Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 068
  • 900
# 120
Поръчах си такива тигани https://www.masterhaus.bg/bg/product/202812-tigan-f28sm-bio-cook-oil
обаче нямат грил...та може ли препоръка за грил тиган Simple Smile
Виж целия пост
# 121
Грил тиган - чугунен, за да върши добра работа. Само че при печене на месо, особено месо, пуши ужасно.  Аз имам турски емайлиран чугунен, но вече го ползвам само за пукане на люти чушки, а месото отива във фрайера.
Честито за тиганите, наистина са много добри и не мърдат с години.
Виж целия пост
# 122
Грил тиган - чугунен, за да върши добра работа. Само че при печене на месо, особено месо, пуши ужасно.  Аз имам турски емайлиран чугунен, но вече го ползвам само за пукане на люти чушки, а месото отива във фрайера.
Честито за тиганите, наистина са много добри и не мърдат с години.
а, абсурд да пуши Simple Smile с холокухня не ми е вариант...искам си нормален, жалко че тая серия нямат...
Поръчах един 24см, уок -28см и касеролката. Дано съм доволна и аз.
Виж целия пост
# 123
Според мене всеки грил тиган ще пуши - за да стане добре месото трябва да е много висока температурата и пушенето е неизбежно, защото загрятата мазнина пуши.
Виж целия пост
# 124
М не...не пуши. В момента съм с най-обикновен и нищо не пуши, просто се изкриви Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Поръчах си такива тигани https://www.masterhaus.bg/bg/product/202812-tigan-f28sm-bio-cook-oil
обаче нямат грил...та може ли препоръка за грил тиган Simple Smile
Какво е това покритие от маслиново олио и частици? Някой информиран да сподели?
Виж целия пост
# 126

Искам уок тиган, можете ли да ми препоръчате, но да не е нужно да си продам бъбрека. 😂 Не че има нещо лошо, просто ми се свидят повече от 80лв за тиган. Моля за препоръка за безвреден и незалепващ тиган. Благодаря ви безкрайно!

Иначе аз си готвя само в неръждаема стомана без покрития. Имам само един на Silit Cera някакво покритие. Единственият ми тиган от алуминий е за палачинки на Brabantia с някакво покритие, но него го ползвам два пъти в годината. Обмислям и грил тиган, но там мисля да заложа на чугун. Правилно ли съм се насочила към чугуна според вас?

Благодаря на всички, които биха ми съдействали!

Ако още не си си купила УОК за 56 лв. в Метро от неръждаема стомана има взех си и друг от серията голям ..страхотни- и стават за индукционни котлони/аз такива търсех де /
Виж целия пост
# 127
Поръчах си такива тигани https://www.masterhaus.bg/bg/product/202812-tigan-f28sm-bio-cook-oil
обаче нямат грил...та може ли препоръка за грил тиган Simple Smile
Какво е това покритие от маслиново олио и частици? Някой информиран да сподели?
Италиански са, ето сайта на производителя.
https://www.illa.it/en/bio-cook-oil/
Аз имам от години уок и обикновен тиган, за сега са безпроблемни, не залепва, много лесно се мият на ръка (алуминиевият ръб и пластмасовата дръжка не са добри за миялна. Но на ръка се мият за секунди.
Виж целия пост
# 128
Някой ползвал ли е серията Quality One на WMF ?
Тенджера и касерола си търся стомана и попаднах на тази промоция
https://wmf.bg/promotsii/komplekt-tendzheri-quality-one-4-chasti
Виж целия пост
# 129
Аз имам този комплект:
https://wmf.bg/komplekt-tendzheri-provence-plus-5ch-0721556380
Доволна съм.
Материалът е същият, различават се по дизайн.
Виж целия пост
# 130
Някой ползвал ли е серията Quality One на WMF ?
Тенджера и касерола си търся стомана и попаднах на тази промоция
https://wmf.bg/promotsii/komplekt-tendzheri-quality-one-4-chasti
Точно тази серия ползвам. Единствената разлика е, че вместо касерола имам четвърта тенджера. Бяха на промоция в Айко през ноември. Много съм доволна. Не са тежки, а дръжките изобщо не се нагряват. 🙂
В момента цената им е чудесна.
Виж целия пост
# 131
Някой ползвал ли е серията Quality One на WMF ?
Тенджера и касерола си търся стомана и попаднах на тази промоция
https://wmf.bg/promotsii/komplekt-tendzheri-quality-one-4-chasti
Да, точно този комплект. Чудесни са. Имам ги от години.
Виж целия пост
# 132
УОК за 56 лв. в Метро от неръждаема стомана
Виж целия пост
# 133
Докога е на промоция, че не го намирам в брошурите им?
Виж целия пост
# 134
Скрит текст:
Поръчах си такива тигани https://www.masterhaus.bg/bg/product/202812-tigan-f28sm-bio-cook-oil
обаче нямат грил...та може ли препоръка за грил тиган Simple Smile
Какво е това покритие от маслиново олио и частици? Някой информиран да сподели?
Италиански са, ето сайта на производителя.
https://www.illa.it/en/bio-cook-oil/
Аз имам от години уок и обикновен тиган, за сега са безпроблемни, не залепва, много лесно се мият на ръка (алуминиевият ръб и пластмасовата дръжка не са добри за миялна. Но на ръка се мият за секунди.
Не видях, че имат и тавички...та сега мисля да поръчам и тава.
Дойдоха вчера другите, много са леки, не очаквах Simple Smile
А драскат ли се лесно?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия