Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 048
  • 900
# 150
^^Неръждаема стомана естествено.
Виж целия пост
# 151
Пробвах тигана на Икеа с магнит. От външната страна се задържа здраво, но от вътрешната пада. Това означава ли, че не е добър? Пише, че има слой алуминий между два слоя неръждаема стомана.
Виж целия пост
# 152
Нищо му няма на тигана. Дъното трябва да хваща магнит, иначе тиганът няма да е подходящ за индукционни котлони. Алуминият между слоевете неръждаема стомана подобрява топлопроводимостта.
Виж целия пост
# 153
Здравейте!
Бихте ли ми казали дали емайлираният чугун може да се търка с твърдата част на гъбата? Имам такъв от ИКЕА и започна да загаря сякаш на места, когато правя бъркани яйца. Малко е ползван иначе, но съм го търкала и се чудя дали не съм го повредила този емайлиран чугун.
Виж целия пост
# 154
Зависи кои гъби. Тези най-обикновените са ок, ама има едни дето имат някакви абразивни частици в твърдата си част и могат да надерат емайла.
Виж целия пост
# 155
Ето с такива.  Мисля, че се води обикновенна
Виж целия пост
# 156
Тези са добре.
Виж целия пост
# 157
Здравейте, какво ви е мнението за съдовете на WMF ?
Виж целия пост
# 158
Моят опит е отличен. Нямам забележки.
Виж целия пост
# 159
И аз съм доволна от WMF. Имам тиган и мултифункционален съд за готвене на пара - и двете от неръждаема стомана, супер са.
Виж целия пост
# 160
И аз съм доволна от WMF. Имам тиган и мултифункционален съд за готвене на пара - и двете от неръждаема стомана, супер са.

заслужават ли си парите?
Виж целия пост
# 161
Готвя много. Първите, които купихме бяха комплект Quality one и са вече над 10 годишни. В перфектен вид. Стоманата и дъната са масивни, а не тънки и лесно да се огъват  при чукване като на евтините стоманени тенджери, с които също мога от опит да сравня. Имаше питане даже скоро за моя комплект и бяха на цена около 280 лв, която е супер. Пускат ги на промоция в БГ сайта на WMF .
Виж целия пост
# 162
Готвя много. Първите, които купихме бяха комплект Quality one и са вече над 10 годишни. В перфектен вид. Стоманата и дъната са масивни, а не тънки и лесно да се огъват  при чукване като на евтините стоманени тенджери, с които също мога от опит да сравня. Имаше питане даже скоро за моя комплект и бяха на цена около 280 лв, която е супер. Пускат ги на промоция в БГ сайта на WMF .


В момента в техномаркет има ТЕНДЖЕРА WMF 0721056380 PROVANCE+ К-КТ ТЕНДЖЕРИ 5Ч  за 399 лв от 589 и за това се чудя.
Виж целия пост
# 163
Здравейте, какво ви е мнението за съдовете на WMF ?
И аз съм им фен. Подмених всички съдове за готвене вкъщи с тях.
Най-общо казано - готвят вкусно и бързо.
Виж целия пост
# 164
Готвя много. Първите, които купихме бяха комплект Quality one и са вече над 10 годишни. В перфектен вид. Стоманата и дъната са масивни, а не тънки и лесно да се огъват  при чукване като на евтините стоманени тенджери, с които също мога от опит да сравня. Имаше питане даже скоро за моя комплект и бяха на цена около 280 лв, която е супер. Пускат ги на промоция в БГ сайта на WMF .


В момента в техномаркет има ТЕНДЖЕРА WMF 0721056380 PROVANCE+ К-КТ ТЕНДЖЕРИ 5Ч  за 399 лв от 589 и за това се чудя.
По-добре вземете това. По-добри са със сигурност. Имам и двата модела. Quаlity ONe e по-масивна тенджера, но не разбирайте тежест, която води до дискомфорт при употреба. Объркала съм цената на промоция. Вместо 380 лв, съм чукнала 280 лв. Сега са пак на добра цена
https://wmf.bg/promotsii/komplekt-tendzheri-quality-one-4-chasti

Те май са изчерпани, но питайте по телефона все пак.

С абонамент за бюлетина дава допълнителна отстъпка от цената 10%, на мен ми предлага - 314,10 лв https://wmf.bg/sadove-za-gotvene/tendzheri/komplekti-tendzheri/k … us-5ch-0721556380 и тези стават 440 лв https://wmf.bg/ckw-set-5pcs-quality-one

Може да дебнете около Великден или в Амазон
https://www.amazon.de/-/en/Quality-Cool-774046380-4-Piece-Crocke … 173920&sr=8-3
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия