Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 7

  • 108 048
  • 900
# 180
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали хубава форма за кекс?🙏
Аз купих тази https://bg-mam.ma/p/1466846/45923737 и съм доволна много.
Виж целия пост
# 181
Здравейте , четох и се спрях на няколко неща ,но като човек който не е ползвал се допитвам до Вас .
 1.Какво Ви е мнението за тиганите от въглеродна стомана Mauviel . Правя много сосове за спагети с домати и се чудя дали е удачно изобщо да го взимам?За тази цел ,кой ще препоръчате?
2. Спрях се на ребрен тиган от сайта на Lava,чугун трислоен с капак .Залепят ли нещата на него?
Искам тиган ,на който мога да готвя без мазнина,заради постоянните диети ,на които съм.
3.Някой бе публикувал тези съдове и ми останаха очите в тях Може ли мнениеза елайлираните на Солинген?
Виж целия пост
# 182
Здравейте!

Вчера видях реклама на този комплект съдове - https://www.technomarket.bg/sydove-za-prigotvqne-na-hrana/tefal- … 0-chasti-50067947. Дали някой има мнение или отзив?

Благодаря!
Виж целия пост
# 183
Като им гледам цвета на покритието, няма какво да правят в тази тема.
Виж целия пост
# 184
А какво мислите за този:
https://berlingerhaus.bg/produkt/%d1%82%d0%b8%d0%b3%d0%b0%d0%bd- … ger-haus-bh-1391/
Виж целия пост
# 185
Бакелитово покритие? Не бях срещала подобно чудо, не знам колко е безвредно.
Виж целия пост
# 186
Здравейте , четох и се спрях на няколко неща ,но като човек който не е ползвал се допитвам до Вас .
 1.Какво Ви е мнението за тиганите от въглеродна стомана Mauviel . Правя много сосове за спагети с домати и се чудя дали е удачно изобщо да го взимам?За тази цел ,кой ще препоръчате?
2. Спрях се на ребрен тиган от сайта на Lava,чугун трислоен с капак .Залепят ли нещата на него?
Искам тиган ,на който мога да готвя без мазнина,заради постоянните диети ,на които съм.
3.Някой бе публикувал тези съдове и ми останаха очите в тях Може ли мнениеза елайлираните на Солинген?
Тигана от въглеродна стомана не е подходящ за тези сосове. Тези тигани са подходящи за запържване на разни неща. За сосовете ще е перфектна емайлирана чугунена касерола. Като тази например.

Дебело дъно и стени с равномерно разпределение на температурата, идеално за гъсти сосове приготвяни на бавен огън.
Виж целия пост
# 187
Доколкото чета бакелитовото покритие е само на дръжката.
Вътре пише - стомана с мраморно покритие.

Бакелитово покритие? Не бях срещала подобно чудо, не знам колко е безвредно.
Виж целия пост
# 188
Но май бакелита е стандартен материал за дръжки.
Ако някой има предложения за стоманен тиган под 100 лв, ще съм благодарна.
Виж целия пост
# 189
Аз купих био гранит покритие, на Караджа, турски и питането ми е някой ползвал ли е тиган от стъкло?
Виж целия пост
# 190
Тиган не съм ползвала, но имам тенджерата на Luminarc от стъклокерамика и съм много доволна.

Аз купих био гранит покритие, на Караджа, турски и питането ми е някой ползвал ли е тиган от стъкло?
Виж целия пост
# 191
Харесала съм стоманен тиган от ИКЕА.
Мисля, че беше споменаван този вид и преди, но искам да съм сигурна, че е безвреден и ако някой го е ползвал, да даде мнение.
Виж целия пост
# 192
Не съм го ползвал, но бъди сигурна, че е безвреден.
Виж целия пост
# 193
Здравейте , спрях се на чугунен ребрен тиган,но съм в дилема Lava ,който се се мие в миялна или Lodge.Клони към такъв с две дръжки ,за да заема по-малко място (това е идея открадната от тук),пък и мисля ,че по-лесно ще го пъхам във  фурната .Размера на на котлона ми е ф20,кой според вас е ок като размер Писах на страницата във фасебоок,ами казаха ми къде съм им магазина и склада ,при положение ,че писах ,че не съм отСофия или да съм звъннала в магазина.
Момичета , в какво приготвяте розовото и спагети(аз ги прехвърлям после в тигана със сос).Наистина се нуждая от голям тиган с капак .Конкретна марка може ли .Емайлиран чугун май ще е най подходящ .
Имам още един въпрос:кое си заслужава да се поръча от амазон,с оглед цена ,марка
Виж целия пост
# 194
Здравейте!
Христос Воскресе на всички! 🌷🕊🐣🌸С пожелание за здраве, благополучие и светлина!

Бихте ли ме насочили към физически  / за София / или онлайн магазин за покупка на съдове за готвене?
Предстои ми преместване и ще ми е необходим покупка на повече съдове - тенджери, тави, тигани, касероли и аксесоари. Мислих за Двата щъркела.
А дали можете да препоръчате и готови, селектирани сетове?

Това което имам и ще запазя и две тенджери на Цептер и техен тиган.

Благодаря ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия