Спам тема(Калпазански Спам!) - от 01.06. до 30.06.22г.

  • 15 885
  • 598
# 360
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава
Ще дочакаме ли деня, в който ще обявиш, че някой/нещо харесваш? Grinning

Хубав ден, спамъри!
Горещо, много горещо е тук. До следващата седмица все ще е така. Температурата  и влагата правят убийствена комбинация.
Виж целия пост
# 361
намерих една песничка на Кайли Миноуг Simple Smile
много е хубава, според мен Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Любимата ми песен на Кайли е "Милиони камиони" Simple Smile
Виж целия пост
# 363
Дядо й беше голям фен, ама не на пеенето
Виж целия пост
# 364
На работа съм, пък няма Интернет. Централен проблем някъф имат.Тъпо, щот ми връзват ръцете.  Ни моим изпълни и 1 рецепта. И заявките през телефона са бавни, мъ нема кък.
ДД! Изчетох въ. Grinning
Правих сладко понеделник по нощите. Ама как се размириса ... фкусноо





Виж целия пост
# 365
Дядо й беше голям фен, ама не на пеенето

виждал съм я на живо, става ама е голяма тапа Simple Smile
Виж целия пост
# 366
откакто видях тази от клипа на шоколад окончателно нищо не аресвам в устава
Ще дочакаме ли деня, в който ще обявиш, че някой/нещо харесваш? Grinning

една песен на кайли миноуг харесвам ред блъдед вомън май се казваше но самата нея не. фифти фифти поне
Виж целия пост
# 367
Я, че се присетих. Да ви предупредя (гаси смешната дума), ако мога да ви спестя час и половина от живота и 20 лв за билет и пуканки (по-добре да ги изпием заедно:) - Не гледайте Подпалвачката, ако сте чели книгата! Пълно разочарование откъм сюжет, да не кажа, че съвпаденията са към 30 % между филма и романа. Няма такава съшита измишльотина. Едва ли скоро ще отида на кино пак. Твърде много плява.

П. П. Пънчака, нещо против ниските жени ли имаш? :Ф:
Виж целия пост
# 368
Защо бе? Свиленчо нали днес нас чака? Simple Smile
Мързеливо ми е на мен, но ще се събера, само още малко време ми трябва Grinning
Тъй ли се казва Холдънът? Grinning
Виж целия пост
# 369
СЛиВен секи път имам чувството, че е станал току-що от сън на третото пищене на алармата и не знае къде се намира.
Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.
Виж целия пост
# 370
Тъй ли се казва Холдънът? Grinning

Не беше ли Варадин Simple Smile
Виж целия пост
# 371
СЛиВен секи път имам чувството, че е станал току-що от сън на третото пищене на алармата и не знае къде се намира.
Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.
100 %
Виж целия пост
# 372

Инак, има няколко песни дет ме кефят на Остава.
Аз съм слушал една тяхна песен. Шоколад се казваше Simple Smile
Виж целия пост
# 373
Соншонжмон Simple Smile

Виж целия пост
# 374
Каквито искате чувства и впечатления имайте, страхотен е на живо, развълнува ме, разрева ме, всичко. Много, много обичам Остава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия