СЕПТЕМВРИЙСКИ МАМИ🤰🏻2022 ❤ (ТЕМА 5)

  • 46 419
  • 784
# 330
И аз започвам малко да се притеснявам за раждането. Опитвам се да го визуализирам като вълнуващо, а не като страшно изживяване, но... Особено с контракциите, които ме мъчат последната седмица още по зле. Почти 34 седмица съм, но е рано да излиза и само лежа.. пожелавам на всички ви да имате възможно най-лекото раждане и бързо да се възстановите.
Виж целия пост
# 331
И аз да кажа днес след лекаря- започвам подготовка за естествено. Много се вълнувам, мен пък някак не ме е сррах ит болката. Той опита да ме стресне май, каза, че не съм можела да си представя, но като изкл това беше мн позитивен- спрямо бебето и плацентата всичко е ок. Вдигнала се е! Как, не знам, но вече ме е ниска. Рискът идва от старото секцио, тъй ксто нямам право на обезболяване, и от възрастта (в бг на 40 сме дърти), склонна съм да се съглася,аз сама виждам,че тялото ми не е като на 30.
И така- спирам магнезия, започвам яко желязо,че дъм зле с анемията и каза постоянни разходки. След 8 мес лежане и в това шкембе и без въздух не се виждам,  но от днес започвам да се влача по улиците. Следв. Преглед на 10.09.
Иначе имаме право на 4 безплатни тонове по каса.  Да знаете. Каза ми да правя всяка седмица. Демек по 1 на седмицадо термина мина.
А да, отрече диабета ми като цяло, каза да внимавам със сладкото и плодовете, но да не се вманиачавам. И за херпеса ще започна към 10ти профилактично валтрекс,така че и за него няма да се тревожа.
Виж целия пост
# 332
И аз днес имах среща с АГ които съм избрала да води раждането ми, за сега всичко е нормално. Бебка е вече 2900 кг, но е още рано да излиза. Започвам и аз да се вълнувам.

Аз пък питах дали има тонове по ЗК и на мен категорично ми казаха не. Само да вметна че се следя при друг  АГ и ми стана странно. Да не говорим че попадам в рискова бременност защото съм над 35 год. и уж имам 4 безплатни ехографа, обаче се оказа че не стоят нещата така и започвам да се чудя.
Виж целия пост
# 333
Ами, започва се момичета! Това е… съвсем скоро ще има “бебе валеж”. И да ви е страх, и да не ви е, всички ще си минете по реда и бързо ще забравите покрай грижите за бебето Simple Smile. Всичко ще е наред!
Lizi:) Simple Smile, може и да съм пропуснала, може и да не съм… ама, имаш ли нещо да ни кажеш? Simple Smile
Виж целия пост
# 334
И аз да кажа днес след лекаря- започвам подготовка за естествено. Много се вълнувам, мен пък някак не ме е сррах ит болката. Той опита да ме стресне май, каза, че не съм можела да си представя, но като изкл това беше мн позитивен- спрямо бебето и плацентата всичко е ок. Вдигнала се е! Как, не знам, но вече ме е ниска. Рискът идва от старото секцио, тъй ксто нямам право на обезболяване, и от възрастта (в бг на 40 сме дърти), склонна съм да се съглася,аз сама виждам,че тялото ми не е като на 30.
И така- спирам магнезия, започвам яко желязо,че дъм зле с анемията и каза постоянни разходки. След 8 мес лежане и в това шкембе и без въздух не се виждам,  но от днес започвам да се влача по улиците. Следв. Преглед на 10.09.
Иначе имаме право на 4 безплатни тонове по каса.  Да знаете. Каза ми да правя всяка седмица. Демек по 1 на седмицадо термина мина.
А да, отрече диабета ми като цяло, каза да внимавам със сладкото и плодовете, но да не се вманиачавам. И за херпеса ще започна към 10ти профилактично валтрекс,така че и за него няма да се тревожа.
Канари, малкият развил ли се е от пъпната връв ?
Виж целия пост
# 335
Привет,мами.Как сте?
Аз съм в 36 г.с. Имам напрежение ниско долу,(лекарката ми каза ,че е нормално)При вас как върви бременноста.Имате ли  контракции?
Предстои ми раждане с цезарово сечение на 06.09.(стискайте палци)Надявам се при вас всичко да бъде наред .🙏🖐
Виж целия пост
# 336
Penelope,  нищо не каза, което ми говори че или е развита, или няма проблем. Не съм засягала тази тема, че имах много други. Simple Smile
Моят е 2600, но с това спиране на магнезия, едва ли ще издържа повече от 2 седмици.
Виж целия пост
# 337
Да, на мен също ми казаха, ме ако го спра и ще родя скоро . 🤣 иска ми се да го спра , но не ми разрашенат все още
Виж целия пост
# 338
На вас как ви казаха да спрете магнезия с постепенно намаляне на дозата или от веднъж?
Виж целия пост
# 339
На мен ми казаха в 36 по веднъж , а в 37 го спирам изцяло.
Виж целия пост
# 340
Моята девойка и тя има увита пъпна връв, стана ясно вчера. Но АГ реагира нещо от сорта на “е, има и един път уважат пъпна връв, ама то това не е…”… И аз го забравих докато не стана въпрос сега за малкия на Канари.
Виж целия пост
# 341
И аз да кажа днес след лекаря- започвам подготовка за естествено. Много се вълнувам, мен пък някак не ме е сррах ит болката. Той опита да ме стресне май, каза, че не съм можела да си представя, но като изкл това беше мн позитивен- спрямо бебето и плацентата всичко е ок. Вдигнала се е! Как, не знам, но вече ме е ниска. Рискът идва от старото секцио, тъй ксто нямам право на обезболяване, и от възрастта (в бг на 40 сме дърти), склонна съм да се съглася,аз сама виждам,че тялото ми не е като на 30.
И така- спирам магнезия, започвам яко желязо,че дъм зле с анемията и каза постоянни разходки. След 8 мес лежане и в това шкембе и без въздух не се виждам,  но от днес започвам да се влача по улиците. Следв. Преглед на 10.09.
Иначе имаме право на 4 безплатни тонове по каса.  Да знаете. Каза ми да правя всяка седмица. Демек по 1 на седмицадо термина мина.
А да, отрече диабета ми като цяло, каза да внимавам със сладкото и плодовете, но да не се вманиачавам. И за херпеса ще започна към 10ти профилактично валтрекс,така че и за него няма да се тревожа.

Валтрекса след изследвания на херпесни вируси ли е назначен? И по-рано през бременността приемали ли сте го за лечение или направо сега накрая?
Виж целия пост
# 342
Моята девойка и тя има увита пъпна връв, стана ясно вчера. Но АГ реагира нещо от сорта на “е, има и един път уважат пъпна връв, ама то това не е…”… И аз го забравих докато не стана въпрос сега за малкия на Канари.
Нормално раждане ли избрахте?
Виж целия пост
# 343
Магнезия- каза веднага да го спирам, но аз няма да го послушам,защото пия адски високи дози, ще намаля на 2 за няйолко дни, после на една и така- мисля да,проточа до края на 35 гс с магнезий да съм и после край. Днес правих разходка, мъка,ама избутах.
За херпеса- изследвана съм преди години, да. Сз съм на абсолютно постоянно лечение на херпеса от години. Имам срив на имунитета и ако не пия, ми излизат нон стоп по 3-4 наведнъж. Нямам празно. Спрях го заради бременността, оттогава ми е излизал 1. Но все пак ме е страх и 2 лекари потвърдиха,че е ок да го пия 10 дни по- рано от евентуален термин. Та съм по-спокойна.
Виж целия пост
# 344
Магнезия- каза веднага да го спирам, но аз няма да го послушам,защото пия адски високи дози, ще намаля на 2 за няйолко дни, после на една и така- мисля да,проточа до края на 35 гс с магнезий да съм и после край. Днес правих разходка, мъка,ама избутах.
За херпеса- изследвана съм преди години, да. Сз съм на абсолютно постоянно лечение на херпеса от години. Имам срив на имунитета и ако не пия, ми излизат нон стоп по 3-4 наведнъж. Нямам празно. Спрях го заради бременността, оттогава ми е излизал 1. Но все пак ме е страх и 2 лекари потвърдиха,че е ок да го пия 10 дни по- рано от евентуален термин. Та съм по-спокойна.

А с Валтрекса се подтиска реално, не се лекува, така ли?
Питам, защото и аз минах курс с Валтрекс и Изопринозин, заради повишени iGG  антитела и ми е интересно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия