"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 59

  • 46 935
  • 853
# 345
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.

Виж целия пост
# 346
Здравейте,спрямо течение и дни овулацията ми е била около 14-16.12,ноо болките в гърдите продължават,това нормално ли е според вас? До сега никога не съм си усещала овулацията(нямала съм болки,придърпваня или болки в гърдите,за това питам)
Благодаря ви
Виж целия пост
# 347
Чудесен е резултата за преди закъснение! Честито!
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.


Виж целия пост
# 348
Тихичко честито! ❤️Бременна си! 🤰Не се притеснявай за нищо. 🍀Приемаш ли някакви хапчета като дуфастон и фолиева?
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.


Виж целия пост
# 349
Благодаря Heart Eyes само фолиева киселина пия, по принцип бях диагностицирана с изчерпващ се яйчников резерв и докато търсех при кой лекар да ходя правихме опити Blush
Тихичко честито! ❤️Бременна си! 🤰Не се притеснявай за нищо. 🍀Приемаш ли някакви хапчета като дуфастон и фолиева?
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.


Виж целия пост
# 350
Добро утро момичета пиша ви с въпрос или по-точно просто да споделя … последен цикъл 28.11 овулация на 9-12 по календара от телефона тези дни ми излизаха като плодородни , а МЦ ми е на 24ти дни . Половият акт беше на 09.12 и сега правих с първа урина тест Престо и беше отрицателен очаквана дата на МЦ 26.12.. дали е рано или просто няма бременност ? Имам чувствителни и горещи гърди и леки болки ниско долу и БТ от 2-3 дена ми е 36.9-37.1 . Благодаря за вниманието🥰 Хубав и спокоен ден на всички ! 🍀
Виж целия пост
# 351

Здравейте, момичета, според Вас този тест за бременност положителен ли е? Simple Smile
Виж целия пост
# 352
Според мен да. Честито!
Виж целия пост
# 353
Страхотна новина! Намерете си лекар ако още не сте и кажете, че сте бременна поне да приемате  необходимите лекарства.
Аз имам 3 неуспешни ин витро процедури и след  последния ми ЗЕТ забременях по естествен начин и ми предписаха дуфастон за задържани поне в началото. 😊
Благодаря Heart Eyes само фолиева киселина пия, по принцип бях диагностицирана с изчерпващ се яйчников резерв и докато търсех при кой лекар да ходя правихме опити Blush
Тихичко честито! ❤️Бременна си! 🤰Не се притеснявай за нищо. 🍀Приемаш ли някакви хапчета като дуфастон и фолиева?
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.


Виж целия пост
# 354
Аз писах веднага на личната и тя ми каза да не бързам да се радвам и се да видим пак към 20.01 😳 Но няма шанс да чакам до тогава и мисля към 29-30.12 да отида. Предвид, че днес трябваше да ми дойде ми се струва рано да отида на гинеколог.
Много благодаря за съветите 💐
Страхотна новина! Намерете си лекар ако още не сте и кажете, че сте бременна поне да приемате  необходимите лекарства.
Аз имам 3 неуспешни ин витро процедури и след  последния ми ЗЕТ забременях по естествен начин и ми предписаха дуфастон за задържани поне в началото. 😊
Благодаря Heart Eyes само фолиева киселина пия, по принцип бях диагностицирана с изчерпващ се яйчников резерв и докато търсех при кой лекар да ходя правихме опити Blush
Тихичко честито! ❤️Бременна си! 🤰Не се притеснявай за нищо. 🍀Приемаш ли някакви хапчета като дуфастон и фолиева?
Здравейте, на 12.12 бях на лекар и видя жълто тяло, вчера си направих домашен тест и 2рата черта беше почти незабележима, днес си пуснах кръвен и излезе според мен положителен. Последна менструация на 25.11 - според вас бременна ли съм? Зверски ми се спи от почти седмица, което е супер нетипично за мен, нямам никакво зацапване, а утре трябва да ми дойде.


Виж целия пост
# 355
Добро утро момичета пиша ви с въпрос или по-точно просто да споделя … последен цикъл 28.11 овулация на 9-12 по календара от телефона тези дни ми излизаха като плодородни , а МЦ ми е на 24ти дни . Половият акт беше на 09.12 и сега правих с първа урина тест Престо и беше отрицателен очаквана дата на МЦ 26.12.. дали е рано или просто няма бременност ? Имам чувствителни и горещи гърди и леки болки ниско долу и БТ от 2-3 дена ми е 36.9-37.1 . Благодаря за вниманието🥰 Хубав и спокоен ден на всички ! 🍀
Аз съм със сходни дати. На мен трябва да ми дойде МЦ на 24ти. Ами, няма бременност при нас, за съжаление.
Аз правих ЧХГ онзи ден и беше 0. Мисля утре да направя за всеки случай пак, защото имам едни процедури, противопоказни за бременност, но реално около 2-3 дни преди цикъл ЧХГ трябва да е поне вече над 4.
Направете все пак ЧХГ и ще видите как е при вас.
Виж целия пост
# 356
mani4koto, рано е.
Може след нова година, да минат поне две седмици от закъснението.
Аз съм с три положителни и закъснение от 8 дни.
До 29.12 ще са минали две седмици и още се чудя дали да отида тогава или след нова година. Но притеснението надделява и май ще е тогава.
Виж целия пост
# 357
   
Момичета, може ли да ми кажете какви са били вашите първоначални симптоми. Искам много да имам детенце този месец правихме опити, цикъла трябва да ми дойде до 3 дни. Изпитвам много странни като спазми в корема , понякога в десния яйчник понякога ниско долу корема го усещам доста твърд.Отпаднало ми е от време на време имам замаяност.. Не знам какво да очаквам дали това е пмс или ранни симптоми на бременност ....Като цяло преди цикъл много ме болят гърдите а сега не изпитвам нищо... Ще се побъркам от мислене и гледане по интернет Sad p.s качвам снимка кога са били опитите със сърце
Виж целия пост
# 358
Преди теста още да ми бъде положителен имах адска пмс болка, не можех да ходя, а чхг още беше малко над 0. На следващия ден вече почна да се качва, имплантационна болка е било и така първите 3 месеца почти постоянно. Други симптоми до 6-7 гс нямах, освен подуване на корема все едно бях вече в 4-5 месец - от покачването на прогестерона. Пмс и ранна бременност често се бъркат така че, след празниците може да направиш тест. Поне 10-11 дни след ову. Не съм наясно с приложението, кога е отбелязана овулацията?
Виж целия пост
# 359
При мен винаги още преди цикъла да закъснее като съм бременна има нещо, уж невъзможно да са симптоми на бременност, но... Ядат ми се странни неща (първия път чушки със сирене, което беше странно за мен защото чушки НЕ обичам), последния път банан с фъстъчено масло, бекон и боб (мм да на 1 място, заедно). И тичане до тоалетната през 15 минути. Замаяност и отпадналост  огромна също и гадене. Долу ниско ниско корема се усещаше твърдо също.  Но това беше при мен. При всички е различно. ПМС и бременност се припокриват симптомите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия