Лидл 165 - юлски раздумки

  • 79 197
  • 1 215
# 150
Момичета, влизам да споделя,че получих алергична реакция от маската за лице на Лидъл за зряла кожа. Цялата съм червена и пареща. Не знам ще мога ли да изляза тази вечер, а трябва.Бясна съм им!
Не е нужно да си им бясна. Алергична си към някоя съставка, но това не означава, че продуктът не е читав. Алергия може да се  получи от всяка козметика.
Виж целия пост
# 151
Да, особено на високия клас козметика винаги пишат на етикета да се направи тест за алергия. Невъзможно е да се отгатне кой към какво е алергичен.
Виж целия пост
# 152
Уж гледах там...Имаше кус кус, разни други екзотично неща, но подправките не видях...Най-много при нас да са свършили вече...

При нас са до кус куса, там някъде търси.

Аз съм голям фен на всякакви подправки, но тези ги виждам за първи път, и то защото Ким Сонг вчера писа за тях, иначе сигурно пак щях да ги подмина.
Виж целия пост
# 153
А пък аз подминавах тези, които съдържат в първите места в описанието на състава им кориандър, но този път се престраших да опитам и не съжалявам.
Виж целия пост
# 154
Уж много се дуят, че имат стажанти в магазините, а реалността звучи така " ей, малък, я намачках малко кашони!" , " Къдей ся тоз малкия?" , " Той тоз малкия нищо не е разбрал" . Така си говорят помежду си переонала
Виж целия пост
# 155
Момичета, влизам да споделя,че получих алергична реакция от маската за лице на Лидъл за зряла кожа. Цялата съм червена и пареща. Не знам ще мога ли да изляза тази вечер, а трябва.Бясна съм им!
Не е нужно да си им бясна. Алергична си към някоя съставка, но това не означава, че продуктът не е читав. Алергия може да се  получи от всяка козметика.
Абсолютно!


Уж гледах там...Имаше кус кус, разни други екзотично неща, но подправките не видях...Най-много при нас да са свършили вече...

При нас са до кус куса, там някъде търси.

Аз съм голям фен на всякакви подправки, но тези ги виждам за първи път, и то защото Ким Сонг вчера писа за тях, иначе сигурно пак щях да ги подмина.
Всеки път ги има при ориенталска седмица.
Виж целия пост
# 156
Кожна реакция може да се получи и при неправилно съхранение  (независимо къде- дали в склад, дали в магазин или при транспортиране, или вкъщи) на козметиката - например при по-високи температури, когато някоя от съставките или повечето са податливи на изменения.
Виж целия пост
# 157
Жалко че не снимах, за да им пусна през приложението едно оплакване.
На щендерите с въпросната разпродажба - боклуци, скъсани опаковки, чорапи по един без етикет... Как ще се продаде това нещо?
Да издирвам в целия магазин другия чорап ли? На повечето неща написано с химикал “за брак”. Ами като е за брак защо е пуснато да се продава.
Изложени от тези арома дифузери със солния кристал. Опаковката разкъсана, но все пак облепена с тиксо.
И ако го купя, не мога да го върна ако не работи, защото опаковката вече е нарушена...
Виж целия пост
# 158
Странното е че и друг път съм ползвала тази маска. Не съм имала реакции .
Виж целия пост
# 159
Тогава да не е сменен състава? Или от горещото време да е станала някаква промяна/изменение, ако е била поради някаква  причина някъде на топло? Изглеждаше ли по-различно- като консистенция?
Виж целия пост
# 160
Странното е че и друг път съм ползвала тази маска. Не съм имала реакции .
Oрганизмът се изменя. И дъщеря ми си хапваше с кеф всякакви гъбки, но в един момент стана алергична към тях. Сега само ги гледа.  Sad

А може и съставът да е променен.
Виж целия пост
# 161
Странното е че и друг път съм ползвала тази маска. Не съм имала реакции .
Oрганизмът се изменя. ...
+1  Така, така... и алергии изведнъж се проявяват.
Виж целия пост
# 162
Жалко че не снимах, за да им пусна през приложението едно оплакване.
На щендерите с въпросната разпродажба - боклуци, скъсани опаковки, чорапи по един без етикет... Как ще се продаде това нещо?
Да издирвам в целия магазин другия чорап ли? На повечето неща написано с химикал “за брак”. Ами като е за брак защо е пуснато да се продава.
Изложени от тези арома дифузери със солния кристал. Опаковката разкъсана, но все пак облепена с тиксо.
И ако го купя, не мога да го върна ако не работи, защото опаковката вече е нарушена...
По тази причина вече не им ходя на разпродажбите, преди в шатрите имаше  интересни неща и най вече годни. Сега сякаш само брака пускат на тези разпродажби. Последно купих масичка за тераса от такава разпродажба и се оказа с липсващи части. Смениха ми я но след разговори с нац телефон, иначе в магазина се опитаха да ме пратят за зелен хайвер.
Нещата от разпродажба имат гаранция ако не работят или липсват части, да си знаете.
Виж целия пост
# 163
Забравих да покажа новите тампони за грим, 100% памук (дано да са хубави, бях доволна от предишните):


"Lint free"- дано наистина да са такива!🙂
Безацетоновият лакочистител Сиен е със задраскан код при нас, от синия с ацетон изобщо няма...
Тази свинска кайма беше много светлорозова...на тънки фитилчета...много странна на вид:
Виж целия пост
# 164
Леле, Долче, ще ги пробваш ли скоро...пиши как ги намираш. Дано не са препаратопийци, предишните не бяха. 😕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия