Кралски работи и клюки - ноември 2022

  • 50 418
  • 590
# 375
Шарлийн е хубава, само ризата ми идва прекалено овърсайз за тази пола.
Хари и Меган се появяват в поздравително клипче за тура на Елтън Джон. Май Елтън, се сбогува с туровете, не съм сигурна
https://twitter.com/royal_suitor/status/1594592904038662145?t=VM … wZnERHCOT6_w&s=19

Ей какви са готини "разведените".😄
Отвръщат с много мил жест, на този на Елтън да включи снимки от сватбата им на дигиталната част от прощалното му шоу.

На Моцьо брат му (онзи с поемата за Беа) е по-симпатичен от него, не ми е толкова мазен.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 376
На мен пък Моци винаги ми е харесвал.
Виж целия пост
# 377
Оооо, имало е снимки от дватбата? Готино Smile
Меган става все по- хубава с времето, а двамата с Хари са много симпатична и хармонична двойка.
Давиз, забеляза ли отзад вратата, май се вижда логото на Арчуел.

Нито Моци, нито брат му ми харесват, но братът наистина не е изглежда чак толкова мазен.
Виж целия пост
# 378
Ето 😄

Изобщо не обърнах внимание, гледах и слушах тях.🙂  Сега като каза видях. Явно са пред сградата на фондацията им.
Виж целия пост
# 379
Хаха, Елтън, Елтън Heart Eyes
Той си е добър приятел на Съсекс, вече от много време насам.
Виж целия пост
# 380
Хаха, Елтън, Елтън Heart Eyes
Той си е добър приятел на Съсекс, вече от много време насам.
Горкият! Кой знае колко "фенове" ще го разлюбят сега.

Добре изглеждат Съсексови, Мегън е време да подкъси косата.
Виж целия пост
# 381
Шарлийн за пръв път от много време ми харесва с бяло-черната комбинация. Всичко й е по мярка, не изглежда натруфено и е доста стилно. Сега ако си пусне и по-дълга коса, съвсем добре ще изглежда Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Картонените елфчета на Маргрете, вече са герои в книжката “Кралският календар : "Коледното пътешествие на Дядо Коледа".


Тук има конкурс за спечелването ѝ.
https://www.instagram.com/p/ClOHBMzsHxJ/?utm_source=ig_web_copy_link
Сара е пуснала тази снимка на трите вчера. Хубави са, но малко са прекалили с обработката.


Ще черпи Елтън. 😄

Летисия и Фелипе днес.
Виж целия пост
# 383
Много сладка Маргрете.
Не малко са прекалири, ами доста. Виждали сте Сара как изглежда напоследък, нали 🤣
Някои неща не се променят:
Виж целия пост
# 384
Картонените елфчета на Маргрете, вече са герои в книжката “Кралският календар : "Коледното пътешествие на Дядо Коледа".


И те малко прекаляват с подмазването на Величеството си, но то поне е шемет и симпатяга 😀
Виж целия пост
# 385
Не е хубав Хари, никак даже, но е голям чаровник.
Виж целия пост
# 386
Чарлз и Фелипе в Кларънс Хаус днес.






Утре вечер ще има тиари в Лондон.
Виж целия пост
# 387
Тинооо, наистина ли?

Доживях! Кралят да изважда нови тиари да оплакнем окото. Леле, тръпна!
Виж целия пост
# 388
От 2016 г Мегънката го раздава познавач на вкусотия
- "Режи, джуниър"  в момента по Фууд нетуърк
Виж целия пост
# 389
Да 🙂 тук оценява състезателите. Една от оценяваните я нарича "много позитивна и мила"



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия