КАУФЛАНД - тема 57

  • 43 252
  • 761
# 165
Нищо не са разбрали, според мен.
Една госпожа се буташе на опашката на касите на самообслужване, слуша, че се коментират карти и маркиране и се провикна, "Ами аз нямам карта"!
Но щом има опашка, те са първи.
Виж целия пост
# 166
За протокола - и тук е лудница на Информация, приложението при мен работи без проблем за отстъпките, но не ми даде точки от покупката, вече половин час мина от пазаруването ми. От рулетката ми се падна кухненска хартия от тяхната марка за 1 ст.
Редактирам: и точките дойдоха, всичко е наред. Според касиерката дигитална и физическа карта е едно и също, втората е направена за улеснение на по-възрастните.
Виж целия пост
# 167
Да, пластиката е за хора без телефон. Лидл нямат.
Виж целия пост
# 168
И аз като бабите, ще ходя за пластика. Не мога да изтегля приложението.
Някой сеща ли се фотоепилатори на Филипс дали пускат в Кауфланд. Ако има да чакам , че там ми е най-лесна и безпроблемна смяната и гаранцията на продукт.
Виж целия пост
# 169
Аз също ще ходя за пластика. Не че не съм се заринала с пластики, а защото много често съм без батерия на телефона или забравям самия телефон. Joy
Виж целия пост
# 170
Т'ва приложение е толкова бъгаво.. 5 пъти искам да ми прати код за потвърждение и не става, и не става ...
Виж целия пост
# 171
И аз като бабите, ще ходя за пластика. Не мога да изтегля приложението.
Някой сеща ли се фотоепилатори на Филипс дали пускат в Кауфланд. Ако има да чакам , че там ми е най-лесна и безпроблемна смяната и гаранцията на продукт.
Да пускат, бяха на около 400-450 лв. Без допълнителни представки.
Виж целия пост
# 172
Аз също ще ходя за пластика. Не че не съм се заринала с пластики, а защото много често съм без батерия на телефона или забравям самия телефон. Joy
Разпечатай и ламинирай картата от приложението.
Виж целия пост
# 173
Т'ва приложение е толкова бъгаво.. 5 пъти искам да ми прати код за потвърждение и не става, и не става ...

С Google акаунт е по-лесно и аз не успях с код.
Виж целия пост
# 174
Добре, че споменахте за рулетка, изобщо не обърнах внимание, та завъртях и ми се падна нестле лайън за 1ст.
Виж целия пост
# 175
При нас беше ужас на информация.
Момичето само, опашка от поне 20-30 човека.
Наредих се, че не бяха отразили правилно цената на един кашкавал в кас. бележка.
Направо като глътка свеж въздух ѝ бях на момичето.
Посъветвах я да си вземе едно кенче розов джин с тоник в почивката и да ѝ е по-лек денят, доколкото е възможно Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 176
Идвам от магазина. Учудена съм, че имаше организация. Очаквах опашки и бутаница.
В целия магазин има пунктове за карти (не е само на Информация) като служител от К. попълва на един таблет - рожден ден, имена, тел, имейл.
Има пунктове на зеленчуците, на топлата витрина, на газираните напитки, на млечна витрина. Навсякъде служител с таблет.

На касите обаче трагедия. Кой видял, недовидял. Касиерките правят забележки кое е с карта. Връщат продукти. Касата беше зарината с оставени банани и домати.
Виж целия пост
# 177
Кое дава право да се завърти колелото на мен ми изписва това

Виж целия пост
# 178
И аз ще си извадя пластика, и майка ми ще има...😃 Обичам да си имам пластики.😁 
Нормално ли е да продават шампоан от тяхната марка и, за да видиш описанието на български, да трябва да отлепиш етикета отзад?! Аз в магазина отварях преводач онлайн на телефона, за да си превеждам от немски...ужас! Защото не обичам да отлепям етикети преди да купя даден продукт...😬


Исках да разбера дали е подходящ за суха коса (като моята) или за мазна...Иначе шампоанът ми хареса, прави много хубава пяна и мирише приятно. Другият вид е с лимон.
Може би в картата трябва да има някакви точки все пак...
Виж целия пост
# 179
И аз ще си извадя пластика, и майка ми ще има...😃 Обичам да си имам пластики.😁  
Нормално ли е да продават шампоан от тяхната марка ...
Исках да разбера дали е подходящ за суха коса (като моята) или за мазна...Иначе шампоанът ми хареса, прави много хубава пяна и мирише приятно.
Да ти кажа...
Скрит текст:
измих се веднъж със сапун, тип домашен, кафяв и... косата ми скърцаше от чистота, което след никой шампоан не е било. Познай дали не продължавам със сапуна. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия