ДНЕВНИК - да отслабнем заедно - тема 110

  • 53 451
  • 747
# 405
Аз винаги вечерям обилно, това вчера беше изключение. Simple Smile
Разбирам
Дали мога да те помоля да споделиш отново едно твое дневно меню-1200кал
Виж целия пост
# 406
Някъде бях го писала:

Обяд - 1 порция супа - рибена, гъбена, топчета, пилешка или агнешка, може и просто таратор.

Междинно хапване - плодове от всякакъв вид, може и банани

Вечеря: Голяма салата от пресни зеленчуци, към която добавям маслини, крутони. риба тон или шунка - каквото ми се прииска.

Втори вариант: салата + месо / риба/ сирене около 180 грама

Трети вариант: Средно голяма порция от нещо готвено, напр. пиле със зеле или пържола с гъбен сос, или порция супа + пак салата поне от домати или краставици

Не ям тестени закуски, яйца, макарони, ориз, боб и леща. Ям инцидентно картофи под някаква форма, вкл. даже пържени, но малко като количество.
Виж целия пост
# 407
А кафе с мляко пиеш ли?
Виж целия пост
# 408
Кафето си пия със захар, забравих да пиша, по 2 кафета на ден
Виж целия пост
# 409
Ок мерси
А само с една супа на обяд наяждаш ли се и плодове какво количество хапваш?
То е ясно че сме си постоянни гладни,но поме да имаше полза.
Аз преди нямах проблем с неядене и ограничаване,но нещо се бъгна моя метаболизъм и вместо да сваля или задържа всеки ден качвам,но ще продължа с ограниченият и спорта пък дано има раздвижване
Виж целия пост
# 410
Не, не се наяждам. Плодове ям много обаче, примерно за деня 3-4 праскови поне, грозде, колкото ми се яде.
Виж целия пост
# 411
Ха ок,че аз и плодове почти не ям вече и се чудя от какво качвам.
Ще започна с хром дано има подобрение
Виж целия пост
# 412
Някъде бях го писала:

Обяд - 1 порция супа - рибена, гъбена, топчета, пилешка или агнешка, може и просто таратор.

Междинно хапване - плодове от всякакъв вид, може и банани

Вечеря: Голяма салата от пресни зеленчуци, към която добавям маслини, крутони. риба тон или шунка - каквото ми се прииска.

Втори вариант: салата + месо / риба/ сирене около 180 грама

Трети вариант: Средно голяма порция от нещо готвено, напр. пиле със зеле или пържола с гъбен сос, или порция супа + пак салата поне от домати или краставици

Не ям тестени закуски, яйца, макарони, ориз, боб и леща. Ям инцидентно картофи под някаква форма, вкл. даже пържени, но малко като количество.

Абе, хора, как живеете на толкова малко храна, това е абсурдно малко. Тука няма 1200 калории според мен. Освен това, 1200 калории стигат на малко дете, за възрастен човек са крайно недостатъчни.   Не идва ли момент на брутално свръх преяждане след такава диета?
Виж целия пост
# 413
Моята диета не е брутална, нормална е. Аз съм на възраст да не раждам повече деца, няма какво да се щадя прекалено. Може да не е подходящо за млади момичета, за мен е екстра. Калориите са ми 1200, а понякога повече. За да поддържам теглото си в момента, трябват 1600, което не е кой знае колко нагоре. Не спортувам, което е от значение.

Няма закъде да преяждам, свикнах си така. Реално аз си ям всичко Simple Smile Просто дълго време не се наканих да почна. Излишните кг са по-опасни всъщност, а аз няма да стана клоьщава никога.
Виж целия пост
# 414
Моята диета не е брутална, нормална е. Аз съм на възраст да не раждам повече деца, няма какво да се щадя прекалено. Може да не е подходящо за млади момичета, за мен е екстра. Калориите са ми 1200, а понякога повече. За да поддържам теглото си в момента, трябват 1600, което не е кой знае колко нагоре. Не спортувам, което е от значение.

Няма закъде да преяждам, свикнах си така. Реално аз си ям всичко Simple Smile

Супер, че успяваш. Преди години правех такива ограничавания, но спрях защото се чувствах постоянно отпаднала, гладна, нервна и без енергия.
И накрая винаги всичко приключваше с брутално преяждане, а после пак започвах наново.
Вероятно зависи и от организма. Успех!
Виж целия пост
# 415
Аз мислех, че дори ям много, защото във всякакви диети пише как вредят плодовете, плодовата захар и т.н. Е, аз ям плодове колкото си искам, така че няма как да се срина. Те просто не се лепят никъде, поне при мен. Дори и бананите. Останалото е достатъчно да се живее с него определено. Ако ям по 2000 ще наддвам - това са фактите Sad

Знам, че може 1600+ калории и отслабване, но трябва и спорт, което засега не правя. От разходки не се сваля нищо, само тонизират.
Виж целия пост
# 416
Аз мислех, че дори ям много, защото във всякакви диети пише как вредят плодовете, плодовата захар и т.н. Е, аз ям плодове колкото си искам, така че няма как да се срина. Те просто не се лепят никъде, поне при мен. Дори и бананите. Останалото е достатъчно да се живее с него определено. Ако ям по 2000 ще наддвам - това са фактите Sad

Знам, че може 1600+ калории и отслабване, но трябва и спорт, което засега не правя. От разходки не се сваля нищо, само тонизират.

Добре е че хапваш плодове, със сигурност ти помагат. Права си, да, сега така като го изчислих, при липса на спорт и ако през деня седиш повече, нямаш реално нужда от толкова калории.
Виж целия пост
# 417
strawberry, хромът трепе глад за сладко
вземи си и биотин 1000мг, това е витамин Б17, не е някава отрова, той метаболизира мазнини, 20 лв е
лейди касиопея пиеше едно за подтискане на апетита, ама на мен ми досвидяха 60 лв, все пак обичам да ям, ясно ми е, че тия килограми не ги качвам от холокост гладуване
Виж целия пост
# 418
Взех хром и конжак за сега ми препоръчаха дано има ефект
Виж целия пост
# 419
идвам да се хваля 🥇
- 2 кг за 6 дни: 2 дни фаст + 4 дни на печено пиле, вечер не ям
пия и бира

1200 калории не са малко
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия