Alesa - снимки и мнения на дрехи от бранда - 9 тема

  • 39 411
  • 821
# 195
Море, така е, не е губене на време Grinning
Тя не е пусната в продажба май? Може би има предвид, че я чака да я пуснат? Или аз съм изпуснала нещо.
Виж целия пост
# 196
Да и аз съм така, и се мъча да се убедя, че Не е губене на време. Joy Иначе да, за новата чанта говоря, още не е пусната.
Виж целия пост
# 197


за който следи за нея
Виж целия пост
# 198
Море, а ти имаш ли известие за доставка или само си виждаш поръчката? Аз последния път ползвах депозит и до последно на сайта си ми седеше поръчката с нормална цена, но на съобщението от Спиди вече пишеше, че дължа само разликата и всичко беше точно.
Коя е новата бежова чанта, тази светлата ли? Ако е тя старата ми харесва повече 😂
Виж целия пост
# 199
Значи яд ме е , че не я поръчах веднага , а се ослушвах! Всеки път съм тъй ....

Впрочем искате ли да имаме общ месинджър чат ?


И да се похваля. Хич не съм разбрала,  че съм отблокирана и съм в групата на Алеса , но е истинско мъртвило!
Виж целия пост
# 200
Няма известие за доставка, само гледам поръчката в профила. Ама няма да ми върнат разликата. Един път така върнах една тениска в С, да ми пратят ХС, и те ми пратиха последна бройка с дефект. И в профила пише, че новата в ХС е с 5лв по-евтина от С-ката, ама разликата не я дадоха като депозит, така си остана. И за това сега мисля, че ще е същото. Бих се радвала да си направим чат, няма да ни чете Сульо и пульо и да получавам забележки на лично във Фб, че съм изкоментирала на някой снимката, качена в групите. 😊 Както веднъж обсъдихме една, дето много се мазни на Алесите във Фб и после тя ме чела и ме насоли яко на Лс.
Виж целия пост
# 201
Леле, как ги търпите такива номера....Не знам за вас, но аз не съм толкова богата да ги оставям да ме правят на луда.🙄
Виж целия пост
# 202
Оооо, много съм далече от богата! Ама купувам блузи по 100лв и все ме е срам да си искам 5те лв. И друго, в чата ще можем да си продаваме и разменяме, тук не може. Поне се знаем, че във Фб само парцали продават.
Виж целия пост
# 203
Коя е новата бежова чанта, тази светлата ли? Ако е тя старата ми харесва повече 😂
Да, на мен този soft beige цвят много ми хареса, мисля че ще става и за лятото...
Виж целия пост
# 204
+1 за месинджъра. Simple Smile
Виж целия пост
# 205
Тази парка е доста сладурска обаче. Не че е нещо кой знае колко различно като идея, но детайлите и и я правят различна от други парки, които гледах и кара човек да иска точно нея, не подобна. Това наричам дизайнерска дреха - когато не можеш да намериш друга като нея. А не просто черен пуловер, ама с плеснато лого отгоре. И доколкото виждам, по парката няма огромни надписи и лого, но пак е доста търсена (сигурно най-търсения им модел от новата колекция), което се надявам да покаже на сестрите Алеси какво искат хората от дрехите им и да продължават в такъв дух да творят.
Виж целия пост
# 206
Ох, само аз ли нещо хич не съм впечатлена от парката Grinning Има нещо странно в нея, ама не мога да го определя какво е, може би самият силует, просто не ми харесва. От тия парки техните само дънковата ми хваща окото, но четох че била тежка и пухчетата били много рехави.
Общо взето само бялото яке ме изкефи, но много мечки, много нещо. Може би ако беше само една по-малка мечка, щях да си го купя Grinning
Какво ще кажете за последните две снимки на якето Grinning
Скрит текст:
Виж целия пост
# 207
На мен ми е супер странно , че е много търсено това яке и 50 лв да е , пак няма да си го купя .
Те всяка година излизат нови модели и старите стават не актуални . Според мен ще пуснат още якета , но ще видим .
Виж целия пост
# 208
Ох, само аз ли нещо хич не съм впечатлена от парката Grinning Има нещо странно в нея, ама не мога да го определя какво е, може би самият силует, просто не ми харесва. От тия парки техните само дънковата ми хваща окото, но четох че била тежка и пухчетата били много рехави.
Общо взето само бялото яке ме изкефи, но много мечки, много нещо. Може би ако беше само една по-малка мечка, щях да си го купя Grinning
Какво ще кажете за последните две снимки на якето Grinning
Скрит текст:
И на мен ми направи впечатление. Веднага добих представа как ще изглежда якето.....когато ми е топло и го нося в ръце 😆
Виж целия пост
# 209
mimsi хахах, това беше добро.

Днес, ако не получа смс за бомбъра, означава че няма да го получа на 24 при срок на доставка 21-24. Нищо ново де, последните стотина поръчки не го получавам в срок.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия