

Чета ви, но напоследък не съм редила нищо и няма с какво да се разпиша, че прегледи, бебешки покупки, празници, гости, много неща се събраха. Иначе гледам какви красотички показвате и ви се радвам 

Том и Джери, черен крипт, Властелинът на пръстените, Междузвездни войни, Джурасик парк, още от изгубената серия, искейп пъзели също. Не виждам наличност на нищо обаче, дано да ги качват сега и да може да се поръчат. Че ако ми ги пуснат само в два умрели магазина на другия край на България ще се гръмна.

Е аз тази серия държа да си я взема цялата и честичко преравям немските сайтове за оферти за останалите три. Тук са и на добра цена, аз ги взеха по 10 евро, а в амазон в началото ги бяха пуснали на 15. Само да ги заредят онлайн, само да ги заредят онлайн, моооооля. 
Препоръчани теми