Велико Търново-тема 47

  • 74 987
  • 764
# 240
Попитайте в групата на града във фейсбук, моят съвет е сменете ЛЛ 👌.
Виж целия пост
# 241
Скоро във Фейсбук ми излезе публикация за водна аеробика в басейна на някой от арбанашките хотели. Беше качена май от инструктора. Да, водната аеробика е вид спортно занимание, но съм чела, че и помага при такива заболявания. Пък и като цяло много спортни занимания помагат при здравословни проблеми. Освен това този човек може и да знае за специалисти, имащи отношение към конкретното заболяване. Не виждам нищо излишно в това да се попита.
За съжаление не си спомням името му, но с търсене по ключови думи "водна аеробика" или "аква аеробика" във ФБ би трябвало да се получи.
Виж целия пост
# 242
Silvi_7878, а йога? Не знам на колко е детето, но йогата също много помага.
Подкрепям съвета за смяна на ЛЛ
Виж целия пост
# 243
И от мен глас за йогата и водната аеробика.
Иначе аз бих проверила в центъра за физиотерапия на стадиона. Там има лекар, който назначава процедурите и може да има гимнастика.
Виж целия пост
# 244
Като човек с гръбначно изкривяване, макар и леко, апелирам да се потърси рехабилитатор. Хората със специфичен проблем трябва да правят изправителна гимнастика и специални упражнения за корекция, спортът не е универсален заместител на това, има движения и упражнения, които трябва да се избягват, защото могат да влошат проблема или да доведат до други поради свръхкомпенсация.
Виж целия пост
# 245
Написах за водната аеробика по-скоро като идея да се влезе във връзка с инструктора, който евентуално пък може да има контакти със специалисти, тъй като лекарите не са дали никакви насоки и са оставили майката сама да се справя.
Ето публикацията, за която писах.
Виж целия пост
# 246
Момичета, моля спешно за телефон на човек, който разбира от ВИК? В апартамента на майка ми има теч и не спира?
Виж целия пост
# 247
Момичета, моля спешно за телефон на човек, който разбира от ВИК? В апартамента на майка ми има теч и не спира?

0887893322-Младен
Виж целия пост
# 248
Здравейте, моля ви за вашите мнения относно живота в град Велико Търново - какви са предимствата и недостатъците да живееш там. Предварително ви благодаря!
Виж целия пост
# 249
Няма значение къде живееш, а как живееш.
Виж целия пост
# 250
Въпросът е доста общ, за да получите адекватни отговори. Какво ви интересува? Инфраструктура, детски заведения, дискотеки, театри, места за разходки, магазини, спортни центрове? За да коментираме предимства и недостатъци трябва да има някаква отправна точка (поне според мен)
Виж целия пост
# 251
Въпросът е доста общ, за да получите адекватни отговори. Какво ви интересува? Инфраструктура, детски заведения, дискотеки, театри, места за разходки, магазини, спортни центрове? За да коментираме предимства и недостатъци трябва да има някаква отправна точка (поне според мен)
Дали може да се живее спокойно - дали има достатъчно работа, места за хранене и забавление, дали не е скучно, ако човек обмисля за постоянно да се мести там... Защото има прекрасни градове в България за хубава почивка от няколко дена, но човек не би живял там за по-дълго. Как вие усещате града, ако живеете там - какво ви радва и какво не ви харесва. Просто искам да чуя различни мнения. Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 252
Дали може да се живее спокойно - дали има достатъчно работа, места за хранене и забавление, дали не е скучно, ако човек обмисля за постоянно да се мести там... Защото има прекрасни градове в България за хубава почивка от няколко дена, но човек не би живял там за по-дълго. Как вие усещате града, ако живеете там - какво ви радва и какво не ви харесва. Просто искам да чуя различни мнения. Много ви благодаря!
Зависи какво е водещо за вас, ако кажете кое ви е най-важно може да сме по-конкретни. Иначе това, което мен ме радва, едва ли би зарадвало някой друг.
Казано най-общо - като всеки един областен град от този мащаб. Места за хранене, забавления и туризъм колкото искате, но предвид ниските заплати в града, едва ли това има чак такова значение за хората, които живеят тук. Лошо здравеопазване, ужасна инфраструктура, добро образование (детски градини , училища, клубове), "жив" град откъм туристи и млади хора и сравнително ниска престъпност. Друго предимство е местоположението му - добри транспортни връзки към големи градове - Русе, Варна, София,  конгломерат от добре уредени градове - Горна Оряховица, Лясковец, близко е до известни туристически дестинации - Елена, Дряново.
Виж целия пост
# 253
Момичета,а работа за Айтита лесно ли може да се намери и горе -долу с прилична(3000 лв) заплата.Защото като се преместихме от София в Севлиево ММ търси работа тук,но никъде не му предложиха повече от 2000 и в момента все още работи в София(каза, че срещу 3000 би се отказал,но не е търсил в Търново като алтернатива, а не е толкова далече-за около 40 минути сме там, все едно от София ,кв.Изток ,където живее до централата на Мтел,където често ходи).
Иначе аз Търново много си го харесвам,нали там учих и живях 4 години,но ако човек е живял дълго в София мисля , че трудно би свикнал.То дори в родният ми Плевен нямам желание да се върна, а тук агонизирам вече повече от година,но няма как,някой трябва да помага с децата, а в София нямаше да стане...
Виж целия пост
# 254
Не познавам Ай-ти във ВТ, но познавам хора, които работят дистанционно към чужди компании и живеят в регона . Но те имат изградени контакти, работили са в чужбина и са с препоръки. Дали твоят мъж не може да пробва нещо такова, тогава не би имало значение къде точно живеете.
Синът ми работи като IT,  хоум офис, само един ден е присъствено, неговите съученици също работят дистанционно. Всички останаха в Сф, вярно заплащането не е толкова важно, но парите, които получават са в пъти повече от цитираната сума (5 цифрени са заплатите).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия