Инсулинова резистентност и отслабване с НВ-ВМХ, кето - Тема 49

  • 22 941
  • 736
# 285
Натка, мисля, че при гестационен диабет по принцип предписват да се бие инсулин, ако след измерване КЗ е над оптималните стойности. Аз не съм имала ГД, но не помня позната с ГД, която да е била с ГД, а да не си е била инсулин...Но при ГД инжекциите с инсулин не са големият враг.
Виж целия пост
# 286
Hurricane, разликата е впечатляваща, браво Simple Smile
Виж целия пост
# 287
Tays,  развесели ме🤣 от мацище съм станала мацка, а 🤣🤣🤣
Миоки, благодаря ти много. 💗

Кажете как да си раздвижа метаболизма да падна под 70🤣 и фастове правих и не мърдам🤣
Виж целия пост
# 288
Tays,  развесели ме🤣 от мацище съм станала мацка, а 🤣🤣🤣
Миоки, благодаря ти много. 💗

Кажете как да си раздвижа метаболизма да падна под 70🤣 и фастове правих и не мърдам🤣
Спорт трябва движение и хр режим няма друго общо взето..
Виж целия пост
# 289
Hurricane, донякъде в шеговит тон, но...може пък като хапнеш тортичка (😝) да имаш раздвижване 😛 Трябва да промениш нещо, според мен, в часовете за хранене или пък да редуваш ден фаст с ден на хубаво похапване...Може и парчето торта да не е чак толкова лоша идея, ако е някаква добре подбрана, а не боклуче.😀
Виж целия пост
# 290
ТорТичка, Долче, тортичка, не торбичка Joy
Виж целия пост
# 291
Tays,  развесели ме🤣 от мацище съм станала мацка, а 🤣🤣🤣
Миоки, благодаря ти много. 💗

Кажете как да си раздвижа метаболизма да падна под 70🤣 и фастове правих и не мърдам🤣
Спорт трябва движение и хр режим няма друго общо взето..
ходя и на фитнес и спазвам режим и зациклих яко с кг. То последните винаги са най-кошмарни за сваляне 🙄..
Долче, ям в 12 и в 6.
Ще включа закуска може би най-после🤣
Виж целия пост
# 292
Последните кг, които смятаме, че имаме да сваляме, може да не съответства на реалността и това което тялото ни "мисли". За последните по-скоро отношение има физическата активност, отколкото храненето. Тоест ако си изработим мускули, тези "излишни" кг може да не са визуално разпознаваеми. Не знам дали успях да се изразя разбираемо Simple Smile
Виж целия пост
# 293
Мисля, че топя мазнини и ако се измеря с шивашкия метър ще имам резултат, но кг си стоят.
Страх ме е да ям торта 😒😒 направо психически страх развих от такива неща. А ми се ядат, без съмнение.
Сега се подготвям психически за Великден без козунак🤣 след като изкарах Бъдни вечер без питка, боб и сарми, сигурно и с това ще се справя 🤣
Виж целия пост
# 294
Натка, мисля, че при гестационен диабет по принцип предписват да се бие инсулин, ако след измерване КЗ е над оптималните стойности. Аз не съм имала ГД, но не помня позната с ГД, която да е била с ГД, а да не си е била инсулин...Но при ГД инжекциите с инсулин не са големият враг.
Споменах го просто по повод на това че не само при диабет тип 1 се предписва инсулин, нищо че само той по заглавие е "инсулинозависим".

Мисля, че топя мазнини и ако се измеря с шивашкия метър ще имам резултат, но кг си стоят.
Страх ме е да ям торта 😒😒 направо психически страх развих от такива неща. А ми се ядат, без съмнение.
Сега се подготвям психически за Великден без козунак🤣 след като изкарах Бъдни вечер без питка, боб и сарми, сигурно и с това ще се справя 🤣
Последните килограми са си проклети, не се дават лесно. Отделно че ако съдя по тия снимки, не ми изглежда да има излишни кила на тях, виждам една повече от прилична форма и здрав вид като цяло. Ако пък наистина сваляш и сантиметри, вълнува ли те чак толкова числото на кантара? Никога не ми е бил приятел тоя уред, тя дори лекарката ми се стряска като ме качи на него при профилактичен преглед, никой не би предположил че колко тежа. Говорим нейното предположение да не е вярно с двуцифрено число... Като се разболях преди няколко седмици пак го играхме това, че трябваше да знае като ми предписва антибиотиците.
Но и си е нормално да има плато от време на време, не може да се сваля нонстоп. Няма лошо и да се поразмърдат нещата с някаква промяна, пък и си е разнообразие ако на човек му е доскучал досегашният режим. Ако решиш да пробваш нещо различно, нищо не те спира да се върнеш към познатото ако не си доволна, какво има да го мислиш толкова. Поразии стават ако трайно се храним неправилно, за кратко време няма да се върнеш в изходна позиция, хеле пък с нещо еднократно ако изядеш. Ако го направиш - просто гледай да е с кеф и положителна нагласа, а не да те яде съвестта и само още стрес да си трупаш. Още по-добре ако е преди тренировка примерно, ти поне си редовна там а не несериозен мързел като мен Grinning
При много хора периодът с платото е просто това - период, дето отминава. Дори и без да се прави нещо специално по въпроса.
Виж целия пост
# 295
Аз съм боцкала здрав човек на Бъдни вечер, питка, картофи, боб, алкохол - 6,2 някъде беше.
Виж целия пост
# 296
Аз имам тежък и едър скелет, за това изглеждам що годе добре дори 70 кг. Най - добре изглеждам 65, като съм.

Скрит текст:

Орязах снимката, но не върви да пускам чужди деца по форуми. Иначе за моята физиономия дето се гледа и във фейсбук ми е все тая 🤣🤣🤣 то детето е вече на 15 години де🤣
Моето надебеляване и любовта ми към сладкото и въглехидратите започна след едно лято в Палма Де Майорка през 2008.. От тогава само нагоре и за 10 години качих 40 кг..

Допълвам...
Току що си пробвах всички летни панталони и установих, че съм гола като пушка🤣 то като си минал от размер 44 на 38 🙄
Така подмених зимните с размер 40 и сега и те са ми леко големи в талията, но биват. Отслабна ли още и тях трябва да сменям 🤣🤣🤣
Виж целия пост
# 297
Мисля, че топя мазнини и ако се измеря с шивашкия метър ще имам резултат, но кг си стоят.
Страх ме е да ям торта 😒😒 направо психически страх развих от такива неща. А ми се ядат, без съмнение.
Сега се подготвям психически за Великден без козунак🤣 след като изкарах Бъдни вечер без питка, боб и сарми, сигурно и с това ще се справя 🤣

Колко си висока и колко кила си?
Иначе те разбирам. Последните кила са проклети като най-проклетите магарета на света.
На мен ми казват, че нямало какво да свалям, но аз искам всичко от корема да сваля. Много малко остава. Не ме интересува, че в процеса може да се стопят и краката още или циците.
Иначе от лицевите ми се повдигнаха доста.
Иде пролет и лято. Може да почнеш да ходиш по планини. Не може да не стопиш.
Фастовете какви са ти?
Вечерта ядеш ли?
Може да пробваш да вкараш малка закусска. Обяда да е по-стабилен, а вечерята по-лека.
Спазвай пълнолуние, новолуние и всякакви четвърти за фаст. Особено сега в петък. Пълнолунието е най-ефективно.
Иначе има и кето козунаци.
А какъв ти е спорта?

Сега ти видях снимката. Не знам какво още имаш да сваляш. Супер си. По-добре и от мен. При мен е повече.
Виж целия пост
# 298
Hurricane~, а във фитнеса какво правиш?
Виж целия пост
# 299
Тази последната снимка ми е стара. Изглеждам като тази от фитнеса дето бях.
70 кг, 166 см.

Фитнес правя - силови и кардио.
От скоро тичам и по пътеката по 10 минути.
Фаста ми е от вечеря до вечеря. Не съм опитвала без вечеря, нито лунните.
И на мен всички ми викат, че съм екстра, но имам нужда от още.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия