Вятърничав/Hercai и нови проекти на Акън Акъньозю и Ебру Шахин: Игра на съдбата ми и Легенда №16

  • 43 186
  • 738
# 210
Здравейте Hug

Цвети, ще добавя малко снимки от полета на Алпагу хан. Grinning Animal Whale2







Освен, че е в страхотна форма, прави впечатление, че брадата и косата на Селим Байрактар са си на място. да не ни изненадат приятно? Relaxed

Чолпан хан.



И Яман.




Какво нещо е киното обаче Hands Clap....  Вижте Едип Тепели в "Дъщерята на посланика" Flushed



... и в последните серии на "Легенда" Hands Muscle Wear Crown



Nature Sparkles Nature Sparkles Nature Sparkles

Аз го харесвах в "Дъщерята...", не догледах сериала, но той ми  беше от любимите герои.Blush Много се радвам, че точно Едип изпълнява ролята на Батуга  в "Легенда". Horse Racing
Виж целия пост
# 211
Здравейте!

Ново интервю с Акън и С


Онче, аз също съм много доволна, че именно Едип играе Батуга, тази роля сякаш е писана за него. Не го бях гледала до сега, но видях един изключителен актьор...
И на мен ми прави впечатление, че Селим Байрактар е с визия на Алпагу, но знам ли, може да е само за първия епизод от новия сезон или да ни зарадват и да продължи с ролята...
Видях и, че Кая Тегин вече е започнал снимките на другия сериал
Виж целия пост
# 212
Много моля, нека някой го преведе!🌷🌷🌷
Туу, думичка не разбирам!😀😉
Виж целия пост
# 213

Много моля, нека някой го преведе!🌷🌷🌷
Туу, думичка не разбирам!😀😉

Попитали са го за нов проект, но е отговорил, че е в преговори...
За сцената със сълзите от последния епизод на Съдбата...
За сватба със С.., но не е казал нищо конкретно
И когато са го попитали за Ебру и сватбата й, са тръгнали...

Няма съвсем точен превод на интервюто. Това е каквото са разказали рускините
Виж целия пост
# 214
Здравейте!

Бурак Тозкопаран, в ролята на Темур Тегин, участва в акцията за бебето Мохамед Алпарслан, което от раждането си страда от SMA1 - Спинална мускулна атрофия!



Миналата година Ебру продаде рокли, които носеше на важни събития, включително Кан и филмовата премиера, за да дари парите, а сега раздава сватбените си рокли.





Ново от Гюнсели



Мей Джин



Вера Улу Едже                                                                                    Салтук



Оя и Тансу                                                                                       Доан Байрактар/ Аслан Асланбей

Виж целия пост
# 215
Не съм влизала в темата няколко седмици и вие сте дали момичето на друг.  Smiley Smiley

Сватбата много пищна, а булката като една принцеса от приказките. Много ни е хубаво момичето, спор няма.
Поздравления за младите влюбени, много красива и хармонична двойка. Изглеждат толкова влюбени и щастливи. Пожелавам им да остареят заедно и да запазят любовта си жива.
Още от първите им общи снимки ми харесаха, като двойка. Просто родени един за друг.
Едни слънчеви, грейнали един до друг, много позитивни и усмихнати.
Знам, че мнозина фенове искаха екранната двойка да стане такава и в живота, но не мисля, че Ебру и Акън си подхождат, дори напротив. Тя е волна душа, веселушка, чувствителна и отворена към света, а Акън ми се струва единак, леко мрачен, затворен и по-консервативен. С едно желание да доминира, поне това което показва във връзката си с неговата половинка. Тя винаги върви след него, като кученце, никога не са хванати за ръце. Има и доста остър, серт характер, няма как да забравим скандалите около него. Дали ги е предизвикал той или не, няма значение, защото един по-благ човек нямаше да реагира така бурно.
Не го критикувам, но не мисля, че Ебру щеше да е щастлива с такъв мъж. Това, че се е държал грубо с нея, както се потвърди от факта, че тя го отсвири в социалните мрежи, също е показателен. Те просто не са една и съща порода. Като екранна двойка нажежаваха екрана, но в живота нямаха обща звезда и път.

п.п. За Акън, много го харесвам, като актьор , но му се ядосвам на държанието, което може да стопира кариерата му. Първо след скандалите и взаимните обвинения с екипа на Вятърничав си създаде име на избухлив и неконтролируем актьор. Предполагам затова трудно си намери нов проект и в крайна сметка се задоволи да играе в един по-нискобюджетен филм. Сега прочетох от nedlen, че вече не следва страницата и на последния си филм. Значи пак се разделя с лоши чувства с колегите и екипа, а не като приятел. Дето се вика, поне от куртоазия трябва да следва доскорошните си колеги, а не да ги отсвири след края на филма.
Дали от снобизъм или просто характер, но това че не завързва приятелства с колегите си е лошо за кариерата му. Защото много често тези контакти водят до участия в един или друг филм, след препоръка на колега, с който си работил вече.
Много е талантлив и дано има късмет и кариерата му се развие възходящо, но трябва да положи усилия в социалните контакти с колегите и екипите с които работи, защото така си самоизолира и намалява шанса си за участие в добри проекти.

п.п. Отдавна не бях писала в темата, но редовно ви чета.Страхотни сте с коментарите и информацията, която предоставяте. Ще чакаме наесен Легендата и новия проект на Акън.
Виж целия пост
# 216
Това, че Акън се е отписал от страницата на сериала вероятно означава, че вече има нов проект. В този случай, мисля, че не става дума за неуважение или конфликт.
Акън има голяма международна фен база и това му осигурява
много предложения за работа. Предишният му избор не е бил, защото е нямал други предложения. Напротив, имал е много предложения и някои от тях много интересни. Защо избра "Игра съдбата ми" знае той и хората около него.
Виж целия пост
# 217
Здравейте! За първи път пиша във форума, но следя темата от началото на сериала.Провокирана съм от изказванията на някои от форума.Аз съм фен на Акън и следя много внимателно кариерата и живота му.Тук чета такива небивалици и неистини, че реших да разкажа някои неща, които знам.Акън е един прекрасен млад мъж и актьор. Той нито е сноб, нито е високомерие.Фенове ,които са се срещали с него са очаровани.Казват , че много внимателен и уважителен. Относно описването от колеги, но той не се е отписал от никой от последния му сериал. Следва всички и те него.Подържа отношения дори със съпруга на партньорката си. А сега,за  Съдбата на моя живот.Сериала си беше доста добър, макар и недооценен . Малко статистика за него,започна излъчване в Албания, скоро започва в Испания, Израел, закупен е в Унгария,С.Македония , за тези страни знам аз.Акън имаше много предложения, но избира този проект ,защото, както сам каза, това е била ролята ,която го е предизвикала и която е искал до разкаже. Не знам защо ,някои списващи в тази тема постоянно пишат неверни глупости и заблуждават другите ,които четат.Половината от нещата ,които се пишат за Акън са лъжи.Моля ви преди да напишете първо разучете и не карайте тези ,които четат да си създават грешно мнение.Още веднъж искам да кажа, че Акън е един прекрасен млад човек, който не използва социалните мрежи за престиж и слава. И още нещо, аз не вярвам на хора ,които са постоянно ухилени, те са ми неискренни.Благодаря за вниманието и лек ден.
Виж целия пост
# 218
Здравейте! За първи път пиша във форума, но следя темата от началото на сериала.Провокирана съм от изказванията на някои от форума.Аз съм фен на Акън и следя много внимателно кариерата и живота му.Тук чета такива небивалици и неистини, че реших да разкажа някои неща, които знам.Акън е един прекрасен млад мъж и актьор. Той нито е сноб, нито е високомерие.Фенове ,които са се срещали с него са очаровани.Казват , че много внимателен и уважителен. Относно описването от колеги, но той не се е отписал от никой от последния му сериал. Следва всички и те него.Подържа отношения дори със съпруга на партньорката си. А сега,за  Съдбата на моя живот.Сериала си беше доста добър, макар и недооценен . Малко статистика за него,започна излъчване в Албания, скоро започва в Испания, Израел, закупен е в Унгария,С.Македония , за тези страни знам аз.Акън имаше много предложения, но избира този проект ,защото, както сам каза, това е била ролята ,която го е предизвикала и която е искал до разкаже. Не знам защо ,някои списващи в тази тема постоянно пишат неверни глупости и заблуждават другите ,които четат.Половината от нещата ,които се пишат за Акън са лъжи.Моля ви преди да напишете първо разучете и не карайте тези ,които четат да си създават грешно мнение.Още веднъж искам да кажа, че Акън е един прекрасен млад човек, който не използва социалните мрежи за престиж и слава. И още нещо, аз не вярвам на хора ,които са постоянно ухилени, те са ми неискренни.Благодаря за вниманието и лек ден.
И аз Благодаря за изказаното мнение - по-добре не бих го написала!🌹
Виж целия пост
# 219
Специалният колаж с боевете на Аккъз е събрал повече от 9 милиона гледания.



Виж целия пост
# 220




Най-новото стори на Акън и разбира се колажите на феновете с есенни мотиви Flowers Fallen Leaf





https://twitter.com/GulaAlel/status/1549091333230452736?s=20& … iiiVhtrzrhDynZA7Q



Две снимки от вчерашните папарашки находки в социалните мрежи.
Във видеото Акън толкова енергично жестикулира, че човек се чуди спор ли води или диалога с другите мъже е много разпален. Вижда се, че даже във водата продължава да ръкомаха....няма умора този човек Grinning

И накрая нещо любопитно за феновете на статистиката...



Akın Akınözü Etkinlik
@akinozuetkinlik
11-17 Temmuz haftasında #AkınAkınözü etiketiyle Türkiye,ABD, İspanya,Arjantin, Meksika,Malta, Bulgaristan,Hollanda,Şili, Peru,Paraguay, Brezilya,İtalya ve Romanya başta olmak üzere 41 ülke konumunda 218.351 ileti paylaşıldı.

През седмицата от 11 до 17 юли са споделени 218 351 съобщения с етикет #AkınAkınözü в 41 държави, главно в Турция, САЩ, Испания, Аржентина, Мексико, Малта, България, Холандия, Чили, Перу, Парагвай, Бразилия, Италия и Румъния.

п.с. За (уж) случайното интервю от събота ще замълча, но красивото лице на Акън с удоволствие ще споделя


Виж целия пост
# 221
От същия профил в Туитър, който Дени е сложила, много хубав сбор от гифки на Акън







И не може да не сложа, този попаднал ми красив колаж на Вятъра

Виж целия пост
# 222
Бирсен е писала, че сериалът "Легенда" няма да продължи през следващия сезон.
Виж целия пост
# 223
И аз го видях. Обаче тя напоследък доста послъгва. Специално за Легендата- да си спомним сплетните и за Едип Тепели.
Не вярвам.
Или поне ще повярвам когато видя информация от някой друг, най-вече от продуцента.
Виж целия пост
# 224
Toni Helmy
Администратор
  · 7 ч  ·
Сериалът " Destan /Легенда" ще бъде финализиран с предстоящия си епизод през новия сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия