сега се радвам, че ще имаме дъщеричка. Измислихме й име…май май. Изобщо нямам търпение да дойде август и да я видим и да си я гушнем. Heart

За следящите по седмици, аз ползвам този жокер.
Виж целия пост
# 457
Здравейте и от мен! Днес мина и моят преглед (влязох в 5ти месец). Всичко е наред, расте си бебчето. 200гр. Дължината май не я разбрах - ако не се лъжа 13см.
Аз съм качила до сега 4кг.
Понеже каката е много инатеста и доста ме ядосва и тези стягания постоянни на матката ми изписа Магнезий.
Поздрави и хубав ден от мен!
Шапка свалям на всички, които още работят!
Виж целия пост
# 458
Мъжка майка съм и исках момиче.Никога не съм се представяла като мъжка майка.Но..Когато го видиш и се влюбваш на секундата❤Сега не мога без него .Така че да са живи и здрави .Само де моля сега да е момиче ,че не ми се гледа още едно мъжко ..С наблюдения съм ,че женскоте са по-кротки.Синът ми е страшно палав.
Виж целия пост
# 459
Моя син е кротък, обаче дъщеря ми е дяволче. Не беше проходила още като хората като по площадките се качваше сама по вертикалните стълби на пързалките и се пързаляше на големите пързалки. Аз не помагам да се катерят, пазя ги, но не помагам. Като може да се качи сама да се качи, като не може да се отказва. Направо изправяше косата на другите майки като я гледаха.
Сестра ми има две палави момчета. Наложи и се да гледа малката, накрая се оплакваше, че нейните били палави ама това малкото ги биело и по инат и по дивотия. Просто си е лудетина. Онзи ден ми се оплакваха пак от яслата, че се е качила върху шкафовете. Но вече и там и знаят номерата, че първия път я бяха хванали в полет като скачала от шкафа върху леглата. Тя уж има много добро чувство за самосъхранение ама понякога се увлича.
Виж целия пост
# 460
Споделям мнението на bolibon ✌️Имам голяма разлика със сестра ми, гледала съм я. Това чудо беше като три момчета, още от родилното реве до посиняване, никога не е слушала, страшен дивак, чак не исках да имам деца заради нея 😁 Родих момче- кротко, послушно, спящо по цяла нощ, без драма с колики, зъби, растеж. Никога не съм имала някакво неразположение с него. Силно се надявам сестра му да прилича на него.
Виж целия пост
# 461
То дивотията не е се определя по пол. От мен да знаете. Simple Smile
Виж целия пост
# 462
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile) аз съм с по- късен термин от вашия, но като малко "по- старши" Simple Smile реших да питам във вашата темичка за препоръка за следене на бременността ( частно или нзок ) или конкретен доктор с възможност и таткото да бъде на някой от прегледите , също след 20- тина дни съм на бхс - има ли значение къде ще го направя? Става въпрос за София. Извинявам се ако е говорено в темичките ви вече и при първа възможност ще ги прочета! Благодаря ви предварително и леко бременеене ❤
Виж целия пост
# 463
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile) аз съм с по- късен термин от вашия, но като малко "по- старши" Simple Smile реших да питам във вашата темичка за препоръка за следене на бременността ( частно или нзок ) или конкретен доктор , също след 20- тина дни съм на бхс - има ли значение къде ще го направя? Извинявам се ако е говорено в темичките ви вече и при първа възможност ще ги прочета! Благодаря ви предварително и леко бременеене ❤
Поне кажете за кой град питате.
Виж целия пост
# 464
Извинявам се . Редактирах поста. За София става въпрос .
Здравейте бъдещи и настоящи мами Simple Smile) аз съм с по- късен термин от вашия, но като малко "по- старши" Simple Smile реших да питам във вашата темичка за препоръка за следене на бременността ( частно или нзок ) или конкретен доктор , също след 20- тина дни съм на бхс - има ли значение къде ще го направя? Извинявам се ако е говорено в темичките ви вече и при първа възможност ще ги прочета! Благодаря ви предварително и леко бременеене ❤
Поне кажете за кой град питате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия