Пазаруване от LCWaikiki тема 7

  • 45 662
  • 745
# 195
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … E/5898854/2377144 тези якета колко са дебели? Пише средна дебелина, а същевременно е палто?
Виж целия пост
# 196
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … E/5898854/2377144 тези якета колко са дебели? Пише средна дебелина, а същевременно е палто?

Не са много дебели, по-скоро са преходни.
Миналата година, на някакво намаление струваха по 6 и нещо. Цената им е безумна, нищо особено не са.
Виж целия пост
# 197
Да, лови 2 пъти и при мен

В какъв смисъл 2 пъти?
Виж целия пост
# 198
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … E/5898854/2377144 тези якета колко са дебели? Пише средна дебелина, а същевременно е палто?
И аз го взех на 6-7 лв миналата година. Според мен си е дебело, отвътре е поларено, но не е дълго.
Киса - намалява два пъти по 10%.
Редактирам се, имаме ето това:

Но за него няма линк, явно е изчерпано, прилича ми на тези, но може и да има разлика...
Виж целия пост
# 199
На мен не ми ги намаля 2 пъти. Я подскажете как става този номер? 😆
Виж целия пост
# 200
На мен ми даде някаква промоция на 2 пуловера - вторият за 1 лв, т.е. от редовна цена 29,90 двата струват 15,50.
Виж целия пост
# 201
Хм..при мен няма такива "примоции", а редовно поръчвам 😀
Виж целия пост
# 202
Явно е било бъг някакъв, защото вече и при мен дава само 10%
Ето снимка от поръчката ми, как начислява 2 пъти по 10
Виж целия пост
# 203
Ето я промоцията (втори артикул за 1 лв) - таман си харесах нещо и то се изчерпа...
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/tag/buy1-get-2nd-bg?fbclid=IwAR2eVI … 7Lvcvo9AI59QJ9ALk
Виж целия пост
# 204
https://www.lcw.com/bg-BG/BG/product/LC-WAIKIKI/%D0%B1%D0%B5%D0% … E/5898854/2377144 тези якета колко са дебели? Пише средна дебелина, а същевременно е палто?
И аз го взех на 6-7 лв миналата година. Според мен си е дебело, отвътре е поларено, но не е дълго.
Киса - намалява два пъти по 10%.
Редактирам се, имаме ето това:

и ние имаме такова , ама това изглежда друго..
Виж целия пост
# 205
Аз връщах в понеделник и днес парите бяха отразени в сметката. Използвах и пуснах по-голям размер на върнатите блузи, плюс един артикул за 1 лв. Доволна съм. А бях решила да не пазарувам вече от тях.
Виж целия пост
# 206
В Турция беше изгодно. Свърши За това вдигат и в сайта цените. Време им е да печелят.
Виж целия пост
# 207
От поръчките вчера сутринта, кодове, повтаряне на артикули, всичко е при мен вече. Светкавични този път.

Детския космонавт ми харесва, средна дебелина е, няма полар подплата в ръкавите само. Матерята от външната част е помазана, приятна. Щампата на Мики е съразмерна и не е груба
Виж целия пост
# 208
Ехеее, от днес за утре ли? Брех...
Виж целия пост
# 209
Да, и аз поръчах вторник и в сряда бяха при мен. Днес ще връщам едно яке и една блуза на ММ, не ги хареса...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия